Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Harita Güncelleme

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
    H.Sonu Ankara Opal deydim. Navigasyon güncellemesini sordum henüz bişey yok dediler... Fatih hocamın dediği gibi deneme falan bişeyler anlattılar ama anlamadım pek

Eskişehirde deneme versiyonunu gösteririm

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih Hocam Eskişehire dvd yi getirde bizim araçlarada yükleyelim....olurmu
      2016 insignia 1,6 dizel otomatik sport beyaz renk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        2009 ve 2010 lar için deneme versiyonları geldi ve çok yakın bir zamanda ücreti mukabil verilecek

Bazı arkadaşlarımız şunu sorabilir neden ücretli diye ?

Basit olarak cevap vereyim Yazılım opelin kendi ürünü değil araçla beraber verilen harita opel tarafından ücretsiz veriliyor ama güncellemeleri Navteq firmasının lisanslı ürünü nü alarak yapabiliyorsunuz harita cd lerinde barkoda lazer protection var normal yöntemlerle kopyelenmiyor program orjinal cd leri tanıyor piyasadaki navigasyon programları nasıl ki ücretli güncelleme yaptırıyor Navteq de aynısını yapıyor

Yeni haritalarda çok ciddi veri fazlalığı var şöyleki İstanbul dışındaki köyleri bile detaylı gösteriyor ben deneme için ülkenin çeşitli yerlerine baktım bartın sokak soka var şırnak bölgesel var birçok yeri artık tanıyor yol dışı mesajından %90 kurtulmuş veriye sahip
        Hala bir gelişme yok herhalde navi programi final sürümü için. Navigasyonu acmaya utanıyorum açıkcası.
        Saygılar.
        Aslen galatasaraylıyım.
        Siyah 2009 Opel insignia 1.6 turbo cosmo DVD 800

Yorum

Aracım 2011 1.6 T Cosmo , banada bir sene önce EGEM den alırken güncelleme geleceğini söylemişlerdi , ancak halen gelen bir güncelleme gelmemiş. Hiç güncelleten oldumu acaba..?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DALGIÇ
            Aracım 2011 1.6 T Cosmo , banada bir sene önce EGEM den alırken güncelleme geleceğini söylemişlerdi , ancak halen gelen bir güncelleme gelmemiş. Hiç güncelleten oldumu acaba..?
            Tanışma bölümünde sizi tanıyabilirsek memnun oluruz
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DALGIÇ
              Evet Opel de yok ama Navteq sitesinden bizim güncelleme mevcut.Yurt dışında tanıdığın biri varsa DVD yi aldırtıp kullanabilirsin.
              INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
              20" jant
              infinity
              DVD 800
              Sunroof
              Deri koltuk

Yorum

arkadaşlar navigasyon sitesini buradan 129 euro + 5 euro kargo parasıyla albiliyoruz buraya zaten navteqin ana sayfasından geldim türkiye 2012 2013 güncellemesi mevcut gibi bi paket var almayı düşünüyorum 1 adet türkiye cdsi yoluyorlarmış adrese sizde bi bakın isterseniz izmirde olan arkadaşalr varsa beraber alıp iki veya dada fazla insigniayı güncelleyebiliriz hemde maliyet düşmüş olur

http://www.navigation.com/is-bin/INT...rce=naveustore
                İNSİGNİA2010  1.6 TURBO COSMO + NAVİGASYON PAKET SİYAH

Yorum

Bu DVD yi birleşip alalım ve herkez kursun sırayla
                  Ya böyle bir olay varsa niye hiçbir servis bundan edinip milletin sesini kezmiyor anlamış değilim.
                  Orjinal yazı sahibi: zippo35
                  arkadaşlar navigasyon sitesini buradan 129 euro + 5 euro kargo parasıyla albiliyoruz buraya zaten navteqin ana sayfasından geldim türkiye 2012 2013 güncellemesi mevcut gibi bi paket var almayı düşünüyorum 1 adet türkiye cdsi yoluyorlarmış adrese sizde bi bakın isterseniz izmirde olan arkadaşalr varsa beraber alıp iki veya dada fazla insigniayı güncelleyebiliriz hemde maliyet düşmüş olur

Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                    Bu DVD yi birleşip alalım ve herkez kursun sırayla
                    Ya böyle bir olay varsa niye hiçbir servis bundan edinip milletin sesini kezmiyor anlamış değilim.
                    Orjinal yazı sahibi: zippo35

cem abi bence biraz uraşmak istemiyolar biz yine iyiyiz benim arkadaşım navigasyonlu qasqai almıştı 2009 model sıfır ve navigasyon ekranı bluetooth herşey vardı ama navigasyonu seçtiinde yüklü deil lütfen yükleyiniz diyodu ki onda hiç bi navi yoktu kendide öle yabancı siteden cd almış yüklemiş öle kullanmaya başlamıştı biraz bu konuda servisler uraşmıyolar
                    İNSİGNİA2010  1.6 TURBO COSMO + NAVİGASYON PAKET SİYAH

Yorum

arkadaşlar birleşip alalım sayın yönetim bu konuda desteklerinizi bekliyoruz?
                      2010 Opel İnsignia 2.0 CDTI Cosmo 160 hp - DVD800 Navigasyon Paketi
                      2011 Opel Astra Cosmo 1.4T 140 hp

Yorum

Sanırım 1 cd 1 arabaya yükleniyor ve başka bir araca yüklenemiyor. Türkiye'ye gelen güncelleme cd'leri öyle... Fatih Bey konunun detayına daha hakimdir sanırım...
                        İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                          Sanırım 1 cd 1 arabaya yükleniyor ve başka bir araca yüklenemiyor. Türkiye'ye gelen güncelleme cd'leri öyle... Fatih Bey konunun detayına daha hakimdir sanırım...
                          Kadir abi bende öyle biliyorum ama şu da var, servislere sadece bir adet navigasyon CD si geliyor ve gidip güncellemek isteyen tüm araçlara yükleniyor.. sanmam her araca ayrı bir güncelleme olacağını..

benim bildiğim, sadece motor güncellemeleri araca özel (şasi numarasına bağlı güncelleme gelen araçlar) olabiliyor. navigasyon DVD leri bir tane olsa da yeterli diye biliyorum..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                            Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                            Kadir abi bende öyle biliyorum ama şu da var, servislere sadece bir adet navigasyon CD si geliyor ve gidip güncellemek isteyen tüm araçlara yükleniyor.. sanmam her araca ayrı bir güncelleme olacağını..

benim bildiğim, sadece motor güncellemeleri araca özel (şasi numarasına bağlı güncelleme gelen araçlar) olabiliyor. navigasyon DVD leri bir tane olsa da yeterli diye biliyorum..
                            Fatih bey ile görüşmüştük yeni gelen dvdler her araç için farklı sanırım. Tek dvd ile birden fazla araca yüklenmiyor. Fatih hocam detaylı bilgi verir sanırım
                            İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Guncelleme DVD'si model yılına ve şasi numarası aralığına göre diye biliyorum.

2009 1. ay /2010- 5. ay aralığı. xxxxxx şasi numarası ile xxxxxxxxxx şasi numarası aralığı gibi

belirlenen aralık için tek bir yükleme DVD'si iş görür.

Dolayısı ile forumda her model araç var, tüm güncelleme DVD'lerini almak gerekir.
                              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Öyle olursa 3-4 cd ile olay çözülür sanırım. Zaten 50 araç çıkar forumdan DVD 800 olan...

Yorum

İşleniyor...
                                X