Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler.

Ayarlarda bir sorun var. Ben kapattim. Ayrica radar uyarisi icin olan bocek sesinide kapattim.

Bir ara ayarlari beraber check edelim. Telefonum Ugurda var

Orjinal yazı sahibi: myanmaz
    fly ile ilgili tek memnun olmadığım özellik, ikide bir müziğin arasına girip " hız sınırını geçtiniz " demesi. bu kadının sesini kapatıyorum ama araç stop edip çalıştırıldığında tekrar açılıyor
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

cevaplar için tesekkürler...
      bir opel servisi ile görüştüm. flyaudio için 1600 tl, navimaster (bu ismi yanlış hatırlamıyorsam) için 1800 tl istediler karta 6 taksitde yapıyorlarmış. servis özellikle navimaster ı tavsiye etti. hatta 2.450 den 1800 e indiğini ve bu sistemin fön konsola daha iyi oturduğunu söyledi.
      sizce hangi sitem daha iyidir. tavsiye ve eleştiriler nelerdir...
      İNSİGNİA 2.0 CDTİ 130 HP EDİTİON ELAGANCE
      "Batılılar geldiklerinde ellerinde incil, bizim elimizde topraklarımız vardı.Bize, gözlerimizi kapayarak dua etmesini öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda ise bizim elimizde incil, onların elinde topraklarımız vardı." Kenu Kenyattu Kenya Kurucu Devlet Başkanı

Yorum

ayrıca fly da geri görüş kamerası için arka tamponu deldiklerini navimasterda buna gerek olmadan montajın yapıldığnı söyledi
        "Batılılar geldiklerinde ellerinde incil, bizim elimizde topraklarımız vardı.Bize, gözlerimizi kapayarak dua etmesini öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda ise bizim elimizde incil, onların elinde topraklarımız vardı." Kenu Kenyattu Kenya Kurucu Devlet Başkanı

Yorum

http://www.teamhondaturkey.com/forum...;topic=52964.0
          isimli siteden yaptığım alıntıyı yorumsuz yaynlıyorum.
          kime inanacağız bilemiyorum... maad

SEVGİLİ ARKADAŞLAR,

BEN PEK KONULAR İÇERİSİNE DALMIYORUM AMA BU KONUDA DAYANAMADIM SİZE BİR BİLGİ VERMEYİ KENDİME BORÇ SAYDIM. BAHSETTİĞİNİZ NAVİGASYON CİHAZLARININ HEPSİ ÇİNDE YAPILIYOR VE SERVİSLER TARAFINDAN GARANTİ EDİLEN ÜRÜNLERİN ASLEN TEK OLAYI İSTANBULDA BUNLARI SATAN İTHALATÇI FİRMANIN PROGRAM ÇÖKERSE YENİDEN PROGRAMLAMA DESTEĞİ VERİYOR OLMASI. BAHSETTİĞİNİZ ÜRÜNLERİN AYNILARI (NAVITECH, NAVIMASTER VS.VS...) MARKASIZ OLARAK ÇİNLİ WEB SİTELERİNDE (www.alibaba.com) 255 USD FİYAT İLE SATILIYOR. ARKADAŞIN BİRİSİ E-BAY DE SATILAN 400USD CİVARI BİR ÜRÜNÜN LİNKİNİ ATMIŞ. İNANIN BU BİLE ÇOK YÜKSEK. AYNI FİRMA AYNI MALI DİĞER BİR SİTEDE 275USD 'YE SATIYOR! HERHANGİ BİR ÇİNLİ FİRMAYA PARA GÖNDERMENİZ YETERLİ (ZATEN HEMEN HEPSİ AYNI FİRMANIN MALINI SATAN KOMİSYONCULAR). AYRICA ALMADAN ÖNCE ÜRÜNÜN DETAYLI FOTOLARINI İSTERSENİZ GÖĞÜS PLASTİĞİN RENGİNİN DOĞRU OLUP OLMADIĞINI ANLAYABİLİRSİNİZ.

BU ÜCRETE EK OLARAK GERİ GÖRÜŞ KAMERASINA 22 USD, GPS KARTINA 10 USD İSTİYORLAR. ANTENİ İÇİN DE 10 USD GÖZDEN ÇIKARTACAKSINIZ. TOPLAM FİYAT 297 USD OLUYOR Kİ 500TL CİVARI (HEPSİ AYNI PARAYA SATIYOR BOŞUNA PAZARLIK İÇİN YORULMAYIN). KARGO ÜCRETİNİ DE YOLLAYARAK EMS İLE TALEP EDERSENİZ (POSTA KARGO 75 USD VE GÜMRÜK PROBLEMİ OLUŞMUYOR) SIKINTI YAŞAMADAN BİR HAFTA GİBİ BİR SÜREDE ALIRSINIZ. TUNING DÜKKANLARINDAN BİRİNE 150TL YE KAMERA DAHİL MONTAJ YAPTIRABİLİR VEYA SERVİSE GARANTİ EDİLMEKSİZİN (ÇÜNKÜ VERDİKLERİ GARANTİ HİKAYEDİR) BİRAZ FAZLA PARA VEREREK YAPTIRABİLİRSİNİZ.

