Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Orjinal yazı sahibi: staroftheskies
    cyclone da güzele benziyor
    acaba bu marka hakkında fikri olan var mı
    Selamlar ben uygulama yapılan bir ınsıgnıa da gördüm..kullanıcısı ilede çok detaylı görüştüm..cd400 cıkarttırdığını ve yerine cyclone marka ürünü taktırdığını söyledi..cihazı araç üzerindede inceleme fırsatım oldu..Hatta kullanıcının NOKIA telefonunda TV bağlantı kablosu ile direk telefondan tv görüntüsü de aldığını gördüm..cihaz bence çok farklı ve güzel..dokunmatik ekran ve renk seçenekleride olduğunu gördüm.Cihazda DVD ,blootout,navigasyon,geri görüş kamerası gibi özellikler var ve standart..Ataköy Opel de taktırdığını ve yapılan uygulamada gayet temiz montaj yaptığını belirtti.diğer bir aracı olan astrası içinde bu hafta montaja göndereceğini söyledi..ben cihazı beğendim..Abimin insigniasına taktırtacağım..bizim araçta cd 400 var..

Yorum

cyclone un sitesine baktım. torpidoya konulan bir aparatı var galiba
      bir de bahsettiğiniz kişi kaça taktırmış

Yorum

Evet torpidoya dvd ünitesi takıldığını gördüm..Fakat kullanımı olumsuz etkileyen bir parça değil zannedersem..kaba durmuyordu..zaten torpidoda çok kullanılmılyor)
        Montajı yaptıran arkadaş fiyat olarak ATAKÖY OPEL de anahtar teslim 2.900 TL ( 3 taksitle) yapmış olduğunu söyledi...Bence club olarak görüşüp fiyat konusunda özel bir indirim alınabilir diye düşünüyorum..

Yorum

ben firmayı aradım 1900 denildi
          belki 2900 e geri görüş kamerası ve lastik basınç sensörü dahildir

Yorum

Endomi arkadaşım Bir düzeltme yapmamda fayda var. CDC400 cihazı sistemde kalıyor. 6'lı CD changer de çalışmaya devam ediyor. Benim bildiğim böyle. Ayrıca Radyo olarak da CDC400'ün radyosunu kullanıyor. Servise bunu sormakta fayda var. Özellikle sonradan takılan ürünlerde radyo çekim gücünde sorunlar yaşandığından orjinal CDC400 sistemini yerinde bırakıp sadece ekstradan olan özellikleri kullandıklarını ilettiler. dvd, navi, blue tooth ve sayr kullanılıyor.

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

CDC400 ekran modülü zaten aracın iç kısmından sökülmüyor,nedeni ise yol bilgisayar direksiyon kumanda sisteminin aktif olarak kullanılmasını sağlıyor,doğru 6'lı cd sökülmüyor..Ayrıca DVD oynatıcısı paralel olarak Torpidoya montajını yapıldığını gördüm ve her ikisininde çok net kullanıldığını gördüm..Radyo üniteside sökülmemişti ve araç üzerinde orjinal ekipman olarak duruyor ve kullanılıyordu..benim izlenimim TV nin anten çekim gücünün zayıf olduğu yönünde,ama kullanıcı arkadaş,antenle ilgili parça geleceğini söyledi bana,özellikle seyir halindeyken TV nin çekim gücünün çok etkili olmadığı yönünde bilgi aldım....ama bunu firma kısa zamanda çözecekmiş.. Kısacası kullanıcı açısından sıkıntı vermediğini gördüm..ve kullanıcı arkadaş gayet memnun..

