Reklamlar
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Konya - Özkaymak Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis  (Okunma Sayısı 10889 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cagri
Çağrı Sucu
Admin
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: İstanbul

« : 02 Temmuz 2009, 14:21:12 »

Alanya Özkaymak Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Konya, İstanbul Yolu Üzeri 1. Organize Sanayi Bölgesi Selçuklu
Tel.: 332-2482475
Fax.: 332-2512454
Email: opel@ozkaymak.com.tr

INSIGNIA CLUB TÜRKİYE

Gönderen
drburç
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: Karaman

« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2009, 02:33:03 »

Kişiler gayet kaliteli fakat tecrübe eksik.

Gönderen
iatros
Ömür
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2011, 10:35:00 »

15 gün önce filan bir tane bayi hakkında değerlendirme broşürü gelmişti bayiye kaç veriyorsunu fılan babında birde puan düşük çıkarsa nıye oldugunu belırtmem acısından bos bır alan. Tabıkı benım puan dusuk cıkınca doldurdum o alanı. Arabanın mumunu temızleyemedıklerını , temızlerken aracın her yerını cızdıklerını, ruhsat kabı anahtarlık bıle vermeye tenezzul etmedıklerını yazıp ptt den ucretsız gondermıstım sanırım ıngıltereyeydı. Bugun bayıden dönüş yaptılar tanıdıgım orda calısan satıs elemanı arkadasım. Musaıt bır zamanda ugrayıp magdurıyetın gıderılmesı ıcın davet ettıler. Ben şahsen oradan bırsey cıkmaz dıyerek burada yazılan bazı yorumlara ıstınaden oylesıne gondermıstım fakat şikayetın degerlendırılıp bana ulasılması hosuma gıttı. Bu konuda opeli tebrik ediyorum.

2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Gönderen
Absinthe
Uğur
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: Aydın/Söke - Denizli

« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2011, 19:13:04 »

Aynı mektuptan bizede gelmişti.Babam dolduralım dedi fakat unuttuk Akşam hatırlayayımda İnternet üzerinden gönderelim.

#.. 2011 Opel Insignia Edition Elegance /  2.0 CDTi 130hp / Olimpik Beyaz / Bej Döşeme/ 18" Jant / Necvox Multimedia / Hertz ES300D SubWoofer / Cadence 650.1 Mono Amplifikatör / Amerikan Park ..#

Gönderen
iatros
Ömür
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2011, 11:25:25 »

Servise gittim. Servis müdürüyle konuştuk durumu anlattım filan. İsterseniz pasta cilayla hallederiz durumu dediler. Bende ne güvenirdim sizin pasta cilanıza ya Karter korumayıda şikayet etmiştim  isterseniz uygun ücretle takalım dedi.Sinirimi bozdu. Ben bu işi sevmiyorum işte. Bir şikayet oldumu hemen uygun ücretle takalım vs olaylarını. E madem takabılıyordum nıye takmadın ben taktırırken. Sanırım bu konudada bir şikayette bulunacagım. Tek faydalı yanı gögüsten gelen cıtırtı seslerını halledebıldıklerını ogrenmem oldu sırf bu yuzden Istanbula gıtmeyı dusunuyordum.

2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır

Gitmek istediğiniz yer: