Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Harita Güncelleme

Fatih Hocam valla hayırlı haberleri bekliyoruz artık. Biz aradık, kızdık, rica ettik yok.
    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Ben DVD 800 ile böyle mutluyum zaten... Güncelleme yapsalar da istemiyorum... Yol Dışında yazısını görmezsem içim rahat etmez...
      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

güncelleme gerçekten yapıldıysa Datça'nın da haritada görünmesi lazım. mevcut haritalarda marmaristen sonrası yoktu; kontrol ederseniz gerçekten güncelleme yapılmış mı anlayabiliriz.

selamlar,
        Levent

Yorum

lseker Hoşgeldiniz kendinizi tanıtma bölümünde tanıtırmısınız

Mevcut ta olan haritalardan daha iyi ve güncel harita dağıtılacak.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

güncelleme gerçekten yapıldıysa Datça'nın da haritada görünmesi lazım. mevcut haritalarda marmaristen sonrası yoktu; kontrol ederseniz gerçekten güncelleme yapılmış mı anlayabiliriz.
            ben simdi baktim datca yolu
            datca barboros caddesi
            datca yeni
            diye bir seyler cikti
            BMW 530 D gran turismo

Yorum

inanmakta zorlanıyorum ama gerçekten güncellenmiş sanırım.

peki harita güncellemesi ile dvd800'e firmware update yani yazılım güncellemeside yapıldımı biliyor musunuz?
              benimki iphone 3'ü bile görmüyor ayrıca ses açarken tüm ekranı kaplayan o sevimsiz turuncu yarım daireyi görmek sinirlerimi bozuyor; 2010'da bunu daha estetik hale getirmişlerdi; bunda bir değişiklik oldu mu?

selamlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                lseker Hoşgeldiniz kendinizi tanıtma bölümünde tanıtırmısınız

Mevcut ta olan haritalardan daha iyi ve güncel harita dağıtılacak.
                Fatih Hocam haritaları gördün mü? Test etme imkanın oldu mu?
                İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Merhaba Arkadaşlar.
                  2011 KAsım ayından beri bekleyip duruyorum. Artık dava açıyorum.
                  34 SEK 33

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Andronava
                    Merhaba Arkadaşlar.
                    deneme yayınlarına başladılar az daha sabır
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

Merhaba Arkadaşlar.
                      Bizde 2009'dan beri bekliyoruz

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

2009 ve 2010 lar için deneme versiyonları geldi ve çok yakın bir zamanda ücreti mukabil verilecek

Bazı arkadaşlarımız şunu sorabilir neden ücretli diye ?

Basit olarak cevap vereyim Yazılım opelin kendi ürünü değil araçla beraber verilen harita opel tarafından ücretsiz veriliyor ama güncellemeleri Navteq firmasının lisanslı ürünü nü alarak yapabiliyorsunuz harita cd lerinde barkoda lazer protection var normal yöntemlerle kopyelenmiyor program orjinal cd leri tanıyor piyasadaki navigasyon programları nasıl ki ücretli güncelleme yaptırıyor Navteq de aynısını yapıyor

Yeni haritalarda çok ciddi veri fazlalığı var şöyleki İstanbul dışındaki köyleri bile detaylı gösteriyor ben deneme için ülkenin çeşitli yerlerine baktım bartın sokak soka var şırnak bölgesel var birçok yeri artık tanıyor yol dışı mesajından %90 kurtulmuş veriye sahip

Yorum

Ben davamı açayım , onlar deneme yayınlarına devam etsinler. Arabayı satarken böyle birşeyden bahsetmediler ama.. En kötü şirket bile 2 sene de çözerdi bu meseleleri. Herkes dalga geçer oldu arkadaşlar ya.
                          34 SEK 33

Yorum

Ben davamı açayım , onlar deneme yayınlarına devam etsinler. Arabayı satarken böyle birşeyden bahsetmediler ama.. En kötü şirket bile 2 sene de çözerdi bu meseleleri. Herkes dalga geçer oldu arkadaşlar ya.
                            Dava açabilirsiniz Tüketici haklarınızı talep edebilirsiniz.

Yorum

Tamda düşündüğüm gibi oldu. 2009 ve 2010 model araçların garantilerinin bitmesini bekleyip öyle sundular piyasaya. Anlamadığım birşey var. Ücreti verilir tamam ona sözüm yok ama ben ücreti verdikten sonra %10'luk ihtimal bile olsa yol dışında diye uyarı görmek istemiyorum. Ne anladım o işten.
                              2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

H.Sonu Ankara Opal deydim. Navigasyon güncellemesini sordum henüz bişey yok dediler... Fatih hocamın dediği gibi deneme falan bişeyler anlattılar ama anlamadım pek
                                Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

İşleniyor...
                                X