Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Su an tek baglantim Blackberry. Bu kadar uzun sorulari Blackberry ile cevaplayamam. En kisa zamanda bilgisayar basindan cevaplamaya calisirim.
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

cevaplarınızı bekliyorum tesekkürler...
      İNSİGNİA 2.0 CDTİ 130 HP EDİTİON ELAGANCE
      "Batılılar geldiklerinde ellerinde incil, bizim elimizde topraklarımız vardı.Bize, gözlerimizi kapayarak dua etmesini öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda ise bizim elimizde incil, onların elinde topraklarımız vardı." Kenu Kenyattu Kenya Kurucu Devlet Başkanı

Yorum

Ben Necvox kullanıyorum.Ona göre cevaplamaya çalışayım.

1- navigasyon haritası igo ve basarsoft haritasımıdır. 6 ayda 1 güncelleme yapıyorlarmı güncelelmeyi kim yapacak. güncelleme ücreti alıyorlarmı. bu haritada radar noktaları kayıtlımı . kayıtlı değilse kaydedilebilirmi.

- Harita İGO'nun.Güncelleme süresini bilmiyorum ne kadar zamanda yapıyorlar ama 1 yıl süre ile güncellemeler ücretsiz.naviextras.com sitesinden üye oluyorsunuz.Araçtaki navigasyonun bulunduğu hafıza kartını bilgisayara bağlıyorsunuz.O sitede bi program var.Onun aracılığı ile güncelleme yapıyorsunuz.

2- navigasyonu takip ederken usb den müzik dinlenebilinirmi.

- Dinleniyor ama cihazın kendi usbsi üzerinden dinlersen takip edebilirsin navigasyonu.Aracınkini kullanırsan ekranın ortasında siyah kısım çıkıyor yine araç menüsü gibi orada yazıyor usb şarkı bilgileri.kaybolmuyor.

3- navigasyondayken ve müzik dinlerken telefon çaldığında tüm sesler otomatikman kesilipi tel. görüşmesi acılıyormu

- Telefonunuzu bluetooth ile eşleştirdiğinizde hepsini kesiyor ve aracın ses sistemi üzerinden görüşme yapmanızı sağlıyor..Cihazın kendi üzerinde mikrofonu mevcut.

4- bu sistem tüm tel.lere uyumlumu. telimde kayıtlı rehber sisteme aynen isim isim ve numara olarak aktarılıyormu. arayan kişinin ismi tel geldiğinde yazıyormu.

- Bluetooth'u olan her telefon için uyumlu.İsim olarak göstermeyi ben başaramadım.Numarasını gösteriyor ekranda.

5-6 taşınır bellekten bu sisteme bağlanıp film izlemek yada sarkı dinlemek mümkünmü .bu sistemin kendi ayrı usb girişi var mı

- Evet.Torpido gözüne takılan cihaz ve ya sarkıtılan kablo demetinin içersindeki usb girişini kullanarak istediğiniz boyuttaki harici harddiskinizi bağlayabilirsiniz.İçerisindeki filmlerin formatlarının cihaza uygun olması gerekiyor.

7- bu flyaudio isimli sistemin montaj dahil suanki bedeli nedir. opel servsileri takıyormu

Bir bilgim yok.

8- sisteme yönelik en büyük eleştiriler nelerdir. yada sizin beğenmediğiniz yönleri varmıdır.

Sisteme karşı eleştirim aracın orjinal cd400 ekranı ile uyumlu olmaması.Örn. aracın kendi usbsinden şarkı dinlerken, cihazın menüsü veya navigasyon ekranı içinde gezinti yaparken ekranın ortasında orjinal usb ekranı beliriyor.Radyo bandına geçince bir problem olmuyor.Bazı araçlarda içeriye motor sesi alabiliyor.Buda araya takılan bi bobin ile hallediliyor.

Elimden geldiğince cevaplamaya çalıştım.Yanlışım varsa affola.Düzeltiniz

Yorum

7- bu flyaudio isimli sistemin montaj dahil suanki bedeli nedir. opel servsileri takıyormu

Bildiğim kadarıyla şuanki rakam 1800 ile 2000 bin TL.arası ve servisler takıyor.

Yorum

Bizim bir yılı geçti kaç liraya güncellenir bir de parayı neyle alacaklar paypal falansa bulaşmayım hiç.
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

fly audio full takım, herşey dahil (işçilik de) 2200 dedi iyi mi? yoksa izmir de daha ucuza yapan olur mu?

