Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Yakıt Tüketim Değerleri Listesi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia Tüketim Değerleri Listesi

Bilgi güncellemesi için: 8,16lt/100km - 20.000km

Yorum

Arkadaşlar Mardin-Bursa toplam yaptığım km 1474. Depoyu doldurdum 140 km altına hiç inmeden 2 defa yolda Passat'a haddini bildirmem dışında 200 km üzerine çıkmadım. 140-150 arsında gittim. 774 km yol yaptım ve depoyu 270 tl'ye doldurdum. Sonra yola devam ettim. 120 km altına inmeden otobanlarda 140 ile Bursa'ya kadar geldim. Bursa'ya geldiğimde depoyu doldurdum toplam 700 km depo 230 tl ye doldu. İlk depo km başına ortalama 0,349 ikinci depo ortalama yaklaşık 0,330. Aracın diğer değerleri ortalama hızım 115 km ortalama yakıt tüketimi 8,4 lt gösteriyordu. Bilgilerinize
      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

bilgi için teşekkürler, yakıt tüketimi oldukça başarılı....

Yorum

Bizim tezimizin doğruluğu ortaya çıkıyor basarsan çok basmazsan az tüketiyor

Sonuçta yakıt araçla değil şöförle doğru orantılı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

e bu aracada basmadan kullanmak mümkün değil

Yorum

Arkadaşlar yeni bir değer vereyim. 324 km yol yaptım 100 km sabit hızla; ışıklarda durmalarım ve az bir miktar şehir içi kullanımım dahil aracın gösterdiği ortalama tüketim 7.1 lt menzil 624 km. Sabır gösterip bir de 90 km ile test edeceğim bir depo ile 1000 km yapacağım düşmanlar çatlasın)
              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

istanbul şehiriçi full depo ile 550 km, ortalama tüketim 10.7 lt....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                  Arkadaşlar yeni bir değer vereyim. 324 km yol yaptım 100 km sabit hızla; ışıklarda durmalarım ve az bir miktar şehir içi kullanımım dahil aracın gösterdiği ortalama tüketim 7.1 lt menzil 624 km. Sabır gösterip bir de 90 km ile test edeceğim bir depo ile 1000 km yapacağım düşmanlar çatlasın)
                  çok güzel değerler bunlar

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Arkadaşlar Bursa'dan Mardin'e biraz önce döndüm. yaptığım yol 1465 km. Aldığım toplam benzin 513 TL. ortalama yakıt km'de 0.350 TL aracın gösterdiği değer ortalama 8,3 litre. Çift yollarda 120 km. hız otobanlarda 140-150 arasında hız yaptım. Yolun yaklaşık 500 km'si otoban. Pozantı girişinde bir BMW 5.20d ile kapıştık. 220 km. nin üzerine çıkıp onu geçtikten sonra yarışı bıraktı. Bende hızımı 140'a kadar düşürdüm ama abi beni bir daha hiç geçmedi) Onun haricinde başka action olmadı....

Yorum

Bu arada ortalama hızımı araç 117 km. gösteriyordu...

Yorum

Full Şehir içi SürekLi ani hızlanmalar DevirLi kuLLanım Değerlerim 11 Lt /100 Km idi

Yeni Tüketim değerlerim :

%70 Şehir Dışı (150-200 Arası) %30 Şehir içi Sakin KuLLanım

Ortalama Yakıt Tüketimi : 7,6 Lt ..

Bayağı iLerLeme var
                        2011 İnsignia 2.0 CDTI 160HP Active Select + DVD800 Navi

Yorum

7.3 Litre.2500 kmde araç.Şehir içi şehir dışı karma.

Yorum

arkadaşlar depoyu fulledikten sonra tamamı şehir içi olmak üzere 598 km yol yaptım tekrar fullediğimde 64 lt aldı yeni ort. 10.7 lt/100 km oldu aracım da 2400 km ye geldi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                              10,7 lt/100 km
                              bizim 1.6 100 hp 2005 Vetra nın ortalaması 11.1lt/100km

Acaba benim surus stilimde mi bi sorun var yoksa bu tarz arabaların geneli mi bu :S

Şahsen ben insignia 1.6 turbo için 11lt/100km cok ii gorebilirim =)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Azure
                                bizim 1.6 100 hp 2005 Vetra nın ortalaması 11.1lt/100km

Acaba benim surus stilimde mi bi sorun var yoksa bu tarz arabaların geneli mi bu :S

Şahsen ben insignia 1.6 turbo için 11lt/100km cok ii gorebilirim =)
                                kesinlikle

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

İşleniyor...
                                X