Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Orjinal yazı sahibi: avcı65
    Turn push ne işe yarıyor?
    Aracınızda Cd500 veya Dvd800 varsa kullanımı kolaylaştıran bir sistem Ekranları kullanırken yukarı aşağıya ve onaylama işlemleri yapıyorsun tabi her uygulamada farklı özellikler sunuyor mesala navigasyonda haritayı küçültme ve ya büyültme işi mp3 dinlerken parça değiştirme ve ya klasörlerde gezme telefonda ise kisi seç ve ya gelen aramalar üzerinde gezinme vs....

Birde Dikkatiniz dağılmadan yapmak istedğinizi yapıyorsunuz vitese yakın olduğu için kontrolünüz daha kolay oluyor ve kaza riskini azaltıyor bence.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Anladım elfreni tuşu yanındaki joyistic benzeri şey ihihi

Yorum

aracım 1,6 cosmo mehmet bey...

Yorum

O zaman sizde CD400 veya CDC400 var.
          Turn Push olarak çok hevesli olmayın.

Orjinal yazı sahibi: okanizm
          aracım 1,6 cosmo mehmet bey...
          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

ewet mehmet bey cdc400 bugün flyaudio firmasından yetkili kişi tarafından eskişehirden 1 adet ellerinde olduğunu öğrendim. ancak fiyat bence halen çok yüksek...şimdilik almaya değil düşünmeye karar verdim. aynı özelliklerde 2din kenwwod gibi markayı 750 dolara getirtirken bu ürüne 1500 dolar vermek açıkçası canımı acıtıyor...

Yorum

İnsignia için 300 $'a da cihaz var. Ancak sistem takılırken ve takıldıktan sonra olayın sadece cihaz olmadığını anlıyorsunuz.
              Sorunsuz montaj, cihaz desteği, araç uyumluluğu vs bence önemli konular.

Yorum

Sony

Yorum

yok 300 dolarlık ürünlerden bahsetmeye gerek dahi yok. Ama örnek verecek olursam 159 aracıma honk hong tan kenwood getirtmiştim 770 dolara hemde kargo dahil. inanılmaz güzel performansı vardı. bluetooth gps aux giriş usb giriş hepsi mevcuttu. flyaudio nun kenwood tan daha kaliteli olduğunu düşünmüyorum. bence 1750 tlye kadar alınabilir üstü bence çok pahalı. 2600 tl verdikten sonra 4000tl ye dvd800 alınabilir di diye düşünüyorum...

Yorum

Herkesin görüşlerine saygı duyarım.
                    Ancak DVD800 haritaları malum, tabiri caizse bomboş. Güncelleme sınırlı.
                    Bende aksine DVD800 alma imkanım olmasına rağmen, DVD800 almadım. 2600 TL'ye DVD800'mü Flyaudiomu derseniz ben yine Flyaudio'yu tercih ederim.
                    Ayrıca popüler markalar arasında Insignia uyumlu sistem yok.

Orjinal yazı sahibi: okanizm
                    yok 300 dolarlık ürünlerden bahsetmeye gerek dahi yok. Ama örnek verecek olursam 159 aracıma honk hong tan kenwood getirtmiştim 770 dolara hemde kargo dahil. inanılmaz güzel performansı vardı. bluetooth gps aux giriş usb giriş hepsi mevcuttu. flyaudio nun kenwood tan daha kaliteli olduğunu düşünmüyorum. bence 1750 tlye kadar alınabilir üstü bence çok pahalı. 2600 tl verdikten sonra 4000tl ye dvd800 alınabilir di diye düşünüyorum...

Yorum

ankarada bu işi kim yapar ?

Yorum

arkadaşlar yoğunluktan dolayı sizlerle beraber olamadım kusura bakmayın yakında sponsorlar başlığıyla fly audio markasını tek başına tartışabileceğimiz bir bölüm aktif hale gelecekmiş sizlerle daha sık birlikte olup bilgi vermeye çalışacağım

Yorum

dr 112 ankarada bu işi kimin yapacağı hakkında tam olarak ne istediğinizi yazarsanız daha net yardımcı olabilirim

Yorum

yeni logo sorusuna cevap yeni gelen ürünler yeni logo yüklü gelecek

Yorum

cem bey merhaba ürünlerimiz 15-20 temmuz aralığında stoklarımızda olacak yenilik olarak açılış opel logosu yenilendi navigasyonda igo yazılıma geçiyoruz yine 800*480 hd harita standart diğer bütün özellikler aynı biliyorsunuz zaten anlatmıştım. bu arada sponsorlar diye bir bölüm açıldı orada fly audio'aya özel bir link var bundan sonra buradan yazışabiliriz daha sık bağlı olamaya çalışırım iyi günler.

Yorum

Arkadaşlar benim bir sorum olacak yeni konu açmim dedim.Yaklaşık 2-2.5 hafta sonra küçük bi tatil amacıyla yola çıkmayı düşünüyoruz.Araçta herhangi bir navigasyon mevcut değil.Seneye taktırmayı düşünüyoruz böyle bi alet.Benim sormak istediğim nokia N97 bir telefonum var ve sanırım onda navigasyon özelliği var.Nokia telefonu olanlar bana yardımcı olabilirler mi bu konuda sanırım haritalar diye bi bölüm var oradan kullanılıyor.Ayrıntılı kullanım bilgisi veya telefonuma ek bi program yükletebilr miyim yükletebiliyorsam öneriniz var mı?
                                İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                                X