Yorum

Koltuk kafalıklarıda 800 civarı bi rakam

Yorum

valla 2200 artı 800 mükemmel rakam hem yuvarlak da

Orjinal yazı sahibi: nuriozen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                    valla 2200 artı 800 mükemmel rakam hem yuvarlak da

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                    Aynen şuan piyasada fly audio tek geçerim.amerikaya sorduruyorum şuan fiyatı için uygun olursa bişiler yaparım galiba tek Edition navisiz ben kaldım yav

Yorum

abi bende galiba tek cosmo navisiz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                        abi bende galiba tek cosmo navisiz
                        2009 alsaydım full+full alırdım zaten 2011 de aldığım paraya

Yorum

1- navigasyon haritası igo ve basarsoft haritasımıdır. 6 ayda 1 güncelleme yapıyorlarmı güncelelmeyi kim yapacak. güncelleme ücreti alıyorlarmı. bu haritada radar noktaları kayıtlımı . kayıtlı değilse kaydedilebilirmi.

navigasyon haritasi Igo. Ilk bir yil ucretsiz olmak uzere, naviextras.com sitesinden guncelleniyor. Harita microSD kart ile geliyor. Kart okuyucu ile bilgisayara baglayip, ilgili siteden guncelleyebilirsiniz. Sonraki yillar icin 20-30 lira gibi bir rakam oduyorsunuz. Haritada radar noktalari gelmiyor, ancak yuklenebiliyor. Bunun icin Google abiye muracaat ediyoruz. ayrica manuel olarak elle ilave edebiliyorsunuz.

2- navigasyonu takip ederken usb den müzik dinlenebilinirmi.

evet dinleyebilirsiniz. Ancak flyaudionun herhangi bir arayuzunden degilde arac arayuzlerinden birinden ( radio-cd vb.) Muzik dinlerken, naviyasyonun ses komutunun ilk 1,5 saniyesini yutuyor. Flyaudio arayuzunden muzik dinlerken yutma yok. Yutma sebebine gelince; flyaudio sisteme Aux uzerinden baglaniyor. Navi komutu geldiginde ayni zamanda aracin beynine Aux moduna gecmesi icin sinyal gonderiliyor. Aux moduna gecmesi 1-1,5 saniye suruyor. O esnada cumlenin ilk kelimesi yutuluyor.

3- navigasyondayken ve müzik dinlerken telefon çaldığında tüm sesler otomatikman kesilipi tel. görüşmesi acılıyormu

Benim aracim cosmo. Ben orjinal bluetooth sistemini kullaniyorum. Orjinal bluetooth da telefon rehberi geliyor. Bazi telefon modellerinde orjinal sisteme rehber gelmeyebiliyor. Ancak Fly dahil hic bir sistemde telefon rehberi kullanilamiyor. Sadece numara gozukuyor.
                          Dikiz aynasinin ust bolumune mikrofon cekiliyor. Eller serbest konusuyorsunuz.

4- bu sistem tüm tel.lere uyumlumu. telimde kayıtlı rehber sisteme aynen isim isim ve numara olarak aktarılıyormu. arayan kişinin ismi tel geldiğinde yazıyormu.

3. Maddede aciklandi.

5- taşınır bellekten bu sisteme bağlanıp film izlemek yada sarkı dinlemek mümkünmü .

sisteme 500 gb harddisk dahil baglayabilirsiniz. Sarkilarda sorun yok. Mpeg ve bazi avi dosyalari deestekliyor.

6- bu sistemin kendi ayrı usb girişi var mı

flyaudio tek parca bir cihaz. Orjinal ekran sokuluyor, yerine flyaudio yerlestiriliyor. Flyaudio cihazindan torpidoya usb, bilgisayar baglantisi icin usb ve ipod baglantisi icin kablo geliyor. Torpidoya baska bir cihaz konup torpido daralmiyor. Ayrica portable cihaz baglantisi icin audio/video kablosu cekilebiliyor. Ilave olarak arka koltuklar icin koldayamanin alt kisimlarindan audio/video baglanti kablosu cektirmenizi oneririm.

guncel fiyati su an icin bilmiyorum ancak farkli fiyatlar dolasiyor. Ancak cok onemli bir husus var montaj cok onemli. Daha once insignia araca sorunsuz montaj yapmis bir yer bulmanizi oneririm. Bazi arkadaslar montaj hatasindan dolayi problem yasadilar.

8- sisteme yönelik en büyük eleştiriler nelerdir. yada sizin beğenmediğiniz yönleri varmıdır.

usbden muzik dinlediginiz arayuz igrenc. Ben sirf o arayuzu gormeyim die ipod aldim. Iyiki de almisim. Daha kaliteli muzik dinliyorum

Yorum

Ilave olarak, Flyaudio bu tur sistemler icerisinde kendi markasi ile global pazarda yer bulmus bir marka.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                              Ilave olarak, Flyaudio bu tur sistemler icerisinde kendi markasi ile global pazarda yer bulmus bir marka.
                              Fly, sorunsuzluk ve özellik olarak diğer markalar arasında lider benim gözümde.

Yorum

fly ile ilgili tek memnun olmadığım özellik, ikide bir müziğin arasına girip " hız sınırını geçtiniz " demesi. bu kadının sesini kapatıyorum ama araç stop edip çalıştırıldığında tekrar açılıyor
                                ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                                ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

İşleniyor...
                                X