Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Flyaudio Car DVD Player Navigasyon Bluetooth çözümü-Montaj/İnceleme

+1
    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

YALÇIN hocam İGO8'i bir karta yükledikten sonra kendi cihazında çalıştırıp bana gönderdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
      Benim cihaz ve bağlantılarında bir sorun olmamasına rağmen (anten bağlantısı kontrol edildi, sorun yok bağlı) program kurulmuş olmasına rağmen GPS uydularını görmüyor. Buna benzer bir sorun yaşayan, veya çözüm adına bir önerisi olan arkadaşımız var mı acaba?
      İnsignia CDTİ 160ps COSMO Siyah Flexiride+Sunroof

Yorum

Sami bey,

Sorunlar

1-Gps Anteni Takılı Değildir
        2-Gps Modlünüzde sorun var
        3-Programlarım Uyduların güncel pozisyon bilgisi tanımlanan dosyanızda sorun vardır onların güncellenmesi gerekebilir
        4-Cihazı çöpe atın yenisini alın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          4-Cihazı çöpe atın yenisini alın
          Bunu tuttum aslında araç da şansını zorluyor gibi....

Teşekkürler.

Yorum

Gönderdiğim kart kullanmakta olduğum navigasyon cihazıyla gelen orjinal kart. Bu nedenle sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum.

1.4 Beyaz 18" Sunroof
            Navigasyon DVD
            46KT880

Yorum

merhaba arkadaşlar konu sahibinin hoşgörüsüne sığınarak benim de necvox la yaşadığım bir sorunu bu başlık altında yazayım dedim. Araçta necvox var modelini bilmiyorum usb bağlantısına usb yi takınca şarkılar kısık seste ve cızırtılı çalıyor.Aracın hoparlörlerinde herhangi bir sıkıntı yok radyoda gayet iyi. aracın orjinal sistemine cd taktım ses gayet net.Gel gelelim kolçak içindeki usb portuna usb yi takınca ekranda şarkı çalıyor ilerliyor fakat hoparlörlerden ses gelmiyor.Bunu nasıl düzeltebilirim.Necvox tan sesin az gelmesi muhtemelen montajla ilgili bir sorun fakat kolçaktaki usb neden işlemiyor.Orjinal sistem tamamen iptal olsa cd de çalımazdı diye düşünüyorum.Biraz uzun oldu kusura bakmayın ne dersiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yates
                Gönderdiğim kart kullanmakta olduğum navigasyon cihazıyla gelen orjinal kart. Bu nedenle sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum.
                Artık ben de olayın donanımsal bir boyutunun olduğu kanaatine vardım.
                YALÇIN hocam ilgi ve alakaniz için tekrar teşekkür ederim.

Yorum

Rica ederim Sami Bey. Umarım sorununuz en kisa zamanda cozulur.

1.4 Beyaz 18" Sunroof
                  Navigasyon DVD
                  46KT880

Yorum

Oncelikle herkese selamlar 2011 edition elegans model insigniam var malum bluetooth ozelligi yok bu tarz bi navigasyon tktirsam bluetoth ozelligi oluyor mu yoksa kendinde mi olmasi cd400 var aracta

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volki06
                      Oncelikle herkese selamlar 2011 edition elegans model insigniam var malum bluetooth ozelligi yok bu tarz bi navigasyon tktirsam bluetoth ozelligi oluyor mu yoksa kendinde mi olmasi cd400 var aracta
                      Selam, aracınızın aynı bende vardı ve necvox marka oem ürün taktıtıp yaklaşık 5 yıl kullanmış ardından da şu an orjinal bluetooth kullanan biri olarak diyebilirim ki arada gece gündüz gibi fark var. Oem cihazla bluetooth'a kavuşmuş oluyorsunuz fakat kalite yönünden o kadar geride ki ilk başlarda kullanmak için çaba gösterip sonunda vazgeçmiştim, cızırtı ses kısık vs. gibi, belki sağlam ve düzgün montajla bu sorunlar giderilebilir ama benim tecrübem böyle

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Bosa ugrasna diyosunuz yani orjinal gibi olmuyosa tat vermez zaten

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volki06
                          Bosa ugrasna diyosunuz yani orjinal gibi olmuyosa tat vermez zaten
                          Benim kullandığım alet 2010 yapımıydı o zamandan bu zamana teknoloji çok değişti, en son model alıp takanlar daha sağlıklı bilgi verebilirler, ben sadece tecrübelerimi anlattım , yanıltmayayım seni bu arada cd400 çok iğrenç benim fikrim ortaya büyük renkli ekran şart, yeni çıkan ürünler görmüştüm android işletim sistemli ve ekranı normal konumda da çok şık o kırmızı harfler yok

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Selamlar arkadaşlar.

Fly audio 7500 multimedya sistemimde bi sorun oluştu.yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

sistem açıldığında dvd moduna geçiyor ve dvd taklıyor loading şeklinde.radyoyu açıyorum 3 sn içinde dvd ye geçiyor.blutooth açıyorum dvd ye atıyor.bir çözümü var mıdır?

herkese teşekkürler..

Yorum

hoşgeldiniz,

Kendinizi tanıtabilirmisiniz

Sorununuz cihazda DVD sensörü yalnış bilgilendirme yapıyor bu sebepten dvd ye geçmeye çalışıyor iyi bir tamirci bu işi çözer yada Flyaudio nun yetkili servisi.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Merhaba,

2011 opel insignia aracımı aldığımda flyaudio sistem takılıydı fakat navigasyon için gerekli sd kart yoktu içinde bu sebeple navigasyonu kullanamadım. Sorum sd kartı kendimiz alıp yükleyebileceğimiz bir navi yazılımı sistemde çalışır mı yoksa dağıtıcı firmayla mı görüşmem gerekiyor veya başka b,r yolu var mı?

Bir diğer sorum ise takılı olan geri görüş kamerası hiç görüntü vermeyecek kadar bulanık gösteriyor. Bunu herhangi bir geri görüş kamerasıyla değiştirsek sistemle uyum sağlar mı yoksa yine dağıtıcı firmayla mı iletişime geçmemiz gerekiyor?

Yorum

İşleniyor...
                                X