Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Orjinal yazı sahibi: yunusozgen
    Merhaba arkadaşlar

Konuyu canlandırayım dedim.
    İlgilenen arkadaşlara duyurulur

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0501076/detay/

Türkiyede bir ilk diyebilirim arkadaşlar ilk defa yapılan bu uygulama apple tv yi kulananlar cok iyi bilir böylesine güzel bir cihazı arabada kullanmak kimin aklına gelirdiki işte size yeni bitim aşamasına gelen ve 3 ayın sonunda hedefe ulaşılan APPLE TV yi M POWER GARAGE ailesiyle paylaşıyorum Arabamıza apple tv yi artık kullanabiliyoruz arkadaşlar,
    Anında film, oyun veya medya içinM POWER GARAGE Apple TV entegrasyon kiti geliştirdi. Bizim çok kaynak video denetleyicisi ekran arayüzü için analog dönüşüm otomatik ölçütlendirilmesi ve dijital 3 HDMI cihazını destekler. MINI Connected Home Button aracılığıyla kontrol edildiği sistem sorunsuz bir şekilde entegre.
    Apple Tv’yi router’a kablo bağlayıp IP almasını sağlıyoruz. Iphone’u da Wifi aracılığıyla router’a bağlıyoruz. Bu şekilde telefon ve Apple TV aynı ağ içinde birbirini görmüş oluyor. Fakat telefon internet bağlantısı olmayan bir Wifi ağına bağlı olduğu için aşmamız gereken bir sorun ortaya çıkıyor. Eğer ekstra bir ayar yapmazsak, telefon Wifi bağlantısına öncelik vereceği için internet uygulamalarında 3G bağlantısını kullanamayacağından internet tabanlı uygulamalar çalışmayacaktır. Telefonun Wifi bağlantı ayarlarını aşağıdaki şekilde ayarlayarak, hem router’a bağlı kalmasını, hem de internet bağlantısı için 3G sistemini kullanmasını sağlayacağız. Bu ayar yapıldığında telefon Wifi ağına bağlı olmasına rağmen, operatör logosu yanında 3G işareti çıkmaya devam edecek. Aslında telefon Apple TV ile bağlantı kurmak için Wifi yi, internete bağlanmak için ise 3G yi kullanıyor olacak. Aslında bizim de yapmak istediğimiz bu zaten

NOT:BU UYGULAMAYA SAHİP OLABİLMENİZ İÇİN ÖNCELİKLE FATURALI YADA KONTURLU İNTERNET WİFİ SAHİBİ OLMANIZ GEREKİYOR AYRICA APPLE DESTEKLİ İ PHONE SAHİBİ OLMANIZ GEREKİYOR DİGER GERİ KALAN
    TEFERÜAT BİZE AİTTİR
    UYGULAMA TÜM ORJİNAL EKRAN VE SONRADAN TAKILAN EKRANLARA UYUMLUDUR
    Türkiye'de İlk defa mı yapmış bu arkadaşlar bu uygulamayı?

Yorum

http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...edia-132662406

buna ne dersiniz bedava gibi duruyor

Yorum

Evet ucuzmuş montaj içinde 200 -300 lira

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Selam arkadaşlar 1000 tl alabileceğim bir oem navi tavsiye edermisiniz birkaç yerde buldum daha ucuz fakat araç bilgileri vs göstermiyor
          34 GDH 14  BEYAZ SİYAH TAVAN  2011 COSMO LPG NAVİGOLD NAVİ 5 KANAL SES SİSTEMİ

Yorum

S60 navıgasyon.. arac la uyumlu ve turn&push sorunsuz calısıyor.. 900 tl ye montaj dahıl taktırmıstım ve fazlasıyla memnunum..
            2.0 CDTİ 160 HP COSMO CARBON SİYAH+OPC+NAVİ+BOX(35 HP+50 TORK)+SPRİNT BOOSTER + 19''JANT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: black eagles
              S60 navıgasyon.. arac la uyumlu ve turn&push sorunsuz calısıyor.. 900 tl ye montaj dahıl taktırmıstım ve fazlasıyla memnunum..
              s60 ne anlamadım hangi markanın

Yorum

S60 markanın kendisi... google a S60 insigia navigasyon diye aratırsanız bulursunuz...
                2.0 CDTİ 160 HP COSMO CARBON SİYAH+OPC+NAVİ+BOX(35 HP+50 TORK)+SPRİNT BOOSTER + 19''JANT

Yorum

S60 dan ben memnundum. Ucuz ve bir o kadar da işlevseldi. Gereksiz yere çok para dökmeye lüzum yok.
                  CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                  SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
                    S60 dan ben memnundum. Ucuz ve bir o kadar da işlevseldi. Gereksiz yere çok para dökmeye lüzum yok.
                    S60 mı aldın toprağım hayırlı olsun.
                    2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denz
                      Orjinal yazı sahibi: aton1981
                      S60 mı aldın toprağım hayırlı olsun.
                      toprağım yanlış anladın herhalde yada şaka diyorsun
                      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: black eagles
                        S60 markanın kendisi... google a S60 insigia navigasyon diye aratırsanız bulursunuz...
                        ya s60 diyince insanın aklı volvo s60 a gidiyor neyse ben tahmin edip google amcadan buldum tavsiye edermisin iyimi

peki s60 araç bilgileri ayarları klima gibi ayarların tamamını gösteriyor dimi

peki bu for x ler var birde daha uygun gibi kullanan varmı nasıldır acepp

cihazların içinde araç bilgilerini göstermeyenler var sanırım

Yorum

Benim bildiğim cosmo ve navili araçlara oem ürün takılamıyor kablo demeti farklı diye biliyorum buna dikkat edin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                            Benim bildiğim cosmo ve navili araçlara oem ürün takılamıyor kablo demeti farklı diye biliyorum buna dikkat edin.
                            yapma abi işi zora sokuyosun fark neki :-)

kaminari parktan da fiyat aldım aracı biliyolar olmaz falan demediler

Yorum

Farkı Cosmo olması

Kesinlikle sorun dediğim gibi oem ürünler orjinalde navisi olan araçlara takılamıyor

Sizin araçta hangisi var ? dvd800-cd500 yoksa cd400 mü var ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                                Farkı Cosmo olması

Kesinlikle sorun dediğim gibi oem ürünler orjinalde navisi olan araçlara takılamıyor

Sizin araçta hangisi var ? dvd800-cd500 yoksa cd400 mü var ?
                                cd 500 var küçük ekranlardan var

Yorum

İşleniyor...
                                X