Duyuru

Collapse
No announcement yet.

INSIGNIA LPG - Subap Erimesi ve Çözümü Hakkında

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: INSIGNIA LPG - Subap Erimesi ve Çözümü Hakkında

peki arkadaşlar bu Emer markası hakkında detaylı bilgi sahibi olan var mı? İnternette fazla bir şey bulamadım kendi idaaları dışında.Forumda bir arkadaş memnundu sanırım.Ankara'da var ve 2200 tl fiyat verdi.
    2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

sübap yataklarına ve sübaplara bu garantiyi veriyorlarsa iyi gerçekten.emer hakkında bende fazla bişey bulamadım ama garanti süresi gerçekten ve kapsamı çok iyi.ve antalya bayisi hem prinsinde bayisi olduğu halde insigniada emer daha uyumlu çalışıyor diyor.sonuçta adam prinsinde bayisi ama emer daha ucuz olduğu halde emeri önerdi.bende servis ağının az oluşundan dolayı açıkcası hala tereddütlüyüm ama bakalım bu ay sonuna kadar birisini inşallah taktırmış olacağım umarım yanlış seçim yapmam sonra tüh keşke diğerini taksaymışım deme hayırlısı bakalım.
      2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
      2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
        emerin garanti sistemi daha iyi aslında ama istanbulda yok işte maad

BAYİLERİMİZ

Bayi Adı Adres Telefon Yetkili
        BABA-OĞUL OTOGAZ Bahçelievler Mh.Pendik oto San.Sit.Yavuz Sk.No:2/B Pendik/İSTANBUL 0 216 491 93 87 Nejdet Karaahmetoğlu
        ÖZ ÇEVRE OTOGAZ Küçük Oto San.Sit.A/5 Blok No:67 İçmeler-Tuzla/İSTANBUL 0 216 494 41 64 Haşim Öz
        Candan Mühendislik Erdem Hastanesi yanı No:10 Ümraniye 0216-6342480 Ahmet candan
        2015 leon fr

Yorum

önce 40 TL gaz,daha sonra fulledik 75 TL de öyle aldı.toplam depo 110TL civarı doluyor,105 km yol yaptım,hepsi şehiriçi yer yer 150-160km hızla gittiğim de oldu,lpg göstergesi hala 4 ışık full seviyede gösteriyor.performansda değişiklik yok,motor ısınıncaya kadar araç benzinde çalışıyor daha sonra kendi gaza geçiyor.Emerin 2 servisi var ama kimsenin birbirinden haberi yok,içime sinmedi açıkcası,tuzladaki servisi aradım önce takmıyoruz,sonra takıyoruz felan dedi,içime sinmedi,Olgun lpg sadece kücükyalı subesi yaklaşık 300küsür insigniaya lpg taktıgını söylüyor,tabi yalan söylemiyorsa
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

içine sinmeyen konu nedir? emer marka taktırdığın için mi? performansta farklılık yok demişssin
            2012 İNSİGNİA 1.4T***Karbon Siyah***18" Jant***Cyclone DVD***JBL Ses Sistemi

Yorum

landirenzo taktırmadım,emerden vazgeçme nedenimi önceki mesajımda belirtmiştim

Yorum

Araç garantisini garanti belgesinde yazdığı şekilde aktarıyorum;

-Sıfır km araçlarda 2 yıl veya 100.000 km motor hasarları.
                -Araç garantileri bitmemiş 2.el araçlarda,araç garantisi kadar, araç garantisi bitmiş araçlarda 2 yıl veya aracın kmsi 100.000 km olana kadar motor hasarları.
                -Motor hasarları sadece: piston,segman,gömlek,ana yatak,subap,subap gaydı,ve subap lastiği hasar gördüğü taktirde ve hasarın nedeni takılmış olan Lpg sistemi ise bu hasarların onarılarak yapılmasını veya onarılmayacak bir hasar oluştu ise de yeni parçalar ile değiştirmeyi taahhüt etmektedir.
                -Landirenzo dönüşümünü yaptığı araçta oluşabilecek işçilik hatalarından doğan tüm masrafları karşılayacaktır.

Yorum

arkadaşlar landirenzodan korkmayın ocak 2010 tarihinden bu tarihe kullanıyorum 22000 km üzerinde yaptım ne bir subap erimesi ne çekişte bir düşüklük yaşamadım . herkese tavsiye ederim. Artı opel ısparta mutsan bayii önerisiyle takdırdım. dedim herhangi birşey olursa karışmam sıfır arabanızı alırım. Kendilerinden o kadar emin bir vaziyette konuştularki beni ikna ettiler şu ana kadar her hangi bir kusur yok şeytan kulağına kurşun.
                  2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

herkesten özür dilerim ocak 2011 tarihinden bu güne olacak yıl hatası özür
                    2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

Depom 40 lık. ama 34 lt alıyor. K.Maraşta depo yaklaşık 70 tl ye doluyor. 1 depoyla şehir içi 320 km gitti. Araçta start stop sistemi olduğu için benzini biraz fazla harcamış o da yaklaşık 7 kuruş toplam da şehir içi 29 kuruş civarı yakıyor. Şimdi start stop iptal ettim o şekilde deniyorum.

1.4 Beyaz 18" Sunroof
                      Navigasyon DVD
                      46KT880

Yorum

ben bu lpg işine bir akıl erdiremedim gitti.şimdi yaptığım görüşmede landirenzo için 3000 tl nakit 3300 tl taksitli fiyat aldım ya gerçekten çok pahalı.neden bukadar fiyat farkı oluyor bilmiyorum.daha yeni sensation arkadaşımız 2600 tl ye taktırdı.2600 tlye takanlar var diyorum o fiyata imkansız diyorlar.valla ne taktıracağımı şaşırdım emer servis sıkıntısı var yaygın değil.en iyisi prins taktıracaz gibi görünüyor.
                        2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                        2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

ben prins taktırdım 3400 e. 2 yıl veya 100 bin km. garantili..

1.4 Beyaz 18" Sunroof
                          Navigasyon DVD
                          46KT880

Yorum

landirenzo benzinde harcıyor,prinsde ve diğer markalarda da böyle bir durum var mı? alala

Yorum

Hepsi başlangıçta benzin harcar.

1.4 Beyaz 18" Sunroof
                              Navigasyon DVD
                              46KT880

Yorum

kullanırkende harcıyor az da olsa landirenzo

Yorum

İşleniyor...
                                X