Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Orjinal yazı sahibi: mertk
    nezaman kullanılcak gereği varmı bide orası var
    benim için olmazsa olmaz birşey, 7/24 online olmam lazım ihihi
    InsigniaTEAM

Yorum

ozaman size böle bir araba lazım
      http://www.desktopmachine.com/framep...7962&size=1600

Yorum

İternet olayı sakat.. virus kaptımı.. .. arabaya format atılır)
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

ya da oldu olacak bilgisayar gibi kilitlenir al+ctrl+del yapılır
          ya da vites+direksiyon+sinyal kolu ihihi
          şaka bir tarafa microsoft ile bmw mi ne böyle bir atışmaları olmuş vaktiyle,öyle bir rivayet vardı bi aralar?

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

dvd-navi siztemi konusunda flyaudio markası hem ekran büyüklüğü hemde torpidoyu işgal etmemesi bakımından bana daha cazip geliyor diğer markalara göre ,
            Lakin şöylede bi sıkıntı olurmu demekten kendimide alamıyorum,
            fly audio markası dahili dvd girişine sahip yani ekranın altından alıyor dvdleri diğerleri harici peki bunların okuyucularının kalitesi nasıl olacak bilen yok galiba 15-20 dvd film seyrttikten sonra okuyucu bozulursa asıl sakatlık ozaman başlar söküp tamiremi gönderecez koca ekranı vede düşününki bu ürün 1 ayda gelecek tamire gönderdim tamir edildi geldi diyene kadar konsoldaki çirkin görüntüyü düşünmek bile istemiyorum, bide verilecek para az bi para değil şaka maka kaliteli bir plazma parası yahu.

Yorum

bu ekranlar Insignia'yla birlikte piyasaya çıkmadıki. başka araçlar için zaten bu ürünleri üretiyorlardı. aracın konsoluna göre kaplamalar ve arayüz hazırlanıyor sanırım, bana öyle geliyor. ürünlerde farklılık olacağını sanmam.

bu arada ben sizi biliyorum ama herkes için kendinizi bir tanıtabilir misiniz?

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
              InsigniaTEAM

Yorum

Sevgili Çağrı,

Kocaslan endişesinde haklı. Cihaz garantilide olsa, arızalandığı zaman söktük, geri gönderdik, önce baktılar, ne yapmalı diye çözüm aradılar buldular bulamadılar. En sonunda komple değişsekmi diye düşündüler . Yok ya dedi birisi, "tamir olur bu" dedi. DVD sürücü yerine uygun bir sürücü buldular bulamadılar. Bu arada 25 gün geçti ve Kocaslan konsol sökük dolaşıyor.
                Bu konuda ithalatçı firma arıza konusunda yeterli yedek parça stoku tutmalı. Yada bayilere yedek konsinye cihaz vermeli ki , arıza çıktığında araç sahibi mağdur olmasın...
                Bayilerin yaptıkları satışa göre yedek cihaz bulunmalı bence. Örnek verecek olursak; bayi insignia için 50 tane cihaz sattıysa, bunlardan bir tanesinin arızalanması doğaldır ve tedbir alınmalıdır.
                Bunun tedbiride yedek cihazın bayide bulunması ve esas cihazın sorunu giderilene kadar idareten araç üzerine takılması.

Biz GSM işi yaparken, müşterinin telefonu arızalıp servise gittiğinde onun işini görecek cihaz verirdik ki müşteri mağdur olmasın...

İlave Edit : Bu cihazları ithal edip monte eden firmalara
                1- DVD sürücünün yaklaşık ömrü sorulacak.
                2- Arıza durumundaki aksiyonları sorulacak.
                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Bu tür cihazlarda zırt pırt filim seyredilmez ama dediğiniz gibi seyredilsede kolay kolay bozulacağını sanmıyorum sonuçta evimizde işimizde kullandığımız bilgisayarlardaki dvd okuyucuların bozulma oranı nedir çok düşüktür zaten elektronik malzeme de sorun varsa ilk bir kaç günde belli olur ve garantiden komple ürün değiştirilir.

Fazla düşünmemek gerekir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

çin çan olunca 2 kere düsünülmeli :dhehehe :P

Yorum

çin çan düşmanı kullandığın telefonda çin malı

Yorum

Arkadaşlar bildiğim kadar ile DVD800 orjinalinde olan araçlara uyumlu değil bu aletler..Ben servisten ve bu cihazların distiribitöründen bilgi aldım.Geri görüş kamerasını ana ekrana aldıracaktım olmadı :S
                        İnsignia Cosmo 1.6 T 180 Hp Şimşek Gri,DVD800-Afl,Flexride-İnfinity Ses Sistemi,Piano Black,Sunroof,Spor Yay..Sport Edition.

Yorum

mp3'leri DVD'ye kazıyıp dinlemek istersek ? ihihi
                          Muhalefet olcam ya .. haha

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                          Bu tür cihazlarda zırt pırt filim seyredilmez ama dediğiniz gibi seyredilsede kolay kolay bozulacağını sanmıyorum sonuçta evimizde işimizde kullandığımız bilgisayarlardaki dvd okuyucuların bozulma oranı nedir çok düşüktür zaten elektronik malzeme de sorun varsa ilk bir kaç günde belli olur ve garantiden komple ürün değiştirilir.

Fazla düşünmemek gerekir

Yorum

DVD800 üzerinde modifiye şu an için mümkün gözükmüyor. En azından garanti bitene kadar kimse ellettirmez.
                            Ancak komple sistemlerden bazıları araçlarımızla uyumlu deniyor. Fakat forumdan taktıran ve bilgileri bizimle paylaşan olmadı.
                            Fiyatta anlaşırsak Flyaudio için deneme tahtası olmayı düşünüyorum. Eğer taktırırsam tüm bilgileri burada paylaşacağım, videolar çekeceğim ( zaten çekmezsem çağrı rahat bırakmaz ihihi ) olumlu-olumsuz yönlerini yazacağım vs.vs.

Orjinal yazı sahibi: Tekniker
                            Arkadaşlar bildiğim kadar ile DVD800 orjinalinde olan araçlara uyumlu değil bu aletler..Ben servisten ve bu cihazların distiribitöründen bilgi aldım.Geri görüş kamerasını ana ekrana aldıracaktım olmadı :S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX

Fazla düşünmemek gerekir
                              üstadım zırt pırt izlemek derken bu cihaza hava olsun diye 2milyara yakın para vermiycem, Uzun yola çıktığım zaman genelde dvd açık olması gerek zaten alma nedenim ellerinizden öper 1 yaşında kızım var onun yolculuk esnasında sıkılmaması, bu okuyucunun ufak bi gözü var içinde kristalmi diyorlar nedir çoğu kez hata onda oluyor kaliteli bi malzeme kullanılırsa ki bu ürünün kalitesini bilmemiz mümkün olamayacağına göre mehmet abinin dediği gibi ürünü alacağımız zaman satış sonrası arıza giderme politikalarını bilmemiz şart,
                              şöyle diyelim çok kaliteli ürünler bozulmazdaaaa olurya bozulduğunu düşünelim

Yorum

Allah Analı babalı büyütsün küçük kızın gözlerinden öperim keyifli cizgi filimler clapclap

Yorum

İşleniyor...
                                X