Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

Buick çin deki versiyonun Cyclone veya Flayaudio gibi ürünleri kullanıyor Avrupa versiyonlarında güvenlik sebebiyle bir çok özelliği olmayan muhteşem yetipleri veriyorlar haha Sonuç olarak bizim cihazlara opel bir yazılım yükletmediği müddetçe elimizdekilerle yetineceğiz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

merhaba mehmet bey, flyaudio dan halen memnunmusunuz? oılumsuz herhangi birşeye rastladınızmı? kumandadan yan dikiz aynalarınız kapanıp açılıyormu? park sensörlerinizde herhangirdeğişiklik varmı (ses değişikliği yada hassasiyet değişikliği gibi)? radyo çekimi orjinaldeki gibi iyimi? şimdiden cvplarınız için tşkler...

Yorum

Evet halen memnunum. Böyle sorunsuz giderse de hem doğru karar verdiğim için hem de işe yarar ( ) bir alet olduğu için memnun olmaya devam edeceğim.

Şu ana kadar olumsuz anlamda bir hadise yaşamadım.
        * Yan dikiz aynalarım açılıp kapanıyor.
        * Park sensörlerinin hassasiyetinde yada sesinde bir değişiklik yok. Eskisi gibi.
        * Radyo çekim kalitesinde değişiklik yok. Gayet güzel.

Şimdi ben size bir soru sorayım. Siz Flyauido taktırıp herhangi bir sorun mu yaşadınız?

Orjinal yazı sahibi: okanizm
        merhaba mehmet bey, flyaudio dan halen memnunmusunuz? oılumsuz herhangi birşeye rastladınızmı? kumandadan yan dikiz aynalarınız kapanıp açılıyormu? park sensörlerinizde herhangirdeğişiklik varmı (ses değişikliği yada hassasiyet değişikliği gibi)? radyo çekimi orjinaldeki gibi iyimi? şimdiden cvplarınız için tşkler...

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

araçın bir kendi cd yeri var birde sonradan takılan peki ikisinide kullanuyormusunuz?
          [center][IMG]http://i1001.photobucket.com/albums

Yorum

Sonradan takılan derken,Flyaudio cihazın kendi üstündeki DVD okuyucudan bahsediyorsunuz sanırım.
            Bende CDC400 sistem var. Malumunuz CDC400 sistemde 6'lı CD Changer var.

6'lı CD Changer'ı kullanıyorum.
            + USB desteği geliyor ve bende 8 GB USB Bellek mp3 yüklü.
            + Dilerseniz Flyauido cihazın DVD yuvasına DVD film yükleyebileceğiniz gibi, mp3 yüklü bir DVD'yi okutabilirsiniz.
            + Hatta boş olan IPOD kablosuna IPOD bağlayabilirsiniz.

Yorum

Merhaba Mehmet Bey,
              bir arkadaşım Linellae marka taktırdı. Ancak hiç memnun değil. aracın bazı fonksiyonları devre dışı kaldı. kumandadan otomatik kapanan dikiz aynası, aux girişi, park sensörleri (ses ve hassasiyet değişti), arabayı stop ettiğimizde otomatik kayan elektrikli koltuk artık kaymıyor. radyo çekimi kötü. Bloetooth düzgün çalışmıyor...

Yorum

tv berbat vs vs...

Yorum

Linellae markası forumumuzda DVD800 Benzeri sistem üreticileri ve Insignia için üretilmiş ürünler başlığında da mevcut. http://www.insigniateam.com/forum/in...sg3406#msg3406

Naçizane fikrim, bu tür sistem seçimlerinde öncelikle ne istediğinize karar vermek ayrıca bu sistem değişikliğinden sonra, nelerden vazgeçeceğinizi ve vazgeçmeyeceğinizi belirlemek, sonrasında yeni sistemin çalışma mantığını öğrenmek/incelemek/araştırmak lazım .

Benim araştırmalarımda iki önceliğim vardı.
                  1- Hiç bir koşulda araç özelliklerinde azalma/ değişme / çalışmama gibi sıkıntılar olmamalıydı.
                  2- In Dash navigasyonum olmalıydı.
                  3- Ön kısımda renkli büyük ekran olmalıydı.

Sistemleri incelediğimde en uygununun Flyaudio olduğunu gördüm.

1- Flyaudio'nun çalışma sisteminde normal araç özelliklerine müdahale yok. Aksine sistemde Flyaudio'nun mevcut sistemi tamamlayıcı özellikte olmasına dikkat edilmiş. Adamlar Opel'in sistemine asla müdahale etmemişler. Kablo sistemini bile ona göre uyarlamışlar. Flyaudio ile gelen kablolar ile adaptör gibi ve yeni sistemi, eski sisteme entegre ediyor.
                  2- Flyaudio sisteme AUX aygıtı gibi monte edildiği için, sistemde asli bir müzik sistemi gibi değil, yardımcı bir müzik sistemi gibi çalışıyor.

Mevcut halide beni yeterince mutlu ediyor. Gayet memnunum.

Aracımda takılı sistemi inceleyen celikler05, Çağrı, Facomx, aykut arkadaşlarımız ve halen kullanan erhnktn kendi görüşlerini ve yorumlarını aktarırlarsa, konu daha da bilgilendirici olur düşüncesindeyim.

Keşke arkadaşınız forumumuzu takip etseymiş diyeceğim. Eğer iade şansı varsa bence iade etsin, tekrar araştırsın.

Orjinal yazı sahibi: okanizm
                  Merhaba Mehmet Bey,
                  bir arkadaşım Linellae marka taktırdı. Ancak hiç memnun değil. aracın bazı fonksiyonları devre dışı kaldı. kumandadan otomatik kapanan dikiz aynası, aux girişi, park sensörleri (ses ve hassasiyet değişti), arabayı stop ettiğimizde otomatik kayan elektrikli koltuk artık kaymıyor. radyo çekimi kötü. Bloetooth düzgün çalışmıyor...

Yorum

ewet iade ediyor. oda flyaudio alacak bende...e tabi uygun fiyata bukabilirsek

Yorum

hamdi beyle görüştüm önümüzdeki hafta stoklarında olacakmış. umarım uygun fiyata alırız. performansınıda bekleyen 4 arkadaşım var eğer iyi çıkarsa ki çıkacağına inanıyorum onlarda alacaklar...

Yorum

ben de düşünüyorum,toplu olarak alınca bir indirim alabilirmiyiz acaba??
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

uygun ödeme koşulları olursa ve uygun bir fiyat alabilirseniz bende düşünebilirim...
                          F30 Sport+

Yorum

Forum üyelerine bir kolaylık yaparlar siz sadece ürünü seçin

Zaten bu formun bir espiriside bu, birlikten güç doğar sözünde ki gibi yapmış olduğumuz alış verişlerde formun adını kullanarak yaptığımız zaman topluluk olmanın gücünü kullana biliriz ben şahsen bu güne kadar bütün aldığım avantajlı ürünleri forum üyelerinede aynı imkanı sağladım ve sağlamaya devam edeceğim sizlerden de destek bekliyoruz .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih abi bayinin bazı bankalarla anlaşması olsa en azından taksit sayısını arttırsalar çok iyi olur benim gibi memurlar için ha diyince 2000 tl gibi bir rakamı vermek zor iş oluyor...
                              F30 Sport+

Yorum

sana katılıyorum Gökhan,ben memur değilim ama biliyorsun ben de memur çocuğuyum
                                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X