Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

Selamlar, Forumda ilk yazım. Geçen Cuma 1,6T Cosmo aracımı teslim aldım. Flyaudio ürünü cihazı taktırdığımda
    Cihaz ilk açıldığında saat, dış sıcaklık bilgilerini yine görebilecekmiyim?
    CONFIG tuşuna bastığımızda AYARLAR menüsüne tüm fonksiyonları ile ulaşabiliyormuyuz?
    CD400 ünitesi üzerindeki RADIO tuşuna bastığımızda FLYAUDIO da RADYO menüsüne direkt geçilebiliyor mu? Yoksa dokunmatik ekrandan mı yapılıyor?
    CD400 ünitesi üzerinde bulunan çevirmeli düğme ile FLYAUDIO'nun menüleri üzerinde dolaşılabiliyor mu?
    Direksiyon kumanda tuşları tüm fonksiyonları telefon dahil çalışır mı?
    Klima menüsü web sitelerinde görülüyor, söylendiği gibi mi?
    BLUETOOTH ile müzik aktarımı yapabilirmiyim?
    Navigasyon haritaları güncellenebilirmi? Harita ve program hangi ortamda saklanıyor?
    Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.
    INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
    19" Metro Mavi - Bej Döşeme...

Yorum

Hoşgeldiniz, öncelikle aşağıdaki linkten kendinizi tanıtırsanız sevinirim;
      http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

sorularınıza en iyi cevap verebilecek kişi Mehmet abi, ama yarına kadar siteye girmez. ben bildiğim kadarına cevap veriyim.
      cihaz sanki Aux'dan birşey bağlamışsınız gibi (ki zaten öyle) çalışıyor, arabanın tüm orjinal sistemi duruyor. yani Config menüsü aynı.
      Radio tuşu da yine aynı şekilde çalışıyor diye biliyorum.
      direksiyon tuşları da aynı şekilde çalışıyor, telefon dahil.
      bluetooth ile neden müzik aktaracaksınız ki? 500 gb harddisk denendi, destekliyormuş, istediğiniz hdd yada flashdiske atın şarkıları dinle dinle bitmez ihihi
      navigasyon güncellenebilir (ki neredeyse gerek bile yok, çok çok detaylı) Mehmet abi 1,5 ay önce yapılan köprülü kavşak haritada var demişti. harita için ayrı hafıza kartı var.

taktırmanızı tavsiye ederim
      InsigniaTEAM

Yorum

slm arkadaşlar gördüm kadar cok hareketlı bir form sitesi
        ozsound

Yorum

Hoşgeldiniz, herkesin tanıması için bu linkten kendinizi tanıtırsanız seviniriz
          http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
          InsigniaTEAM

Yorum

ARKADASLAR FLY AUDİO INSIGNİA ICIN EN IYI ÜRÜN DIYEBILIRM NEDEN DIYE SORDUNUZDA BASKA MARKALARDA ARACIN BAZI ÖZELLIK LERINI GÖREMİOSUNUZ AMA BEN FLY AUDIO DA TAM FAAL HERSEYI TÜRKCE OLARAK GÖREBILISUNUZ EN AZINDA EKRANI DIER CIAZLARA RAGMEN BÜYÜK HERSEY BİR ÜNİTENİN İÇİNDE NEYMİŞ BENCE HERŞEYİ GÖRSELIYE BAKTINIZDA PLASTIK KALITESİ %100 UYUMLU BENCE FLY AUDİO
            ozsound

Yorum

SLM BEN ÖMER ZEREN OZSOUND GARAGE OTO GÖRÜNTÜ MULTIMEDYA MÜZİK SİSTEMLERİ UYGULAMA ÜZERİNE BAHÇELİEVLER İSTANBULDA İŞLETMECİYIM
              ozsound

Yorum

Tanışma bölümüne açarsanız forumu kullanan herkes görür ve daha kalıcı olur.
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Aracınız radio ve aracın mp3 dinleme bölümünde saat ve dış sıcaklık bilgilerini görebileceksiniz. Navigasyon ve USB mod üzerinden ise Flyaudio cihazı üzerindeki saati göreceksiniz.

CONFIG tuşuna bastığımızda AYARLAR menüsüne tüm fonksiyonları ile ulaşabiliyormuyuz?
                  Config menüsünün tüm içeriğini eski ekrandaki gibi yeni ekranınızdan göreceksiniz.

CD400 ünitesi üzerindeki RADIO tuşuna bastığımızda FLYAUDIO da RADYO menüsüne direkt geçilebiliyor mu? Yoksa dokunmatik ekrandan mı yapılıyor?
                  Dilerseniz konsoldeki Radio tuşuna basarak, dilerseniz dokunmatik ekrandaki Radio menüsüne basarak, dilerseniz direksiyon kumandada yer alan SRC tuşu ile radio moduna geçebilirsiniz.

