Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia İçin En Kalın Lastik Ölçüsü Nedir?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia İçin En Kalın Lastik Ölçüsü Nedir?

Bugün işe giderken yolda bir makyajsız a kasa gördüm. Lastikler inanılmaz kalındı. Tahminim 285-265 lastikti. Çok kollu siyah jantı vardı. Insıgnia'ya takılabilen en kalın lastik ölçüsü nedir?

Bizim standart Cosmo'larda 245 taban var. Farklı mı diye OPC'ye baktım onda da aynı. Demek ki tasarlanırken daha fazlasına gerek görülmemiş. Eğer siz ben zorlayıp en fazla ne kadar takabilir diye soruyorsanız onu bilmiyorum ama evet çok kalın takanları ben de görmüştüm.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Çamurluga sürtmedigi müddetçe geniş taban lastik takılabilir ama bu sadece görüntüyü farklilastirir extra yakıt tüketimi olur
      zevkler ve renkler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Jantın değerlerine göre lastik genişliği değişir, farklı ET değeriyle ofset değeriyle farklı genişlikte lastikler takılabilir.

Insignia'nın standartında en geniş 245, OPC'de 255 var.
        BMW jantı takanlarda önler 245, arka 275 takılabiliyor.

Bir üyemizde 255/40 r20 var, ön taraf sürtmeye ramak kaldı ama arka daha serbest geniş taban için
        InsigniaTEAM

Yorum

Benim stil jant ile önler 255-40-19 arkalar 265-40-19

Yorum

Orjinal iyidir.

Yorum

İşleniyor...
            X