Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Orjinal yazı sahibi: Wasabi

hafta içinde şirket aracı kullanıyorum...ama birkaç gün içinde foto çekip paylaşırım....
    Evet farkındayım. Genelde garajda görüyorum arabanızı.
    [/quote]
    nasıl yani??? komşumuyuz yoksa )
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Evet. 7A da oturuyorum. Insignia'yı uzun zamandır görüyordum ama plakaya bakmak yeni aklıma geldi.

Yorum

faturamda usb gırısı fonksıyonunun olmaması dıe bısı yazıyo ve 220 lıralık ındırım yapılmıs

Yorum

Arkadaşlar,bugün aracımdaki cyclone marka multimedia sistemi yenisi ile değiştirildi.Yeni cihazı çok fazla inceleme fırsatım olmadı,ama şu an 3 tane navigasyon programı yüklü. igo8, teleatlas ve igo primo Ayrıca haritalarda güncel..Yarınki buluşmaya gelecek arkadaşlar inceleyebilirler.
          Buradan, bana çok yardımcı olan Cyclone teknik servis müdürü Erhan Bey'e çok teşekkür ediyorum.
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
            Arkadaşlar,bugün aracımdaki cyclone marka multimedia sistemi yenisi ile değiştirildi.Yeni cihazı çok fazla inceleme fırsatım olmadı,ama şu an 3 tane navigasyon programı yüklü. igo8, teleatlas ve igo primo Ayrıca haritalarda güncel..Yarınki buluşmaya gelecek arkadaşlar inceleyebilirler.
            Buradan, bana çok yardımcı olan Cyclone teknik servis müdürü Erhan Bey'e çok teşekkür ediyorum.
            Cyclone'ların işlemcisi ARM tabanlı mı, yoksa MIPS tabanlı mı bir bilginiz var mı? Necvox MIPS tabalı olduğundan istediğimiz gibi program ve harita güncellemesi yapamıyoruz.
            '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
            '15 BMW 118i LCI

Yorum

İnanın bilmiyorum.Eğer bakabileceğim bir yer varsa söyleyin bakarım...
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bülent Abi daha önce dediğin arkada usb girişi var değil mi bu modelde?

Yorum

evet arkada usb çıkışı var,oradan torpido içine iki usb uzatması çekmişler.
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

O güzel oldu işte.Benim araçta ay sonuna kaldı.İnşallah o zamana kadar bizim servisede bu modellerden gelir

Yorum

Cosmo olmayan araca FlyAudio veya Cyclone takıldığında bluetooth özelliği oluyor mu yine?

Yorum

Evet hatta çift bluetoothlu oluyor.
                        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Editionlarda tek bluetooth, Cosmolarda çift bluetooth.
                          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

arkadaslar bırsey sorcam! bu fabrıkanın urettıgı navıgasyonla sonradan takılan opsıyonellerın arasında takılan necvox mu ne navıgasyonun arasında ne gıbı fark var? sanırım opelde taktırmak daha ıyı garantı bakımından dımı? bırde sonradan takılan navıgasyonun bozulma gıbı ekran netlıgı gıbı sorunlar cıkıyormu? bırde fıyatı ne kadar? bu gerı gorus kamerası ozellıgı varmı? camerası cıkıyormu kutunun ıcınden? !

Yorum

Ben de geçenlerde şöyle bir şey duydum: sonradan takılan radyolar, monitörler akü bitirme gibi problemler yaratıyormuş.
                              1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Yorum

mehmet beyin yüklediği 3 videoyu izledim beğendim. mehmet beye ve bu sistem kullanan arkadaslarıma birkaç sorum var.
                                1- navigasyon haritası igo ve basarsoft haritasımıdır. 6 ayda 1 güncelleme yapıyorlarmı güncelelmeyi kim yapacak. güncelleme ücreti alıyorlarmı. bu haritada radar noktaları kayıtlımı . kayıtlı değilse kaydedilebilirmi.
                                2- navigasyonu takip ederken usb den müzik dinlenebilinirmi.
                                3- navigasyondayken ve müzik dinlerken telefon çaldığında tüm sesler otomatikman kesilipi tel. görüşmesi acılıyormu
                                4- bu sistem tüm tel.lere uyumlumu. telimde kayıtlı rehber sisteme aynen isim isim ve numara olarak aktarılıyormu. arayan kişinin ismi tel geldiğinde yazıyormu.
                                5- taşınır bellekten bu sisteme bağlanıp film izlemek yada sarkı dinlemek mümkünmü .
                                6- bu sistemin kendi ayrı usb girişi var mı
                                7- bu flyaudio isimli sistemin montaj dahil suanki bedeli nedir. opel servsileri takıyormu
                                8- sisteme yönelik en büyük eleştiriler nelerdir. yada sizin beğenmediğiniz yönleri varmıdır.

cevaplarınız için şimdiden tesekkürler...
                                İNSİGNİA 2.0 CDTİ 130 HP EDİTİON ELAGANCE
                                "Batılılar geldiklerinde ellerinde incil, bizim elimizde topraklarımız vardı.Bize, gözlerimizi kapayarak dua etmesini öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda ise bizim elimizde incil, onların elinde topraklarımız vardı." Kenu Kenyattu Kenya Kurucu Devlet Başkanı

Yorum

İşleniyor...
                                X