Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Ya arkadaslar bu insignia dvd felan oynatıyomu oynatmıyomu :S dün ışıklarda yanıma cosmo bi insignia durdu adam Ankara havasını izliyodu 81 saniyelik kırmızı ışıkta bende baya bi izledim Telefonun sayesinde izliyo desem cihaz desteklemedikçe o da zor sonradan takılma lcd felan desem baya dvd800 dü o kadarda saf deilim bu dvd800 olayını bi türlü anlayamadım gitti ya.

Yorum

dvd800'e çin malı renkli ekran takmıştır?
      InsigniaTEAM

Yorum

Cd500 ve DVD 800 şimdilik video göstermiyor.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Öncelikle gördüğünüz aracın rengi neydi ?
          Hangi şehirde ve hangi tarihte gördünüz?

Bu ben olabilirmiyim diye düşündüm de . Gerçi ekranda Ankara havası hiç olmadı ama bizim bebişi zaptetmek için epeycene reklam ve çizgi film oynattık

Navigasyonum dört dörtlük işe yaradı. Gittiğimiz her yerde aradığımız her türlü adres ve işletmeyi elimizle koymuş gibi bulduk.
          USB'den film oynattık, ufaklığı zaptettik.
          Daha ne olsun.

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
          Ya arkadaslar bu insignia dvd felan oynatıyomu oynatmıyomu :S dün ışıklarda yanıma cosmo bi insignia durdu adam Ankara havasını izliyodu 81 saniyelik kırmızı ışıkta bende baya bi izledim Telefonun sayesinde izliyo desem cihaz desteklemedikçe o da zor sonradan takılma lcd felan desem baya dvd800 dü o kadarda saf deilim bu dvd800 olayını bi türlü anlayamadım gitti ya.
          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

bu cihazı veya benzeri için ankardaki sevisleri aradım. 2500'e cyclone marka taktıklarını söylediler.( 2yıl garant) flyaudio sanırım daha iyi. ankarada takan bulamadım. firmanın kendsini aradım istanbulu, satışa bakan elemanla bi türlü görüşemedim. bişeyler taktırmasına taktıracağızda hangi markayı nerde kime taktıracağız bilemiyoruz. varmı sizlerin tavsiyesi.

Yorum

ben flyaudio'yu beğendim. arabanın kendi sistemi gibi, öneririm.
              InsigniaTEAM

Yorum

Flyaudio firmasından Hamdi Bey ile görüşebilirsiniz.
                0.533.9383695

Selamımı söyleyin.

Orjinal yazı sahibi: dr_112
                bu cihazı veya benzeri için ankardaki sevisleri aradım. 2500'e cyclone marka taktıklarını söylediler.( 2yıl garant) flyaudio sanırım daha iyi. ankarada takan bulamadım. firmanın kendsini aradım istanbulu, satışa bakan elemanla bi türlü görüşemedim. bişeyler taktırmasına taktıracağızda hangi markayı nerde kime taktıracağız bilemiyoruz. varmı sizlerin tavsiyesi.

Yorum

arkadaşlar bizim araçlar necvox navigasyon sistemi varmıydı,yoksa ben mi yeni gördüm? Cyclone markaya çok benziyor belki de aynı ,ama fiyatı daha uygun..
                  bir bakın isterseniz.
                  http://dogubankshop.com.tr/?urun-det..._9816_HD_.html
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bu konu ile ilgilenen kimse yok mu
                    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Insignia için yapılmış olan ürünler yavaş yavaş artıyor. Necvox markasıda zaman zaman rastladığımız bir marka.
                      Ancak forumumuzda şu ana kadar taktırıp tecrübe eden arkadaş yok bildiğim kadarıyla.

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                      arkadaşlar bizim araçlar necvox navigasyon sistemi varmıydı,yoksa ben mi yeni gördüm? Cyclone markaya çok benziyor belki de aynı ,ama fiyatı daha uygun..
                      bir bakın isterseniz.
                      http://dogubankshop.com.tr/?urun-det..._9816_HD_.html

Yorum

Arkadaşlar merhaba,
                        Bir süredir alternatif navigasyon özelliği olan araç içi multimedya sistemlerini araştırıyorum.Gördüğüm kadarıyla Flayaudio markası ön plana çıkan bir ürün.Kullanan arkadaşlar oldukça memnun olduklarını söylüyorlar.Bu memnuniyet beni de flyaudio'ya yönlendiriyor.
                        Fakat sizlerle paylaşmak istediğim bir konu var.Dün bir elektronik eşya firmasına uğradım.Bana Cyclone bayisi olduğunu,ve satılan ürünlerinin distribütör firmanın bünyesinde montaj yapıldığını söyledi.Fiyat olarak ta bayilerde takılan fiyatın 900 tl gibi altındaydı.Çeşitli banka kartlarına da 6 taksit yapabildiklerini söyledi.
                        Şimdi benim merak ettiğim,bu cihazı alıp taktıdığımızda ne gibi sıkıntılar yaşanabilir? Ya da bu şekilde bir işlem yaptıran varmıdır? Bilgisi olan varsa yada taktıran arkadaş bizleri aydınlatabilir mi?
                        Bu sayede benim gibi düşünen arkadaşlar da belki navigasyonlu multimedia sistemi sahibi olabilirler.

Palaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim,

Saygılarımla,
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İki ürün arasında temel bariz en büyük farklar.
                          1.FlyAudio 8" Cyclone 7"
                          2.FlyAudio Tek parçar bir ürün Cyclone 2 Parça Mehmet bey iki ürününde resimlerini koymuştu yani Flyauido cd girişi hemen dörtlü flaşörlerin altından veriliyor baya pratik Cyclone de ise ikici parça üzerinden cd yerleştiriliyor oda torpidonun içinde kei üsteki bölmeyi dolduracak şekilde tasarlanmış Cyclone göre Opelin bu tür cihazları koyması için bir yer bırakmış orayı kullanıyor.

Bu farkları değerlendirip ona göre karar veririsiniz siz istanbuldasınız iki ürünüde bir cumartesi günü gidip direkt yerlerinde inceleyebilirsiniz .

Yorum

Fatih Bey kullanım kolaylığı açısından flyaudio kesinlikle daha iyi.Ben daha çok aracın garantisi açısından sıkıntı olurmu diye tedirgin oldum.Çünkü servisler cyclone marka ürüne,flyaudio ile aynı fiyatı veriyorlar.Benim aldığım fiyat onların baya bir altında kaldı.
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Evet Fiyat olarak çok ucuz acaba eski sürüm cihazın fiyatımı bu acaba ? veya yenilenmiş bir cihazmıdır bunu sorgulatabilirmisiniz bildiğim kadarıyla cyclone opel servisleriyle anlaşması var ve kendi ekipleri montaj yapıyor ve garantiyide bozmuyor diye biliyorum

Yorum

Aracıma cyclone marka cihazı taktırdım.TV Modülü+geri görüş kamerası da var.Çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama fena değil gibi.Bayramda uzun yola çıkacağım,izlenimlerimi dönüşte paylaşırım.Eğer üyelerden kullanan varsa görüşlerini bekliyorum.
                                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X