Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Yakıt Tüketim Değerleri Listesi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia Yakıt Tüketim Değerleri Listesi

İzmir şehiriçi trafiğinde 8.8 - 9.3 lt arasında tüketim vardır. 1.6T ST

2009 Cosmo Sport Tourer 1.6 Turbo 180 HP + DVD800 Navi

Yorum

Ankara şehir içi, yaklaşık 1500 km oldu.

30 km/h ortalama hızla 8.5 lt tüketim oldu.
      Opel İnsignia 1.4T (2012) (Siyah) Edition Elegance + Still Paket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25
        1.6 t 170hp şehir içi 12LT
        zaten olması gereken yakıt tüketim değerlerıde 10 12 arası yusuf abi. asagıya ınen arac soft kullanıyodur. soft : bize göre çooookkkk soft

Yorum

1.6T Cosmo + Flexride 18'' jant. Km=145000 Ort.Tüketim=13.6 lt/100km

Yorum

Öncelikle Herkese Merhabalar Arkadaşlar;

2009 Model İnsignia 1.6 T Editton 85 kw Benzin&Lpg li Bir Araç Almayı Düşünüyorum.

Sizce Yakıt Konusunda Nasıl?
            Araç Hakkında Genel Bilgi Topladım Yanlız Siz Üstatlardan Öğrenmek te Daha Doğru Olur.

Yorum

Selamlar @saqdad

Hoşgeldiniz kendinizi tanışma bölümünde tanıtırmısınız çok uzaklarda olduğunuz için sizi tanımak isteriz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kısa Zaman İçerisinde Alacağım İnsignia Fotoğraflar'da Burada Oluruz İnşallah.

Yorum

2.0 cdti 130 hp istanbul şehir içi 8.0 8,5 lt diyebilirim 200 tl ile 600 km yakın gidiyorum 0,35 kuruş civarı

Yorum

Amerikada buick regal 2.0T kullanmıstım güncel kasa 350 mil gittikten sonra kırmızıya gelmisti gösterge 15 galon benzin almıstım. Full şehir dışı yol gitmiştim,biraz daha iyi olmasını beklerdim.
                    2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
                    Gerçek pilot

Yorum

10,5 - 11 lt. olarak değişiyor 100 km'de. Şehir içi. Henüz şehir dışı daha ölçecek kadar km yapamadım.

Yorum

Ankara Konya arası 110 120 km hızla araçta 2 kişi vardı gidişte gelişte 4 kişiydik denebilir. Toplam 500 on yoldaki ortalamam 6.5 idi. Koy yolunda ise hizim 60 max çoğunlukla 2 ve 4. vitesi kullandım 17 on sonrası ortalamam 7.9 du. Ayni yolu abimin 1.2 tsi 2014 model leoni 6.8 ile gitti. Tsi motorları sıkıştırmaya gelmiyor en ufak yokuşta ortalama çok fazla yükseliyor. Aracım 180 lik insignia.
                        İnsignia 1.6T Cosmo Metro Mavi DVD800

Yorum

Merhaba arkadaşlar. Bugün Antalya ankara arası seyahat yaptım. Aracım lpg li. Yalnız daha önceden de tespit ediyordum ancak Aracım lpgli olmasına rağmen yaklaşık 50 TL gibi de benzin yaktı. Böyle birşey nasıl olabilir fikri olan var m

Yorum

Bildiğim kadarıyla lpg de bir ayarsızlık olduğu için bir miktarda benzin yakıyor.Daha öncede forumda benzer sıkıntılar yaşayanlar olmuştu. Bi ustaya gösterirseniz sorununuz çözülür.
                            2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

Bayramın ikinci günü araçla uzun yola çıktık. 5 kişi ortalama ağırlık 400 kg civarıydı. 90 km/h sabit hız civarında araç düz yolda giderken 5-5.5 litre gibi rakamlarda geziyordu. Sonra hızımı 115 km/h sabite getirdim. Yine düz yolda yakıt tüketimi 3.8-4 litre civarında gitti geldi. Klima açık değildi. 2.0 130 bg dizel bir araç için gayet iyi. Uzun yol ortalaması 5-6 litre. Şehir içi 4700 km'lik ortalamada 9 litre civarında yaktığını gösteriyordu.
                              Opel Astra > Opel Vectra > Kia Sorento > Opel İnsignia

**** 2012 Opel İnsignia 2.0 CDTİ 130 bg Edition Elegance ****

Yorum

Geçen günlerde nevşehir e gittim yaklaşık şehir içi 50 şehir dışı 150km yaptım yola çıkmadan sıfırlayım ne yaktığına bakıyım dedim 8.7 ortalama vardı lpg nin 2lira olduğu Kayseride 17kuruş yakmış hızımız da şehiriçi 50 60 şehir dışı genelde 110 120 arasıra bi 190dedim 10 15km boyunca düz yol bulunca sizce nasıl

2014 Edition Elegance Fabrika Çıkış Lpg li + Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                                X