Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

http://www.sedmarket.com firmasından uzak durun Adamların sattıkları maldan haberleri yok.
    Başınıza iş almayın ...
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

bir sorun mu oldu abi?
      InsigniaTEAM

Yorum

Adamlardan bilgi almaya çalıştım. Adamlar sattıkları maldan bi haberler.
        Doğrusunu anlatıyorsun, anlamamakta direniyorlar. Bizi işimizi biliriz havasındalar ama maalesef araç fonksiyonun ne olduğundan bile haberdar değiller.

Orjinal yazı sahibi: cagri
        bir sorun mu oldu abi?

Yorum

Arkadaşlar Insignialarımız için DVD-Navi sistemleri üreten üreticilerin sayısı ve cihaz modelleri gün geçtikçe artmaktadır.
          Bu cihazlardan satın alıp deneyen arkadaşlarımız olursa paylaşımlarını bekliyoruz.
          Bazı arkadaşlarımız hatırlayacaklardır . Bu konu ile ilgili sabit başlığımız bulunmaktadır.
          Sabit başlıktaki üreticiler ve modeller güncellenmiştir.

Güncel üretici ve modelleri görmek için linke tıklayınız. http://www.insigniateam.com/forum/in...sg3406#msg3406

Yorum

Kimse ilgilenmiyor galiba. alala

Yorum

Merhaba arkadaşlar,
              DH forumun da ilk üyelerinden olmama rağmen, işlerim ve diğer bazı sebeplerden DH de dahil forumlarımıza katılamıyordum.
              Ancak sona zamanlarda bakabildim ve okumak bayağı bir vaktimi aldı doğrusu.
              Bu konu hakkında ufak birkaç bilgi edinebildiğimden paylaşmak istedim:
              Mehmet, ben de özellikle doğru düzgün, tam uyumlu bir DVD&Navigasyon sisteminin takipçisiyim.
              Ancak senin de belirttiğin gibi halihazırda uygulanmış ve görebildiğimiz bir model henüz yok.
              Yaklaşık 15 gün önce uyumlu olduğu söylenen bir sistemin kataloğunu ve bu modelin Cruize' a uygulanmış halini Ankara Reis'te gördüm.
              Ürünün distribütörü Cyclone isimli Düzce'de bir firma.
              Kendileriyle ve Ankara temsilciliklerini ve montajlarını yapan firmayla da telefonla görüşmelerim oldu.
              Ürüne ilişkin bilgileri linkte yolluyorum:

http://otoalarmcenter.com/tr/navigas...dvd-navigasyon

Ben de henüz karar vermiş değilim ancak firma ürünü getirince yakından inceleme fırsatı bulacağım.
              Ayrıca montaj foto ve videoları da ellerinde varmış.
              İnceleme imkanım olursa sizlerle paylaşacağım.

Yorum

Gönderdiğiniz cihaz fotoğraflarına bakarak tahminim, SUAV yada FEDOM firmasına ait cihazlar.
                CYCLONE markası Türkiyedeki firma tarafından kullanılan marka olabilir.
                Samsun Reis yetkilileride yeni bir cihaz geleceğinden bahsetmişlerdi.
                İstanbul Ender Elektronik Suav firmasına ait bir cihazı getirtmişlerdi ama gidip görme, yada deneme imkanım olmadı.
                İngilterede yaşayan bir Insignia sahibi kendi aracına HUALINGAN marka sistemi monte etmiş hatta monteyi de kendisi yapmış. Internet sitesinde sistemin videoları mevcut
                http://www.hardwareoholic.co.uk/insi...entre-console/
                http://www.hardwareoholic.co.uk/insi...nsignia-audio/
                Kendisininde önceden araştırma yaptığı ümidiyle, şu an 6 tane üretici olduğunu ve hangi üreticinin daha iyi olduğunu ve farklarını bilip bilmediğini mesaj attım.
                Cevap gelince paylaşırım.
                Aklıma gelen bir başka seçenek ise, garanti bozulma konusunu Samsun Reis ile görüştükten sonra kafamın yattığı bir cihazı direkt olarak Çinden getirtmek.
                Onlarda bilgi sahibi olmadığı için onlarda doğru sistem arayışındalar. Bana da güveniyorlar.

Amacımız araçlarımız için en iyi tercihi yapmak. Konuyla ilgili ilave bilgi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Orjinal yazı sahibi: tanoc
                Merhaba arkadaşlar,
                DH forumun da ilk üyelerinden olmama rağmen, işlerim ve diğer bazı sebeplerden DH de dahil forumlarımıza katılamıyordum.
                Ancak sona zamanlarda bakabildim ve okumak bayağı bir vaktimi aldı doğrusu.
                Bu konu hakkında ufak birkaç bilgi edinebildiğimden paylaşmak istedim:
                Mehmet, ben de özellikle doğru düzgün, tam uyumlu bir DVD&Navigasyon sisteminin takipçisiyim.
                Ancak senin de belirttiğin gibi halihazırda uygulanmış ve görebildiğimiz bir model henüz yok.
                Yaklaşık 15 gün önce uyumlu olduğu söylenen bir sistemin kataloğunu ve bu modelin Cruize' a uygulanmış halini Ankara Reis'te gördüm.
                Ürünün distribütörü Cyclone isimli Düzce'de bir firma.
                Kendileriyle ve Ankara temsilciliklerini ve montajlarını yapan firmayla da telefonla görüşmelerim oldu.
                Ürüne ilişkin bilgileri linkte yolluyorum:

Ben de henüz karar vermiş değilim ancak firma ürünü getirince yakından inceleme fırsatı bulacağım.
                Ayrıca montaj foto ve videoları da ellerinde varmış.
                İnceleme imkanım olursa sizlerle paylaşacağım.

