Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Yarın Ürünü getiren ithalatçı firma ile görüşme ayarladık saat 12:00 da gelmek isteyen arkadaşlar olursa bana pm den mesaj atsın.

Katılımcılar

Fatih
    Nurettin
    Mert
    Gökhan

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Eğer takılı bir cihazda demo yapacaklar ise video çekin...

Orjinal yazı sahibi: FacomX

Yarın Ürünü getiren ithalatçı firma ile görüşme ayarladık saat 12:00 da gelmek isteyen arkadaşlar olursa bana pm den mesaj atsın.

Katılımcılar

Fatih
      Nurettin
      Mert
      Gökhan
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

allah izin verirse 12 de sendeyim abi

Yorum

E
          Orjinal yazı sahibi: mertk
          allah izin verirse 12 de sendeyim abi
          erken gel 11:30 da emanetin var onu almayı unutma

Yorum

tamamdır 11.45 50 gibi yanındaolurum o saatlerde baska bi isim var kostura zıplaya gelcem

Yorum

Arkadaşlar Flyauido firması ile bugün tekrar görüştüm. 20-25 Nisan gibi cihazlar geliyormuş.
              Bir karar vermeden önce beklemeyi öneriyorum.
              Yarın size bir sürpriz yapabilirim.

Yorum

Evet arkadaşlar benimde beklemediğim bir sürpriz gerçekleşti. Dün ürünlerin ne zaman geleceğini öğrenmek için flyaudio firmasını aramıştım.
                Onlarda 20-25 nisan gibi gelecek, ancak firma pazarlama yetkilileri Deniz Bey ve Firma Sahibi Erdem Bey'in numune cihazla Samsunda olduklarını
                söylemişlerdi. Bende Merzifondayım biliyorsunuz. Çorum'a geçeceklerini dönüşte bana uğrayıp cihazın numunesini gösterebileceklerini söylediler.
                Öğleden sonra işyerime geldiler. ( Yoğun iş planlarında zaman ayırıp, cihazı gösterme amaçlı işyerime kadar gelmeleri şık bir hareketti. Teşekkür ederim.)
                Benim arabanın üzerinde arabanın özelliklerinin desteği konusunda konuştuk. Bu arada cihazın fotoğraflarını çektim. ihihi

Cihazın fiyatı konusunda ürün gelmeden fiyat vermek istemiyoruz diyorlar.
                Fiyatı belli olduğunda eğer bütçeme uyarsa ve sorun çıkarmama koşulu ile deneme amaçlı cihazı taktıracağım.
                Biliyorum bir çok arkadaş benden haber bekliyor . Eğer taktırırsam sözüm söz olsun, tüm detayları yazacağım, sorularınızı cevaplayacağım ve video çekeceğim. Çekmezsem zaten Çağrı başımın etini yer . ihihi

Büyük Fotoğrafları görmek için üzerine tıklayınız

Yorum

fiyatı nedir bu ürünün
                  [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Diğer multimedya aparatları gibi arkası çok geniş değil. Acaba bu İnsignia'ya yerleştirilmek için mi, yokda flyaudio'nun tüm ürünleri mi böyle. Sanki bilgisayardaki optik okuyucunun üzerine LCD ekran monte edilmiş gibi.
                    [center]
                    2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Bu cihazda sadece ekran kısmı değişiyor. Eski ekranı müzeye kaldırmak için size veriyorlar. ihihi
                      Tüm ürünlerinin böyle olup olmadığını bilemiyorum.
                      Optik okuyucunun üzerine yerleştirilmiş gibi durmasına rağmen öyle değil. Özel bir kasa yapmışlar.
                      Araçtaki orjinal sistem kalıyor.
                      Araçtan sadece ekranı söküyorlar. Araç üzerinde eğer orjinal bluetooth varsa, iptal etmiyorlar. Sen onu kullanmaya devam ediyorsun.
                      DVD okuyucun çalışmaya devam ediyor, Ekranın altındakide DVD okuyucu . Çift okuyucun oluyor.
                      Yada eskiden ne varsa çalışmaya devam ediyor.
                      CDC400 lerde ise 6'lı CD Changer çalışmaya devam ediyor. USB desteği olmayan araçlara USB ve IPOD desteği geliyor.
                      İster torpidoya çekiyorlar, istersen kol dayamanın altına monte ediyorlar.
                      Ekranın solundaki/ DVD girişinin solundaki küçük yuva ise microSD Kart reader ihihi
                      İki renkli çerçeveleri var. Kahverengimsi ve siyah.
                      Mevcut kablo yapısına kesme/ yapıştırma/ bantlama yok. Tüm soketler uyumlu diyorlar.

Orjinal yazı sahibi: goday
                      Diğer multimedya aparatları gibi arkası çok geniş değil. Acaba bu İnsignia'ya yerleştirilmek için mi, yokda flyaudio'nun tüm ürünleri mi böyle. Sanki bilgisayardaki optik okuyucunun üzerine LCD ekran monte edilmiş gibi.

Yorum

Mehmet bey bir şey soracağım Lcd panelin ölçüsü nedir çünkü dörtlü düğmelerin üzerine cd girişi koymuşla çok başarılı bir düşünce ama lcd nin yüksekliği kısalmışmı acaba merak ettim

Yorum

fiyatı nedirrrr??
                          [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Açıkçası ölçmek aklıma gelmedi...
                            Ama görünüşte küçük gibi durmuyor. Gayet tatminkar ölçülerde.
                            800x480 çözünürlükdeymiş. Bu çözünürlüğünde görüntü kalitesini çok yükselttiği ve diğer ürünlerden ayrıldığı konusunda iddialılar.

Üreticinin web sitesindeki bilgiler aşağıda.

Screen Dimension: 8.0inch
                            Display Area : 177.7*100.4
                            Definition : 800*480
                            Pels : 2.65million
                            Type : Tft(Thin Film Transistor) Active Matrix,Light Penetration
                            Edge Illume : Cold Cathode Light
                            Colors System : Ntsc/Pal Compatible
                            Touch Screen : Resistance& Press Simulate(Film+ Glass)

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                            Mehmet bey bir şey soracağım Lcd panelin ölçüsü nedir çünkü dörtlü düğmelerin üzerine cd girişi koymuşla çok başarılı bir düşünce ama lcd nin yüksekliği kısalmışmı acaba merak ettim

Yorum

@VDT: Cihazın fiyatı belli değil. Yada şu an için söylemek istemiyorlar. Israrla sordum ürün gelmeden fiyat vermek istemiyoruz diyorlar.[quote author=VDT link=topic=408.msg6670#msg6670 date=1270838165]
                              fiyatı nedirrrr??
                              [/quote]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VDT
                                fiyatı nedirrrr??
                                Bir iki ürün daha var araltırılan hangisi güzel ve fiyatı uygunsa formun gücünü kullanarak alım yapılacak biraz daha sabredin

Yorum

İşleniyor...
                                X