Yorum

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. birde sizi tanıyabilirmiyiz.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
                InsigniaTEAM

Yorum

CDC400 iyidir sölim ben, ben vazgectim 3000 lira teyb mi olur cnm doğruya doğru konusim kimse parayı kolay kazanmıyor burda dobra insanımdır ben gidip gördüm takılmasınıda gördüm .birincisi ayrı bir yeni teyb almıyorsunuz zaten sizin orjinal teyb üzerinden calısıyor ayrıyetten torpidoya 30cm gibi dvd sürücüsü ekleniyor torpido küçülüyor ,navigasyonunu beğenmedim, ayrı anten falan takılıyor cirkin gözüküyor ,plastik kalitesi hosuma gitmedi tuslar mm olarak dısarda kalıyor yani bağırıyor ben çin çan çonum diye , ekranın görseli arayüzleri basit ,CDC400 ün arayüzleri alınmıs aynısını kullanmıslar, bi navigasyona 40 yılda bir film seyretcem diye bukadar para vermem acıkcası(ayrıyetten push turn calısmıyor!) 1000 1300 hadi bilemedin 1500 olsa tamam ama bu fiyat pahalı bu mala acıkcası ben beğenmedim,DVD 500 800 gibi kalite hissi uyandırmıyor, daha yazıcam evde değilim suan yani kısacası bi dvd sürücüsü +lcd ekran,cesitli elektronik ıvır zıvır parcalar ,uzak doğu malına 3000 vermek size kalmıs. bugune bugun en baba pioneer teyb double din 1200 2500 hadi bilemedin 3000 ama kalite kokuyor hic bir zaman sizi üzmücem diye bağırıyor teyb yani 2900 3000 e evime odama 127 ekran plazmamı alır keyfime bakarım hatta soyle yaparım 2300 e 106 ekran LCD PS3 alırım toplam 3000 e kapatırım dev ekranda keyif yaparım bu benim kendi fikrimdir ben cok hevesliydim yapcam etcem diye soğudum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: endomi
                    CDC400 ekran modülü zaten aracın iç kısmından sökülmüyor,nedeni ise yol bilgisayar direksiyon kumanda sisteminin aktif olarak kullanılmasını sağlıyor,doğru 6'lı cd sökülmüyor..Ayrıca DVD oynatıcısı paralel olarak Torpidoya montajını yapıldığını gördüm ve her ikisininde çok net kullanıldığını gördüm..Radyo üniteside sökülmemişti ve araç üzerinde orjinal ekipman olarak duruyor ve kullanılıyordu..benim izlenimim TV nin anten çekim gücünün zayıf olduğu yönünde,ama kullanıcı arkadaş,antenle ilgili parça geleceğini söyledi bana,özellikle seyir halindeyken TV nin çekim gücünün çok etkili olmadığı yönünde bilgi aldım....ama bunu firma kısa zamanda çözecekmiş.. Kısacası kullanıcı açısından sıkıntı vermediğini gördüm..ve kullanıcı arkadaş gayet memnun..
                    Orjinal yazı sahibi: staroftheskies
                    cyclone da güzele benziyor
                    acaba bu marka hakkında fikri olan var mı
                    Selamlar ben uygulama yapılan bir ınsıgnıa da gördüm..kullanıcısı ilede çok detaylı görüştüm..cd400 cıkarttırdığını ve yerine cyclone marka ürünü taktırdığını söyledi..cihazı araç üzerindede inceleme fırsatım oldu..Hatta kullanıcının NOKIA telefonunda TV bağlantı kablosu ile direk telefondan tv görüntüsü de aldığını gördüm..cihaz bence çok farklı ve güzel..dokunmatik ekran ve renk seçenekleride olduğunu gördüm.Cihazda DVD ,blootout,navigasyon,geri görüş kamerası gibi özellikler var ve standart..Ataköy Opel de taktırdığını ve yapılan uygulamada gayet temiz montaj yaptığını belirtti.diğer bir aracı olan astrası içinde bu hafta montaja göndereceğini söyledi..ben cihazı beğendim..Abimin insigniasına taktırtacağım..bizim araçta cd 400 var..
                    Evet torpidoya dvd ünitesi takıldığını gördüm..Fakat kullanımı olumsuz etkileyen bir parça değil zannedersem..kaba durmuyordu..zaten torpidoda çok kullanılmılyor)
                    Montajı yaptıran arkadaş fiyat olarak ATAKÖY OPEL de anahtar teslim 2.900 TL ( 3 taksitle) yapmış olduğunu söyledi...Bence club olarak görüşüp fiyat konusunda özel bir indirim alınabilir diye düşünüyorum..

