Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gaziantep - Teymur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Gaziantep - Teymur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Teymur Otomotiv Endüstri A.Ş.
    Gaziantep, Aydınlar Mah. 18 Nolu Cad. No:9 Şehitkamil
    Tel.: 342-2412424
    Fax.: 342-2410913
    Email: opel@teymur.com.tr
    InsigniaTEAM

Ynt: Gaziantep - Teymur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Diğer servisleri bilmiyorum ama Teymur daki satış görevlisi çok ilgiliydi. Okuldan çıkıp 2 arkadaş gitmiştik. Önce Opel bayisine ardından VW bayisine. Opeldeki görevli yaşımıza bakmadan sanki arabayı alacakmışız gibi ilgilendi araçları gezdirdi hatta ehliyetimiz olmamasına rağmen test sürüşü yaptırdı. Test aracı da 1.6 T + DVD800 dü. Bize o ilgiyi gösteren kişi gerçek alıcılara ve sahiplere aynı ilgiyi hatta daha fazlasını gösterir diye düşünüyorum.

Ordan çıkıp VW bayisine gittik kimse yüzümüze bakmadı ilgilenmedi fiyat almaya gittiğimiz görevli bile yüzümüze adam akıllı bakmadı. Gaziantep Teymur otomative teşekkürlerimi sunuyorum bu incelikleri için. Saygılar
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

VW yanında da audi var,keşke birde oraya girseydiniz ordaki ilgi alakayı görmen lazım.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

vw bayilerinden nefret ediyorum....
        F30 Sport+

Yorum

aracımızın yıllık bakımı için gidebileceğim olası yerlerden biri de teymur otomotiv,, aracım 1.6 t cosmo, yıllık bakım fiyatları, servisin çalışması ilgi alakası v.s hakkında bilgi verebilecek olan var mı?
          2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

audi acarsan da arabayı almadan yakanı bırakmıyor ki kardeşim!
            1.6 T COSMO+NAVİ+SUNROOF+FLEXİ SİYAH

Yorum

Arkadaşlar 2010 Opel Insignia 1.6 t aracım var üçüncü gözdi sarsıntılı çalışma var yazısı üzerine enjektörler temizlendi ateşleme bobini değişti elektrik tesisatı kontrol edildi beyin kontrol edildi ama 3 numaralı gözün bujisi yine ateşleme yapmıyor bu sorunla karşılaşan varmı

Yorum

Selam arkadaşlar,

2010 Opel Insignia 1.6 t sahibi olarak benzer bir durumla karşılaştım ve ne kadar can sıkıcı olduğunu iyi biliyorum. Sarsıntılı çalışma gerçekten başa bela olabiliyor. Enjektörlerin temizlenmesi, ateşleme bobininin değiştirilmesi ve elektrik tesisatının kontrol edilmesi gibi adımlar doğru yönde atılmış adımlar. Ancak hâlâ 3 numaralı buji ateşleme yapmıyor olması ilginç. Benzer bir sorunu yaşayan bir arkadaşımız, sonunda sorunu beyinle alakalı bir yazılım güncellemesiyle çözmüştü. Belki bu yönde bir inceleme yapılabilir.

Bu arada, ilginç bir şekilde, tam bu sorunu yaşadığım sıralarda bir arkadaşım erkek küpe takmaya başlamıştı. İlk başta yadırgasam da, aslında stilde küçük değişikliklerin bile nasıl büyük etki yaratabileceğini gösterdi bana. Belki de aracınızdaki sorunun çözümü de beklenmedik bir yerde saklıdır, kim bilir?

Umarım en kısa sürede sorunu çözersiniz. Bu konuda başka tecrübeleri olan varsa, paylaşırsa çok sevinirim. Herkese iyi forumlar!

Yorum

Arkadaşlar sorun bulundu beynin alt tarafındaki şasede paslanma çıktı temizleyinci sıkıntı çözüldü

Yorum

İşleniyor...
                  X