CD400 ünitesi üzerinde bulunan çevirmeli düğme ile FLYAUDIO'nun menüleri üzerinde dolaşılabiliyor mu?
                  Hayır. CD400 üzerindeki çevirmeli düğme ile Flyaudio menülerinde gezemiyorsunuz. Zaten gezinmenize gerek yok. Her şey ortada, ne istiyorsanız ona dokunuyorsunuz. Çevirmeli düğme ile Flyaudio menüsünde dolaşamamamak bence kayıp değil. .

Direksiyon kumandaki tuşlar "telefon dahil" çalışıyor. Konsol tuşlarıda "telefon dahil" çalışıyor. Insigniada cosmolardaki sesli telefon kumanda dahil.
                  Hiç bir özellik noksanlaşmıyor. Hatta artıyor. Eğer insignia bluetooth telefon sistemini beğenmiyorsanız, Flyaudio'nun telefon sistemini kullanabilirsiniz.

Evet gözüküyor. Klima ısısına müdahale ettiğinizde üst kısımdan küçük bir siyah satırda gözüküyor sonra otomatik kayboluyor.

Ben gerek duymadığımiçin denemedim. 500 Gb Harddisk bağlanıyor. 500 GB müzik ve video ile dünya turuna çıkılır.

Navigasyon haritaları güncellenebilirmi? Harita ve program hangi ortamda saklanıyor?
                  Navigasyon programları markadan bağımsız olarak, IGO firmasının web sitesinden ücreti karşılığı güncelleniyor. Ekranın sol alt köşesinde bulunun micro SD kart içerisinde harita bilgileri saklanıyor. Ayrıca harita inanılmaz bir şekilde güncel. Yaşadığım yere 2 ay önce inşaatı biten köprülü kavşağı haritada görebiliyorsunuz. (Bilenler için Merzifon çevre yolu- BP - Honda - akpet mevkiindeki köprülü kavşak)

Rica...

Orjinal yazı sahibi: kerem
                  Selamlar, Forumda ilk yazım. Geçen Cuma 1,6T Cosmo aracımı teslim aldım. Flyaudio ürünü cihazı taktırdığımda
                  2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Cağrı ve Mehmet Bey, çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, çok yararlı oldu. Selamlar.
                    INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
                    19" Metro Mavi - Bej Döşeme...

Yorum

arkadaşlar 1 adet toshiba 16gb flash disk + 1 adet samsung 320 gb hard disk denedim aracın ikisinide usbden görmedi. Ancak denediğim iki disk te ntfs sistemde.okuması için sanırım fat32 şeklinde formatlamam gerekecek. Kullanan arkadaşların disklerinin sistemi fat32 mi ntfs mi kontrol edip yazabilirlermi acaba? Bu arada video türü olarak denemediğim format kalmadı okuyabildiği tek format *.*vob uzantılı olanlar. onunda max 800x480 çözünürlükte olması gerekiyor. şu ana kadar hd görüntü izleyemedim. mevcut hd görüntüyü *.*vob uzantılı olarak hd 800x480 formatına çevirebilirsem hd izleyebileceğiz...

Yorum

Ben Flash disk kullandığım için okuma problemi olmadı. Biliyorsunuz flash diskler standart olarak Fat formatlanır.

Ben daha önce flash bellekten mpeg ve avi (divx) oynattım. Sizde oynamaması ilginç .

Orjinal yazı sahibi: okanizm
                        arkadaşlar 1 adet toshiba 16gb flash disk + 1 adet samsung 320 gb hard disk denedim aracın ikisinide usbden görmedi. Ancak denediğim iki disk te ntfs sistemde.okuması için sanırım fat32 şeklinde formatlamam gerekecek. Kullanan arkadaşların disklerinin sistemi fat32 mi ntfs mi kontrol edip yazabilirlermi acaba? Bu arada video türü olarak denemediğim format kalmadı okuyabildiği tek format *.*vob uzantılı olanlar. onunda max 800x480 çözünürlükte olması gerekiyor. şu ana kadar hd görüntü izleyemedim. mevcut hd görüntüyü *.*vob uzantılı olarak hd 800x480 formatına çevirebilirsem hd izleyebileceğiz...
                        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

ntfs,exfat ve fat32 olarak formatlanabiliyor
                          İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

Cihazın USB girişi 500 GB kesin destekliyor 1 TB plase
                            inşallah bi gelsin hdd deneyip yazıcam
                            İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

1 Tb lar 3,5 inch bildiğim kadarıyla ve prize taklıması gerekiyor onu nasıl çözeceksiniz?
                              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                              2.0 CDTI
                              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                                1 Tb lar 3,5 inch bildiğim kadarıyla ve prize taklıması gerekiyor onu nasıl çözeceksiniz?
                                Doğru bir saptama..
                                [center]
                                2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

İşleniyor...
                                X