Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Yakıt Tüketim Değerleri Listesi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia Tüketim Değerleri Listesi

bu yaşa göre mükemmel bi ortalama, hiçmi kanın kaynamıyo yaw

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NiqHt~WaTchMaN
      Ortalama 9.8
      Km 4356
      9'8 mi nasıl yav araç dizel mi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Pek hızla işim yok yaa abi yaa ama arkadaşın rekoru var 199 onu geçmem gerekiyo en kısa zamanda onuda yapcam inş

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
        Orjinal yazı sahibi: NiqHt~WaTchMaN
        Ortalama 9.8
        Km 4356
        9'8 mi nasıl yav araç dizel mi
        Hayır benzinli

Yorum

Suan benim DizeLLe 11lt Güldüğüme bakmayın asLında bu yakıt değerine ağLamaktan başka bişey yapıLmaz ama biz Türk MiLLetiyiz Ağlanacak halimize GüLeriz haha
          2011 İnsignia 2.0 CDTI 160HP Active Select + DVD800 Navi

Yorum

Arkadaşlar şimdi tv seyrediyorum ve bu yeni renault edc reklamı çıktıkça moralimi bozuyor yaw(4,4lt 100km) benimki 1450 km oldu 11.4lt/100 km diyo

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant

Yorum

Sedat abi arabayı daha yeni almışsın bir zamanlar bizim arabada 12 Litre diyodu şimdi km 4363 te 9.7 ortalama yakıt.Düşer ortalama yakıtın tabi hızlı kullanmıyorsan

Yorum

Sağol kardeş ( gece saatlerinin adamı )biraz moralimi düzeltin şimdi ama meret te rahat durdurmuyo adamı

Yorum

8.6lt/100km
                  550 km civarında

Yorum

8.7 km /1000
                    15.000 km
                    Beyaz tutkudur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                      Sağol kardeş ( gece saatlerinin adamı )biraz moralimi düzeltin şimdi ama meret te rahat durdurmuyo adamı
                      Sedat abi biraz sabretmelisin + 120 geçmessen birasda yol yaparsan ortalama yakıt tüketimi düşüyor

Yorum

Arkadaşlar herkese merhaba.bugün ilk uzun yolumu yaptım.elazığ-antep ve dönüş.burda fulledim depoyu.244 tl aldı içinde de vardı az bi miktar.tabanca otomotik attıktan sonra doldurtmadım .antepte yine opetten fulledim.141 tl aldı.yaptıgım km 321 di.0.437 kuruş gibi bir tüketim var.sürüş dinamiklerine gelince hiç ayağımı çekmedim desem yeridir.ortalama 130-180 gibi hızlarda seyrettim.otobanda 220 yaptım .1000 km oldu şu an toplamda..ama inkar etmiyor içtiğinin hakkınıda fazlasıyla verdi..helal hoş olsun.

Yorum

Arkadaşlar boşverin bu çok yakıyor muhabbetlerini... Şu az yakıyor diyen arabalardan biri peşimize takılsın aynı hızlarda yol alalım bakalım; o zaman görelim ekonomik denilen araçların ne kadar yaktığını! orta sınıf dizel araba alıp onunla da 90 km. hızın üzerine çıkmayan adamlarla, arabanızı mukayese edip kendinizi boş yere germeyin... Benim babamda 2010 astra sedan var. Onunla uzun yola gidince babam kullanırsa 5,5 lt ben kullanırsam 8 lt yakıyor. Babam 90 km sabit ben 160 km sabit hızla gidiyorum. Diğer araçlarla bizim farkımızda burada İnsignia'ya binip 1 lt fazla yakıyoruz diye kendinizi üzmeyin...
                          İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

istanbulda olanlar için 11-12 litre yakması gayet nrmal bi durum, malum trafikte dur-kalk cok yakıyor, dün gece yakıt aldıktan sonra "ortalama yakıt tüketimimi" sıfırladım, normal bi kullanım sergiledim, gecenin sonunda eve geldiğimde otalamaya baktığımda sonuca ben bile inanamadım, 60 km yol yapmiştım ve ortalama yakıt 7.4 idi, harika bi rakam, demekki yollar hep böle boş olsa araçlarımız abartıldığı kadar yakmamakta....

Yorum

Öncelikle çok güzel bir araba demeliyim. Hayırlı olsun Allah nazarlardan esirgesin. Yalnızzzz hızı fazla değilmi? 220 -180 "Saçlarını taramışsın sarı renge boyamışsın" abimmm ya bu türküyü arabada dinlesene sesi de aç benim için olurmu ? "keklik" te olur. Ha abim biz binemiyoz bari sen benim için yap muhaha

Yorum

welcome
                                Kendinizi Tanıtırmısınız
                                http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=14.0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X