Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yikama malzemeleri̇ öneri̇ler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yikama malzemeleri̇ öneri̇ler

Merhabalar herkese, araç yıkama malzelemeri için böyle bir konu lazım olduğunu düşündüm. Kullandığınız ve memnun kaldığınız yıkama ürünleri, malzemelerini buraya yazarsanız güzel bir fayda sağlarız diye düşünüyorum.

bizim detailing konuları çok eskide kaldı ürünleri de güncellemek lazım, iyi olmuş açtığınız.
    ben en son 5-6 yıl önce pasta ve wax yaptığım için araba şuan rezil halde kendim yıkamaya gerek görmüyorum dışarıda yıkatıyorum,
    bir fırsat bulup detailing yaptırabilirsem ondan sonra bu konu içinde paylaşılanlar bana lazım olacak.
    InsigniaTEAM

Yorum

Hzılı cila için fireball Pirouette içeriğinde bir miktar seramiğin hammaddesi var, şampuan olarak good stuff pure, autobrite purple velvet veya valet pro concentrated alınabilir

Yorum

Konu güzel. Bir de uygulamaya uygun yerleri yazalım. Apartman bahçeleri pek uygun olmuyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Şampuan Meguiars Wash n Wax
          Yıkama eldiveni Meguiars Microfiber Wash Mitt
          Lastik Parlatıcı Divortex Dvx Lastik Parlatıcı Ve Siyahlatıcı
          Kurulama Havlusu Max Shine Purple Duo Twisted Drying Towel 60x90cm

Camları dışarıdan lekesiz temizlemek için IPA'yı %50 - 50 suyla karışıtırıp sprey ve mikrofiber bez ile temizliyorum. Yağmur kaydırıcı, seramik vb. uygulama varsa bu yöntem onlarıda söker dikkatli olunuz.
          Bir kaç yıkama da bir kapı bagaj fitillerine Würth Silikon Sprey sıkıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
            Konu güzel. Bir de uygulamaya uygun yerleri yazalım. Apartman bahçeleri pek uygun olmuyor.
            Evet özellikle İstanbul için buna ihtiyaç duyuluyor. Güzel bir düşünce

Yorum

İşleniyor...
            X