opel atakoyde takılan ilk navigasyon takılırken bende ordaydım araç takılırken toplam 4 5 kisi vardı 2 eleman 1 servis elemanı bi ben bide firmanın sorumlusu, sizi çıkaramadım bende detaylı bütün bilgileri firma nın yanında calısan elemandan aldım ama bukadar net hatırlamıyorum kendinizi tanıtırsanız seviniriz. iyigünler

Yorum

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

konu neden yavaşladı

Yorum

Arkadaşlar çok fazla katılamıyorum ama yeni bir bilgi edinince sizlerle paylaşmaya çalışıyorum:
                        ''Navitech'' navigasyon ve multimedia sistemlerini sanırım hepimiz biliyoruzdur.
                        Zaman zaman onlarla Insignia için ürün getirip getirmeyeceklerini görüşüyordum.
                        Insignia için ürünlerini Haziran-Temmuz gibi getireceklerini öğrendim.
                        Ben çok acele etmediğimden beklemeyi düşünüyorum.
                        Ek Bilgi: Bu firmanın satış müdürü yakın arkadaşım olduğundan, indirim v.b. konularda elinden gelenin en fazlasını yapacağını söyledi.(Bizlerden de bahsettim)
                        Navitech'in -bahsettiğim arkadaşlığım nedeniyle- birçok ürününü daha önce görmüşlüğüm var, ben oldukça beğeniyorum açıkçası.
                        Ancak tabii ki Insignia için olan ürünü gelince görüp, incelemek lazım.
                        Bu arada daha önce sizlere sanıyorum ilk haber verdiğim Cyclone için de arkadaşımla o zaman konuşmuştum ve
                        kendisi firma v.b. için kötü hiçbirşey söylememişti. (Taktırmayı düşünenler için küçük bilgi).
                        İlgilenenler için: http://www.navitech.com.tr/

Yorum

Tnışma bülümünde konu açıp kendinizi üyelere tekrar tanıtırmısınız. Teşekkürler.

Yorum

Değerli arkadaşlar ben Cyclone firmasının teknik müdürü olarak çalışıyorum.Tanımayanlar için adım Erhan Demirel .Öncelikle siteniz yöneticilerinin kullandığınız araçlar için yapılabilecek en güzel işleri yapmaya çalıştığını ve araştırdığını yakınen biliyorum.Bu nedenle onları tebrik ediyorum . Aracıma en uyumlu ve iyi ürünü taktırmak benimde istediğim bir güzellik olurdu .Bunu yapmak için de bu türden forumları inceleyip mümkün oluyorsa yerinde görmek yakından incelemek daha sağlıklı bilgilere ulaşmak , doğru adımlardan olurdu . .Ancak ürünler hakkında kulaktan dolma şeyleri burada paylaşmak araştırma yapmak isteyenleri de olumsuz etkileyecektir.Kimse malına kötü demez zaten , bu işi en iyi yapabilecek firmaları da başka yönleriyle de araştırmak gereklidir.Bilmek isteyen herkese kapımız açıktır.Gelin misafirimiz olun ürünleri tanıyın .En azından başka ürünlerle kıyaslama yapmak daha kolay olacaktır .Ben 5 yıl Navitech servis müdürlüğü de yaptım .Şimdi de Cyclone da aynı görevi yapıyorum ve bu mesajı da Çinden yazıyorum . Bu tip ürünlerde oldukça tecrübeliyim .Hiçbir marka hakkında yorum yapmam doğru olamaz fakat ,vizyon hedef ve ilkeleri olmayan ,para kazanmanın yanında da satış sonrasını düşünmeyen firmaların ürününü almak ne kadar doğrudur tartışılır .
                            Ulaşabileceğiniz her kanaldan sorularınızı cevapyacağımı ,yeni gelişmeleri de burdan size aktaracağımı bilmenizi isterim .
                            Güzel aracınızla güzel günler geçirmeniz dileği ile saygılar .
                            erhan.demirel@regi.com.tr

Yorum

Bir de sanırım ihtiyaçları göz önünde bulundurarak gerekli değişiklikleri de hızlı bir şekilde yaptırabilir siniz.
                              Doğru mu anlamışım?

Yorum

Erhan bey welcome

Cd500 ve dvd 800 içinde bir gelişme varmı?

Çindeki bizim araçlarla ilgili yeniliklerden bahsederseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X