Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Fatih abi 10numara teybin var illa çin çan diyorsun yani. burdada solim taktırırsan teybini ben alcam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
      Fatih abi 10numara teybin var illa çin çan diyorsun yani. burdada solim taktırırsan teybini ben alcam
      Ne demek tabi

Bizim teyiplerde çin malı benim teyibim garantiden değişmişti o zaman baya incelemiştim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: erhan
        Değerli arkadaşlar ben Cyclone firmasının teknik müdürü olarak çalışıyorum.Tanımayanlar için adım Erhan Demirel .Öncelikle siteniz yöneticilerinin kullandığınız araçlar için yapılabilecek en güzel işleri yapmaya çalıştığını ve araştırdığını yakınen biliyorum.Bu nedenle onları tebrik ediyorum . Aracıma en uyumlu ve iyi ürünü taktırmak benimde istediğim bir güzellik olurdu .Bunu yapmak için de bu türden forumları inceleyip mümkün oluyorsa yerinde görmek yakından incelemek daha sağlıklı bilgilere ulaşmak , doğru adımlardan olurdu . .Ancak ürünler hakkında kulaktan dolma şeyleri burada paylaşmak araştırma yapmak isteyenleri de olumsuz etkileyecektir.Kimse malına kötü demez zaten , bu işi en iyi yapabilecek firmaları da başka yönleriyle de araştırmak gereklidir.Bilmek isteyen herkese kapımız açıktır.Gelin misafirimiz olun ürünleri tanıyın .En azından başka ürünlerle kıyaslama yapmak daha kolay olacaktır .Ben 5 yıl Navitech servis müdürlüğü de yaptım .Şimdi de Cyclone da aynı görevi yapıyorum ve bu mesajı da Çinden yazıyorum . Bu tip ürünlerde oldukça tecrübeliyim .Hiçbir marka hakkında yorum yapmam doğru olamaz fakat ,vizyon hedef ve ilkeleri olmayan ,para kazanmanın yanında da satış sonrasını düşünmeyen firmaların ürününü almak ne kadar doğrudur tartışılır .
        Ulaşabileceğiniz her kanaldan sorularınızı cevapyacağımı ,yeni gelişmeleri de burdan size aktaracağımı bilmenizi isterim .
        Güzel aracınızla güzel günler geçirmeniz dileği ile saygılar .
        erhan.demirel@regi.com.tr
        Erhan Beye teşekkürler.
        Ancak ''...hiçbir marka hakkında yorum yapmam doğru olamaz fakat ,vizyon hedef ve ilkeleri olmayan ,para kazanmanın yanında da satış sonrasını düşünmeyen firmaların ürününü almak ne kadar doğrudur tartışılır ...'' ifadesi bence amacı belli, ancak tam ifade edilemeyen düşüncelerin yuvarlak anlatımından başka birşey değil. Ne demek ''tartışılır''? Tabii ki de tartışılmaz.
        Bence burada ve diğer forumlarımızdaki herkes ''örtülü karalama''gibi, tanıdık manıdık gibi oryantal yaklaşımlardan çok gerçekçi bilgilerle karar verecek olgunlukta kişiler.

Yorum

Teşekkürler Tanoc
          İlk önce Opel Insignia Klubumuz - sosyal gelişimlerini ve çevrelerini tamamlamış üyelerden oluşmaktadır.
          Belli bir seviyede hareket etmemiz şart.
          Forumdaki kurallara ve uygun uslubun korunması için. Önemli bir hatırlatma yapıyorum.
          Ürünün kendi kalitesi ve yapabilirliği üzerine yoğunlaşalım. Ve ilgili geliştirmelerden ve upgrade'lerinden bashs edelim. Yaratıcı fikirler beyan edelim.
          Fark edildiğinde hatalarından ve eksikliklerinden konuşalım. Ama üreticiyi veya hizemt veren firmaya hakaret etmeden. Net bir şekilde sorunu ifade edelim.
          Ve Firmanın sorumlulukları hakkında konuşulsun (garanti, servis kalitesi, işçilik eğitim durumları, ve müşteri memnuniyeti veya memnuniyetsizliği şeklinde).
          Diğer şirketler hakkında olumsuz bilgiler ve tanımlar kullanılmamalı! Etik Kurumsal normlar bunu gerektirir.

Örnek. Bizim üründe şu şu özellikler katılmıştır. Bunları katmamızın sebebi şu şu kalite standartları gereği şeklinde olmalı.
          Yanına "diğer şirketler" gibi "böyle veya şöyle ..." yuvarlak ve net olmayan bilgiler olmamalı.
          Aksi halde konuya mudahale edip önlem alınır.
          Bu notumu şu andaki konu için değil tüm forumdaki konular için yazıyorum. Huzurlu ve keyfli paylaşımlar.
          Cyclon firması ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda iddialı olduğunu iletiyor.
          Umarım Club olarak bunu notu bizden alır. Ve değerine değer katar.
          Ek bir not daha belirteyim. Ticari bir şekil alan her türlü paylaşımlar söz konusu olduğunda Yönetim ile irtibata geçip gerekli uygunluk onayı alındıktan sonra paylaşım devam etmeli.
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Flyaudıo yu bıde ınceleyelım bakalım

Yorum

Tabi gidip inceleriz ve gezdiğimiz firmaların +,- lerini forumda paylaşırız ve site üyelerinin menfaatine çalışmalar yaparız.

Yorum

Arkadaşlar bu konuyla ilgilenen bana pm atsın. Bazı gelişmeler var. Yardımcı olabilirim.
                Renault!!!

Yorum

ilgilenmeyen yokki abi, Fatih abinin CD500'ü var, o bile ilgileniyor
                  ortaya açıklamanın bir mahsuru varmı?
                  InsigniaTEAM

Yorum

ses soluk çıkmıyor

Yorum

http://www.flyaudio.com.tr/?Arac-Nav...dio-System=478

Mehmet abi yakında detaylı bilgi edinir bence
                      InsigniaTEAM

Yorum

fly audio cyclone a göre daha kompakt görünüyor
                        en azından dvd player üzerinde
                        ama uyumluluk compact olmasından daha önemli tabi
                        sabırsızlıkla bekliyoruz.
                        montaj maliyeti 2000 in altında olursa düşünürüm.

Yorum

Pm atan arkadaşlara gerekli bilgileri verdim.
                          Renault!!!

Yorum

Arkadaşım bayrampaşa odak ın müdürü. dün yanına gittim arabayı bırakmak için. bu navigasyonu sordurdum. 1900 TL civarı bir fiyat aldı. İsterseniz sizin için konuşabilirim bu navigasyon için. Bildiğim kadarıyla sitede 3000 Tl gibi bir fiyattan bahsediyorlardı.
                            Renault!!!

Yorum

abi neden pm ile bilgilendiriyorsunki, buraya yaz herkes öğrensin ?
                              InsigniaTEAM

Yorum

Av.OCAL Marka ve model nedir ?

Yorum

İşleniyor...
                                X