Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

DOKTOR CEM BEYE CEVAP: merhaba öncelikle şunu söyleyebilirim firmada görüştüğünüz kişi bendim cem bey. ankara'da henüz çalışmaya başladığımız bir Opel servisi henüz yok 2. sorunuza cevap başlık monitörleri çift olarak satılmaktadır öndeki ekrana dvd film takıp başlık monitörlerine görüntüyü back lcd butonuna basarak yönetebilirsiniz seside başlık monitörlerin içinde bulunan hoplörlerden veya kulaklık takıp kulaklıktan dinleyebilirsiniz üstelik bu özelliği kullanırken ön tarafta navigasyon,radyo,ipod,usb kullanmaya devam edebilirsiniz fiyat konusu başlık monitörleri çift fiyatı:1000tl. civarında geri görüş kamerası 200tl. montaj hariç fiyatlardır 3.soruya cevap ses sisteminizi değiştirmeden önce fly audio cihazının ses kalitesi ve gücünü dinlemenizde fayda var çünkü hoparlörleriniz orjinal cihazdakinden daha kaliteli çaldığını biliyoruz buna rağmen yetersiz geliyorsa tavsiye edeceğim markalar olabilir geri görüş kamerası ile ilgili şu anda 2 model kameramız var h.b.,jeep tarzı araçlara içeri monte edilen cam kamera sedan araçlara ise tampon kamera veriyoruz tampon kamera montajında tam ortaya ve düz bir zemine monte edilmesi önemli bundan daha önemlisi işlevi yani arkada ilk anda park sensörünü algılıyamayacağı hızla koşan bir çocuk veya çok yüksek olmayan ama aracınıza zarar verebilecek engeleri görmenizdir. yakın zamanda plakalık kamerası için bir çalışmamış olacak şu an için bunlar mevcut. son olarak ürünlerin geliş tarihin ay sonu gibi söylemiştim üretici firmanın yoğunluğundan dolayı temmuz ayı ortası gibi stoklarımızda olmasını bekliyoruz ilginize çek teşekkürler

Yorum

Hamdi Bey ilginiz için tekrar teşekkürler. O zaman temmuz ayını bekliyoruz çaresiz. Ürünler geldiğinde sanırım haberdar edersiniz.
      Saygılar...
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

ben teşekkür ederim cem bey ürünler gelir gelmez size haber veririm iyi günler.

Yorum

Flayaudioyu bugün adana arpelde inceleme şansım oldu, AÇık söyleyeyim Arka kafalıklaırn görüntü kalitesini pek beğenmedim ama idare eder, Şimdi benim aklıma gelen bi soru oldu, Ekranlarda mağlum bazen pixel hataları oluyor ekranının bir yerinde yada daha fazla yerinde olmazda olurya pixsel hatası verirse cırtlak bi nokta çıkıyor bu genelde laptoplarda oluyor Bunun garantisi varmı Çünkü bildiğim kadarıyla bu arıza giderilmiyor ancak değişim yapılarak giderilebilir, Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim,

Yorum

Ürün yeni astraya uyarlanacak mı acaba?
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KoCaSLaN
              Flayaudioyu bugün adana arpelde inceleme şansım oldu, AÇık söyleyeyim Arka kafalıklaırn görüntü kalitesini pek beğenmedim ama idare eder, Şimdi benim aklıma gelen bi soru oldu, Ekranlarda mağlum bazen pixel hataları oluyor ekranının bir yerinde yada daha fazla yerinde olmazda olurya pixsel hatası verirse cırtlak bi nokta çıkıyor bu genelde laptoplarda oluyor Bunun garantisi varmı Çünkü bildiğim kadarıyla bu arıza giderilmiyor ancak değişim yapılarak giderilebilir, Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim,
              Evet Ölü pixel düzeltilemiyor dediğiniz gibi değişimi söz konusu ama bağzı bilgisayar ve Televizyon firmaları bu ölü pixelin sayısı 3 - 5 i geçmezse normal diye adlandırıyorlar teknolojinin bir kusuru olarak bakıyorlar ama 0 ölü pixel garantisi altında satış yapan yerlerde var.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

HİÇ PİKSEL HATASI İLE KARŞILAŞMADIK ZATEN SHARP MARKA PANELDE HATA OLMA OLASILIĞI ZOR İHTİMAL FLY AUDİO DEFALARCA TESTLERDEN GEÇTİĞİ İÇİN; OLSA BİLE BİZE ULAŞMA ŞANSI YOK DİYE DÜŞÜNÜYORUM. FOTOĞRAF MAKİNASI LCD PALAZMA GİBİ ÜRÜNLERDE BENDE BELLİ BİR ORANA KADAR TOLERANSI VAR DİYE BİLİYORUM.

Yorum

YENİ ASTRA İLE İLGİLİ ÇALIŞMA OLDUĞUNDA BİLGİ VERİRİM MUHTEMELEN KISA BİR ZAMANDA OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM FLY AUDİO'NUN YENİ MODEL ARAÇLARLA İLGİLİ ÇÖZÜMÜ BAYAĞI GENİŞ UMARIM ASTRA'DA KISA ZAMAN İÇİNDE ÜRETİLİR.

Yorum

Hamdi Bey merhabalar.
                    Cihazlar ne zaman geliyor acaba. Yeni bir bilgi var mı? Bir de yeni gelen cihazlarda eskilerine göre herhangi bir farklılık olacak mı?. Hani Mehmet Beyin istediği bazı değişiklilikler mevcuttu Logo falan gibi.
                    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

istanbulda flayaudi takan servis varmı ?

Yorum

Flayaudio nun kendisi istanbulda kendileri takabiliyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

cem bey merhaba ürünlerimiz 15-20 temmuz aralığında stoklarımızda olacak yenilik olarak açılış opel logosu yenilendi navigasyonda igo yazılıma geçiyoruz yine 800*480 hd harita standart diğer bütün özellikler aynı biliyorsunuz zaten anlatmıştım. bu arada sponsorlar diye bir bölüm açıldı orada fly audio'aya özel bir link var bundan sonra buradan yazışabiliriz daha sık bağlı olamaya çalışırım iyi günler.

Yorum

koyduğunuz resimler içinde geri görüş kamerası gördüm. bu sistem dvd800e uygulanabilirmi acaba ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

sanmam. Astra H'ın CID ekran yazılımı yeni yeni kırılıyor. orjinal ekranda geri görüş kamerası yada film göstermek 1 sene önce yapılabildi. Insignia'nın daha zamanı var
                              InsigniaTEAM

Yorum

Aslında buickin DVD800 ü video felan oynatıyor yazılımını bir yerden bulsak bizimkilerede olur mu acaba?
                                http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                                2.0 CDTI
                                Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İşleniyor...
                                X