Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

güzel hayrlı olsun baya istiyordunuz yanlız 350 TL montaj nedir ya motormu indiriyorlarmıs

Yorum

Mehmet arkadaşım,
      Hayırlı olsun.
      Daha önceden benzeri konulara olan titizliğini bildiğimizden yorum ve değerlendirmelerin bizler için önemliydi.
      Umarım uzun vadede de tatminkar bir üründür ve hepimiz için de ciddi bir alternatif olur.

Yorum

Flyaudionun oem parçalarında kullandığı markalar dan LCD den çok etkilendim. LCD'nin Sharp olduğunu tespit ediyorum.
        Sharp LCD konusunda çok iddialılar!
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

paylaşımınız için çok teşekkürler. bütün foruma hayırlı olsun bence herşey çok güzel olmuş mehmet bey güle güle kullanın iyi günler

Yorum

Mehmet, şahane olmuş, güle güle kullan, bir tel opel amblemine takıldım, yenisi daha zarif olacak. senin update etme şansın olacak mı?
            Tekrar hayırlı olsun, siteyi zenginleştirdiğin için ayrıca teşekkürler. clapclap clapclap clapclap

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Hayırlı olsun dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Daha iyisi inşallah sizlere nasip olur.

Flyaudio / Türkiye ile irtibatı kesmiş değilim. Teknik konular ile ilgili en yetkili kişi ile ( Hüseyin Bey ) cihaz ve arayüz ile ilgili sürekli fikir alışverişindeyiz.
              Aklıma gelenleri konuşup tartışıyoruz, fikir jimnastiği yapıyoruz. Olması gerekenleri listesine ekliyor.

Yeni logoyu Çağrı'dan aldım kendilerine ilettim. Bir sonraki siparişleri yeni logo ile gelecekmiş.

USB mp3 player ile ilgili arayüz ile ilgili fikirlerimi ilettim ( Arabanın kendi mp3 player arayüzünün aynısı olması daha şık olur. cool )
              Dokunmatik ekran menüsünde bir köşeye ilave bir düğme istedim.
              Bu tür feedback'leri çok önemsiyorlar. Kullandıkça fikirlerimi ileteceğim... Yeni kullanıcılarda fikirlerini iletir. Cihazı en verimli kullanacak şekle getiririz.
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

kardeş bi de fiyatını söylesen sevinicez
                İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet

* Samsun Reis Otomotivde montaj dahil 2.600 TL etiket var. Cihazın satış fiyatı montaj hariç 2.350 TL . Benim aracımda test edildiği için montaj bedeli ödemedim.

Yorum

güle güle kullanım..
                    ahh bi de bizim dvd 800 lerin önce bi navigasyonunu güncelleyebilsek..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Fly audio cihazına ait farklı zamanda çekilmiş, 10'ar dakikalık 3 bölüm yeni videosu eklenmiştir.

Part1= > http://www.youtube.com/watch?v=ObIVeeuw6gw
                      Part2= > http://www.youtube.com/watch?v=OAkJvLGX8QI
                      Part3= > http://www.youtube.com/watch?v=jFKFWtMB0bI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: corail
                        güle güle kullanım..
                        Ya bu nasıl iş ben 2 hafta önce Kavuklara gittim. Satış görevlisi bana dvd800 ile sorumuz yok dedi artık yeni dvdler var dedi. Eski sürümde mavişehiri yoldışı diye gösteriyomuş falan diye belirttim güldü, yok artık düzeldi dedi... Güncel haritayı vereceklerini söylüyorlar fakat insignianın bütün broşürlerinde dvd 800 ile birlikte harita sunulmaz diyor?????

Yorum

Yeni haritaları informal yüklüyorlar. Çünkü Harita Genel Komutanlığının bazı bölgeleri tasdik etmesi gerekiyormuş, ama uluslararası anlaşmalara göre bu da sakıncalıymış. Onun için kataloglarda harita konusunda sorumluluk almadıklarını söylüyorlar ama yine de müşterileri mağdur etmemek için yüklüyorlar.

Yalnız şunu da belirtmek istiyorum. Ben eski 22 MB lık sadece TR olan haritayı kullanırken hedef bulma çok daha mantıklıydı. Şimdi Avrupayı da içeren harita yüklendikten sonra hedef girdiğimde saçmalıklar yapmaya başladı. Bildiğim yollarda bile garip garip alternatif güzergahlar veriyor. Hafzayı tam olarak temizlediğinize emin olduktan sonra yenisini yükletin. Yaklaşık 14-15 dakika sürüyor.

edit:
                          @mehmet: flyaudio navigasyon güncellemesini kendi mi üstleniyor yoksa sorumluluğu ve ücretlendirmeyi navigasyon firmasına mı bırakıyor. Normal prosedürde olduğu gibi ilk yıl 2 kere ücretsiz güncelleme vb. uygulamaları var mı?

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

abi videolar çok iyi olmuş, ellerine sağlık. sitenin reklamını yaptığın için de teşekkürler ihihi
                            InsigniaTEAM

Yorum

Hakan Abi çok zor sorular soruyorsunuz. ihihi

Soru üzerine Flyaudio ile görüştüm. Forumda Flyaudio cihazı ile alakalı kullanıcılardan gelebilecek soruları cevaplandırmak için,
                              Flyaudio firmasından Hamdi Beyi aramıza davet ettim. En kısa zamanda aramıza katılacak ve merak edilenleri cevaplayacak.

Dilim döndüğünce bende gelecek sorulara yardımcı olabilirim. Ama en doğrusu yetkili ağızdan cevap alabilmek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burak
                                Orjinal yazı sahibi: corail
                                güle güle kullanım..
                                Ya bu nasıl iş ben 2 hafta önce Kavuklara gittim. Satış görevlisi bana dvd800 ile sorumuz yok dedi artık yeni dvdler var dedi. Eski sürümde mavişehiri yoldışı diye gösteriyomuş falan diye belirttim güldü, yok artık düzeldi dedi... Güncel haritayı vereceklerini söylüyorlar fakat insignianın bütün broşürlerinde dvd 800 ile birlikte harita sunulmaz diyor?????
                                ben de kavuklara gideyim bari..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

İşleniyor...
                                X