Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 HARİTA GÜNCELLEME

Orjinal yazı sahibi: ceycey
    hayir pusala her daim cikar ben devamli kullaniyorum burada yol yoksa demissiniz yol olmasa ben nasil gidecegimki normal sekilde goturuyor beni video da
    Video yu şimdi izledim.Sizin ekranda sağ tarafta mavi bir pencere var.Bende öyle bir pencere yok.Bende sol tarafta okla yön gösterilen yerde irice bir pusula çıkıyor.Yukarıda bahsettiğim gibi sadece yol olmadığı zaman görebiliyorum.Benim araç 2010 model.Sanırım sizinkisi daha yeni bir model ve böyle bir özellik var.
    INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
    20" jant
    infinity
    DVD 800
    Sunroof
    Deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BDIN
      Orjinal yazı sahibi: ceycey
      hayir pusala her daim cikar ben devamli kullaniyorum burada yol yoksa demissiniz yol olmasa ben nasil gidecegimki normal sekilde goturuyor beni video da
      Video yu şimdi izledim.Sizin ekranda sağ tarafta mavi bir pencere var.Bende öyle bir pencere yok.Bende sol tarafta okla yön gösterilen yerde irice bir pusula çıkıyor.Yukarıda bahsettiğim gibi sadece yol olmadığı zaman görebiliyorum.Benim araç 2010 model.Sanırım sizinkisi daha yeni bir model ve böyle bir özellik var.
      Benim araçta 2010 model, pusula özelliği sizin söylediğiniz gibi çalışıyor bende de... Haritada da yol dışında kaldığımda hedefin yönünü gösteren bir pusula çıkıyor...
      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

ben hiç tarlaya girmediğim için bende çıkmıyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Opel'in Navteq'ine göre Türkiye tamamen tarla ülkesi.
          INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
          20" jant
          infinity
          DVD 800
          Sunroof
          Deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            ben hiç tarlaya girmediğim için bende çıkmıyor
            Bursa'nın yarısı tarla
            İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Benim aracımda sizin aracınızdaki gibi sağ tarafta ufak bir pencerede hiçbir zaman pusula çıkmıyor.
              2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

arkadaşlar biraz önce yapmış olduğum duyuruyu kimse yanlış anlamasın dvd800 güncellemesi deneme amaçlı yapılmış olup. kesin sonuç alınınca öbür bayilere de dağıtılacaktır. Servislerinizi bir kaç gün rahatsız etmeyin lütfen
                2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

Ya ne varsa hemşerilerimde var : bir sürü arkadaşın 2 yıldır beklediği güncelleme haberini vermek size nasip oldu. Çok teşekkürler...
                  Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

türkiyede ilk güncellemenin benim aracımda yapıldığını söylediler iki yıldır uğraşıyordum. aramadığım yer kalmadı belki benden fazla uğraşan arkadaşlar olabilir haklarını yemiyeyim ama şans da olabilir öyle veya böyle geç de olsa ıspartayı il olarak arabamda gördüm ya sevinçliyim arabayı satmaktan vazgeçtim artık. öbür illerde deneme şansım henüz yok akşam il içi denemelerim fena değil hemen hemen her sokak kayıtlı gibi bu gün mesai saatleri içinde de ilçe deyeyimi yapıcam sonuçlardan haberdar ederim biraz uzun oldu herkesten özür dilerim. sevincime verin

Yorum

Tamam abi. Hızırbey ve Halikent te de geziver benim yerime...
                      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

sanki bu dvd800 harita güncellemesi şahsıma özel yapılmış ve beni susturmak amaçlı gibi geldi. Evet arkadaşlar iki günlük test sonuçlarını yazıyorum.
                        ısparta da hemen hemen her sokak ve cadde var ama bina numaraları yok harita çok eski ıspartayı bilenler için söylüyorum kaymakkapı meydanında yani ıspartanın tam ortasın da bulunan çarşı polis karakolunun önündeki döner kavşak dahi yok haritada bu şehir içi testime bir örnek ilçeler için derseniz ısparta denizli burdur antalya yol kavşağı olan gümüşgün de bulunan kavşak 2009 öncesi görüntülü ve hatalı . bu haritanın 2012 mi yoksa 2009 öncesi mi yapıldığını anlayın artık başka şehirlerde deneme imkanım olmadı şimdilik. bence fazla umutlanmayın yenilik var derim belli olmaya bilirde büyük şehirlerde değişiklik yapmışlardır suçlamıyayım. sadece tek sevincim eskide olsa ıspartanın il olarak opel tarafından kabul edilip haritaya eklenmesi herkese selam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                          Tamam abi. Hızırbey ve Halikent te de geziver benim yerime...
                          Hemşerim benim içinde Eğirdir ve Barla'ya doğru da bi gezinti yapıver

Yorum

• Ynt: DVD800 Harita Güncelleme

bende bu guncellemeyi anlamadim arkadaslar neyi guncelliyorlar sizde cd yokmu dvd 800 lerin bugun ben dvd 800 de yeni bir sey kesfettim arkadaslar belki ben gec kalmisimdir bilmiyorum bilen varmiydi telefon numarasi yazarakta kulaniliyor adres bilmeyipte telefon numarasini biliyorsaniz
                            BMW 530 D gran turismo

Yorum

Ceyhun bey Avrupa farkı herhalde bu. Dün akşam döndüm Paris'ten ve hiç yol inşaatı görmedim.
                              Belli ki çok uzun zamandır yollar aynı Fransa'da.
                              Türkiye gibi yolların hergün değiştiği bir ülkede telefon numaralarıyla yol bulmak uzun bir süre daha hayal gibi görünüyor
                              Bu arada şunu da belirtmeliyim, her ne kadar navigasyon bu memlekette çalışmasa da yerim ben bu toprakları...
                              2014 BMW 320d

Yorum

cagman bey size katiliyorum bizim topraklar insanlar gibisi yok bizim insanlarimizda yasama sevinci var burada insanlarda ne yasama sevinci var ne baska bisey ama adamlarda bir duzen var hersey sistamatik
                                BMW 530 D gran turismo

Yorum

İşleniyor...
                                X