Navitech ürünlerinin selden etkilendiği ve mal gelmediği gibi açıklamaları şahsen inandırıcı bulmuyorum. Bu ürünlerin Japonya'dan gelmediği kesindir. Ayrıca bu ürünlerin 2750 tl gibi anormal fiyatlarla satılması da pek ticari etik çerçevesinde sayılmaz. Bizlerden fahiş paralar alarak zaten gereken garanti parasını fazlası ile alıyorlar ve dışarıda yaptırırsanız aracınız yanabilir gibi inanılmaz bahaneler ile garantiyi silah gibi kullanıyorlar. Bunu Çin 'de satan adam buradan zaten %100 den fazla para kazanıyor. Bizler ithalatçıların 300-500tl 'ye getirttikleri mala 2500tl vererek zaten 5 adet peşin satın almış oluyoruz daha ne garantisi bekleyeceğiz ki! Bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Daha önce ben kendim gittiğimde oradan Skoda marka aracıma getirdim ancak araçla navigasonu ayrı ayrı sattım ve kızağı vs.olmamasına rağmen hiç bir kusuru da yoktu. İnternetten alışveriş etmeye kendim de çok razı olmamama rağmen ben servis garanti ediyormuş diye adı sanı bilinmeyen NAVITECH veya NAVIMASTER vs.gibi uyduruk markalara bu fahiş paraları ödemeyerek bu insanları haksız kazançtan vazgeçirmek gerektiğine inanıyorum. Bu ürünlere sadece hevesle para vermeyelim ve gerekiyorsa navigasyonsuz ve multimedyasız binelim. Bu şahıslar bu kadar kar etmeyiversinler. 500TL 'ye gelen ürünün hakkı 1000TL dir olsa olsa...

Yorum

Bizde Navitech var. Arayüzü çok dandik bence almayın alacak olursanız. Renk seçimleri berbat. Mp3 playerına burdan her türlü küfürü edebilirim. DVD ve TV bölümleri iyi. Radyodan da memnun değilim. Navigasyon igo tabanlı olduğu için süper diğerleri öyle para etmez.
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
              Bizde Navitech var. Arayüzü çok dandik bence almayın alacak olursanız. Renk seçimleri berbat. Mp3 playerına burdan her türlü küfürü edebilirim. DVD ve TV bölümleri iyi. Radyodan da memnun değilim. Navigasyon igo tabanlı olduğu için süper diğerleri öyle para etmez.
              navitech ile navimaster farklı sanırım...

Yorum

Navimaster ı bilmiyorum ama farklı herhalde.
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Fltaudio icin standart kutu icerigi ile herhangi bir ekstra olmadan cinde buldugum en iyi fiyat 950 usd idi.

Universal sistemler 200 usd civarinda . Arac modeline ozel sistemler 500 usd civarinda .

Cinde bir firma ile gorusurken, 500 dolara sistem var, Flyaudio icin 950 usd cok degilmi diye sormustum. Cevaben "Flyaudio farkli, o en iyisi" demisti.

Bi cihazlar ile ilgili epey arastirma yapmistim ama Navimaster markasini ilk defa duydum.
                  2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                    Ayarlarda bir sorun var. Ben kapattim. Ayrica radar uyarisi icin olan bocek sesinide kapattim.

Bir ara ayarlari beraber check edelim. Telefonum Ugurda var

Orjinal yazı sahibi: myanmaz
                    fly ile ilgili tek memnun olmadığım özellik, ikide bir müziğin arasına girip " hız sınırını geçtiniz " demesi. bu kadının sesini kapatıyorum ama araç stop edip çalıştırıldığında tekrar açılıyor
                    edelim mehmet abi. dün akşam uğurunkiyle biraz karşılaştırdım da montajdan montaja bile farkediyor cihazın çalışması. ama dediğin gibi insignia için olabilecek en iyi sistem bence de fly. sanki aracın orjinal parçası gibi. tam uyum.

Orjinal yazı sahibi: oguzhand09
                    cevaplar için tesekkürler...
                    bir opel servisi ile görüştüm. flyaudio için 1600 tl, navimaster (bu ismi yanlış hatırlamıyorsam) için 1800 tl istediler karta 6 taksitde yapıyorlarmış. servis özellikle navimaster ı tavsiye etti. hatta 2.450 den 1800 e indiğini ve bu sistemin fön konsola daha iyi oturduğunu söyledi.
                    sizce hangi sitem daha iyidir. tavsiye ve eleştiriler nelerdir...
                    flyaudio 1600 tl olamaz. hatta şu dolar kurunda 2000 tl den aşağı bulmak imkansız. size yanlış fiyatlandırma yapmış olabilirler. ayrıca kamera için tamponun delinmesi de gerekmiyor. buradan anlaşılıyor zaten size fiyat veren servisin bilgisizliği...
                    ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                    ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Arkadaşlar navigasyon sistemini servisde takmak zorundamıyız aracın garanti dışı kalması mümkünmü

Yorum

Araç garanti dışı kalmaz ama elektrik sistemi müzik sistemi garanti dışı kalır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                          Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                          valla 2200 artı 800 mükemmel rakam hem yuvarlak da

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                          Koltuk kafalıklarıda 800 civarı bi rakam
                          Aynen şuan piyasada fly audio tek geçerim.amerikaya sorduruyorum şuan fiyatı için uygun olursa bişiler yaparım galiba tek Edition navisiz ben kaldım yav

yalnız değilsin merak etme bende varım navsiz ihihi
                          2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

Bilgi için teşekkürler biraz daha bekleyip servisde taktıracağız demekki

Yorum

Şöyle organize olup topluca yurtdışından falan getirtsek, yada forum olarak topluca yurtiçi biryer ile anlaşıp alsak şu flyaudioları olmaz mı?
                              1.4T Su Mavisi + Sunroof Paketi + Landirenzo Omega Kit LPG

Yorum

izmirde bu sistemleri kimler takıyor.bilen var mı acaba?
                                2012 opel insignia 1.4 140hp edition elegance

Yorum

İşleniyor...
                                X