Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Hayırlı olsun.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı olsun.
      Yorumlarınızı bekliyoruz. ihihi
      Video çekip yükleyebilirsenizde ayrıca seviniriz. ihihi
      Böylece cihaz seçimi yapacak arkadaşlarımıza maksimum fayda sağlamış oluruz.

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
      Aracıma cyclone marka cihazı taktırdım.TV Modülü+geri görüş kamerası da var.Çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama fena değil gibi.Bayramda uzun yola çıkacağım,izlenimlerimi dönüşte paylaşırım.Eğer üyelerden kullanan varsa görüşlerini bekliyorum.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Hayırlı olsun abi
        Bir de şu DVD-800 ler için qeliştirmeler yapsalardı... Gerek DVD izlemek için qerekse qeri qörüş kamerası ve harita için.... Valla o zaman tam süper olurdu işte

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Bayramda Bodrum'a akacağız ailecek Bu şekilde döndüğümde daha detaylı bilgi veririm sizlere.Şunu söyleyebilirim,navigasyon olarak igo kullanmışlar,sanırım şu anda en iyi olan bu.TV modülü de fena değil.Gps antenini arka camın oraya bir yere gizlemişler.Ben göremedim.Ama sinyali
          çabuk yakalıyor.Bir de radar,eds olan yerlere işaret koyabiliyorsunuz,bu şekilde yaklaşıldığında uyarıyormuşşş.Deneme fırsaım olmadı.
          Şu ana kadar problem olarak yaşadıklarım ise şunlar;
          Benim aracımda cd changer yok,usb ve aux.girişi var.Sesi buradan alıyor.Bundan dolayı motor sesi alıyordu.Dün uğradım,bir bobin takıldı %95 se azaldı hatta duyulumuyor diyebilirim.Bir de navi açıkken aracın kendi usb.sinden müzik dinlerken navi.kapanıyor.Ama cihazın kendi usb girişinden dinlerken bu problem olmuyor.
          Şimdilik bu kadar

Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Abi Mehmet abinin de dediği qibi videoları çekerseniz daha da seviniriz..
            Bu arada Bodrum dan insiqnia resimleri de isteriz ihihi
            Yolunuz açık olsun kazasız belasız bol keyifli yolculuklar

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

http://www.dogubankshop.com.tr/pinfo.asp?pid=1265
              ilgilenen arkadaşlara duyurulur..
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

peki arkadaşlar biz dvd800 yerine fly audio filan aldık diyelim turn push düğmesi olmayınca ne kaybedeceğiz peki?mesela bluetooth vs. herhangi bir kaybımız varmı araçtaki cd400,500 sistemini kaldırıp fly audio koyarsak mesela

Yorum

İşlevsellik ve görüntü olarak eksiklik olur bunun dışında bir eksiklik olmuyor şu an turn push taktırabilirsiniz ama fonskiyonları çalışmaz görüntü olarak düzelir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                    İşlevsellik ve görüntü olarak eksiklik olur bunun dışında bir eksiklik olmuyor şu an turn push taktırabilirsiniz ama fonskiyonları çalışmaz görüntü olarak düzelir.
                    cevabınız için teşekkürler saygılar bu arada bluetooth fly aud. sorunsuz çalışıyodur umarım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enteresavar
                      Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      cevabınız için teşekkürler saygılar bu arada bluetooth fly aud. sorunsuz çalışıyodur umarım
                      Cosmo alırsanız zaten bluetooth standart olacak. fly ile de bluetooth eklenecek, istediğinizi kullanırsınız
                      InsigniaTEAM

Yorum

Selamlar, yazıları bir süredir takip ediyorum, doğrusu maden bulmuş gibiyim Yaplaşşımda bulunan herkese çok teşekkürler. Ankara da oturuyorum ve yakın bir zamanda markalardan birine karar verip aracıma taktıracağım. Flyaudio nun fiyatını bilen var mı?

Yorum

bende cyclone marka dvd navi tv geri görüş var şuana kadar çok memnunum sistem süper çalışmakta sadece tv bulunduğunuz yere göre görüntüsü iyi veya kötü oluyor ocak ayında yayın sistemi değişiyormuş türkiyede o zmn tam net olacak dendi firmadan 2.000tl ye taktırdım ben yardımcı olmuşumdur umarım)
                          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
                            bende cyclone marka dvd navi tv geri görüş var şuana kadar çok memnunum sistem süper çalışmakta sadece tv bulunduğunuz yere göre görüntüsü iyi veya kötü oluyor ocak ayında yayın sistemi değişiyormuş türkiyede o zmn tam net olacak dendi firmadan 2.000tl ye taktırdım ben yardımcı olmuşumdur umarım)
                            foto çekme imkanınız var mı? mesela araç ayarlarını yaptığımız menü nasıl görünüyor, veya klimanın ayarları nasıl gösteriliyor? kendi ekranı gibi saati ve sıcaklığı ana ekranda gösteriyor mu?
                            ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                            ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

aynen öle kendi ekranı gibi tüm bilgileri ekranda gösteriyor çok kullanışlı ve rahat her ayrıntıya ulaşıp görebilirsiniz sistem sanki orjinal bir ürün gibi gerçekten..zaten bire bir yapılmış aracın orjinal ekranında ne var ise bundada aynen tanımlı hatta fazla olarak geri görüş ve tv var ve birçok ekstra mesela sd kart yada usb ile tüm müzik film fotoğraf pdf dosya frlan ekranda görülüyor harika ürün gerçekten iyiki taktırmışım diorum hep) resimde çekerim koyarım..
                              2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Bende de Fly audio var 2 aydır. Ben de çok memnunum. Geri görüş falan oldukça güzel. Ses kalitesi tatminkar. Fiyat olarak 2 200 e taktırmıştım.
                                Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

İşleniyor...
                                X