Yorum

Merhaba Arkadaşlar ,
                  Konu ilgi çekici olduğu için geniş bir Insaignia seveler kitlesi tarafından izleniyor.
                  Cyclone marka DVD ve navigasyona baktığımda işletim sistemi olarak Windos Ce5.0 olduğunu görüyorum.
                  Araçla ilgili bazı elektronik kontroller de etkilenbileceğinden. Dikkat deme ihtiyacı duyuyorum. Çünkü Windows işletim sistemi herkesin bildiği gibi sorunlu. Beklenmedik bir şekilde kilitlenebiliyor(restart etme gereği var).
                  Güvenilir olmayan bir işletim sisteminin aracınızda olması sizi potansiyel olarak kazaya mailli kılar. Araştırmaya devam
                  Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bence o gözle bakmamak lazım. Bu tür cihazların tamamı Windows kullanıyor . Seçme şansımız yok.
                    Sürüş güvenliği ile ilgili ayarlar mevcut sistemdede yapılmıyor. Daha doğrusu sürüş güvenliği ile ilgili hiç bir ayar bu sistemler üzerinde yapılmıyor.
                    Dolayısı ile güvenlikle ilgili çok korkacak bir durum yok.
                    Araç ayarlarından kastımız;
                    Cosmolarda "inerken koltuğu geriye al"
                    Bluetooth
                    Beni takip et özelliği ile ilgili ayarlar.
                    Klima havalandırma ayarları
                    Uyarı ses seviyeleri
                    Saat- Tarih ısı göstergesi vs vs

"Supported Car Protocol" dediğinde araç ayarlarını destekliyor demek.
                    Şu an bazıları ile yazışıyoruz. İkna olduğumda, kafama yatan bir modeli getirtip taktıracağım.

Orjinal yazı sahibi: zeytin
                    Merhaba Arkadaşlar ,
                    Konu ilgi çekici olduğu için geniş bir Insaignia seveler kitlesi tarafından izleniyor.
                    Cyclone marka DVD ve navigasyona baktığımda işletim sistemi olarak Windos Ce5.0 olduğunu görüyorum.
                    Araçla ilgili bazı elektronik kontroller de etkilenbileceğinden. Dikkat deme ihtiyacı duyuyorum. Çünkü Windows işletim sistemi herkesin bildiği gibi sorunlu. Beklenmedik bir şekilde kilitlenebiliyor(restart etme gereği var).
                    Güvenilir olmayan bir işletim sisteminin aracınızda olması sizi potansiyel olarak kazaya mailli kılar. Araştırmaya devam

Yorum

Bu arada baydığımın farkındayım ama tüm gelişmelerden sizleri haberdar etmek istediğim için konu hakkında yazıp duruyorum.
                      Alternatif DVD/Audio Player / Navigasyon ve müzik sistemi çözümü ile ilgili bugün ciddi bir gelişme oldu.
                      Daha önce mail attığım bir firma ile telefonda uzun uzun görüştük. Teknik detayları aktardım. Onlarda bilgilerini bana aktardılar.
                      Firma ve firma yetkilileri bende, konu hakkında bilgili, ciddi, malının arkasında duran, sorun çıkması durumunda çözüm üretebilecek bir firma intibası bıraktı. Insignia için üretilen bir çözümleri olduğunu ve takribi 1 ay içerisinde geleceğini söyledi. Konu ile ilgili Opel/Torbalı ile de görüşmeleri devam ediyormuş. Muhtemelen ilk getirdikleri cihazı benim arabada deneyeceğiz. Gelişmeleri sizinle paylaşırım.

CD500 ve DVD800 sahibi arkadaşlar için edit: Firma cihazı için DVD800 takılı bir araca monte edip denemediği için %100 garanti vermiyor ama, bu cihaz takıldığında CD500 ve DVD800 Turn Push kumandalarınız çalışabilirmiş .. ihihi

Yorum

[center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Cyclone sistemi mert görmüş.
                          Ancak ben bana önerilen sistemi bekleyeceğim. Çok daha kapsamlı.

Yorum

Önerilen sistem hangisi acaba?
                            Bir de ''daha kapsamlı'' yı açabilir miyiz?

Yorum

Üretici : FLYAUDIO
                              Model : Opel -- FA046NAVI (Insignia)
                              Link : http://www.flyaudio.net/product_id.asp?id=215

DVD/Divx/VCD/mpeg/ Photo Player
                              Navi
                              TV
                              Arka Kamera
                              Lastik Basınç Sensörü
                              Mevcut CDChanger ve USB desteği ( USB desteği yoksa ilavesi)
                              DVD olmayan araçlar için DVD okuyucu desteği gelmesi
                              Mevcut tüm tuşların ve kumandaların desteği + Dokunmatik ekran
                              Araç protokollerinin desteği (Ayarlar vs.)
                              Araçta olan özelliklerden olanların aynen kalması olmayanların ilavesi ( Bluetooth vs.)

Tüm sistemleri burada görebiliriz. => http://www.insigniateam.com/forum/in...sg3406#msg3406

Yorum

yarın kesfe cıkıyoruz Fatih abiyle detaylı bilgi almak amacıyla

Yorum

İşleniyor...
                                X