Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: DVD800 HARİTA GÜNCELLEME

evet kapı numarasına kadar getiriyor..dediğiniz gibi yapacağım akşam bir video çekip sizinle paylaşırım daha iyi anlamış olursunuz
    Hırs ile azim aynı şey değildir.

Yorum

Video bekliyoruz.
      2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Darxoul
        evet kapı numarasına kadar getiriyor..dediğiniz gibi yapacağım akşam bir video çekip sizinle paylaşırım daha iyi anlamış olursunuz
        Salih Bey merhaba,

sanırım unutulmuş bu konu, videonuzu merakla bekliyoruz

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Efe ben yüklettim de, sana yazarım demiştim sorry unuttum.. doğru dürüst bir değişiklik görmedim onu söliyim...sanıyorum bu birazda navteq firmasının Tr den gerekli yazılım desteği alamamasından da kaynaklanıyor olabilir..Bir ara onun sitesine üye olmuştum, üye yapmasının amacı bilgisayardan sürekli bilgi göndermeni bekliyor olması.. güzel de benim vaktim yok harita mühendisliğine.. parayı verip hazır olan çalışmalardan alsın diye düşündüm..link vereyim istersen incele.. http://www.navteq.com/ dvd ler iki adet biri 2009 ve 2010 model insignia güncellemesi için, diğeri 2011 model insignia için..sanıyorum içeriği aynı..2011 dvd sini 2010 ve 2009 araç tanımıyor zaten.. şehir içinde bir fark yok..interlantta ise hala aynı düz şerit yol..

Yorum

Bugün servise gittim. Navigasyon 2011 DVD'si yükletmeye çalıştım. Ancak 2009 model aracımda yükleyemedik. Eski navigasyonu (2010) silip kurmayı denedik. 2011 DVD'yi okumuyor. Tekrar 2009/2010 navigasyon DVD'sini yükledik. Servisin bu olaydan haberi yok. İlgili kişi kurulabileceğini sanıyormuş.
            [center]
            2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

neden haberleri var ki? oradaki 2011 aracın model yılı.Yani 2011 revize edilmiş hali değil

Yorum

Bugün 15000 bakımı için Arkas izmir servisine gittim.Kendilerine navigasyon güncellemesi varmı diye sorduğumda var olduğunu söylediler ve bende 15000 bakımda bu güncellemeninde yüklenmesini istedim.Yüklendikten sonra eski haritama göre çok daha güncel olduğunu gördüm.Fakat hala eksiklikler var.En azından Mavişehirde yol da giderken yol dışındasınız demiyor Dikkatimi çeken bir noktada eskiden arabamda sadece Türkiye haritası vardı.Şimdi tüm avrupa ülkeleride yüklenmiş halde.Şimdiye kadar kendi arabamla hiç avrupaya gitmedim ama bundan sonrada gitmeyeceğiz demek değil.Umarım o günleri görürüz.Sonuç olarak Türkiye haritası daha güncellemeye ihtiyacı var.Güncellemenin gelip gelmeyeceğini Navteq ten de kontrol edebilirsiniz.
                INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
                20" jant
                infinity
                DVD 800
                Sunroof
                Deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BDIN
                  Bugün 15000 bakımı için Arkas izmir servisine gittim.Kendilerine navigasyon güncellemesi varmı diye sorduğumda var olduğunu söylediler ve bende 15000 bakımda bu güncellemeninde yüklenmesini istedim.Yüklendikten sonra eski haritama göre çok daha güncel olduğunu gördüm.Fakat hala eksiklikler var.En azından Mavişehirde yol da giderken yol dışındasınız demiyor Dikkatimi çeken bir noktada eskiden arabamda sadece Türkiye haritası vardı.Şimdi tüm avrupa ülkeleride yüklenmiş halde.Şimdiye kadar kendi arabamla hiç avrupaya gitmedim ama bundan sonrada gitmeyeceğiz demek değil.Umarım o günleri görürüz.Sonuç olarak Türkiye haritası daha güncellemeye ihtiyacı var.Güncellemenin gelip gelmeyeceğini Navteq ten de kontrol edebilirsiniz.
                  Aracınızın model yılı kaç?
                  [center]
                  2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: goday
                    Orjinal yazı sahibi: BDIN
                    Aracınızın model yılı kaç?
                    2010 Model.2 Mart ta teslim almıştım.
                    INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
                    20" jant
                    infinity
                    DVD 800
                    Sunroof
                    Deri koltuk

Yorum

Benim aracım 2010 model. Bursa'daki neskar'a gittim en son çıkan haritanın aracın üzerinde olduğunu söyledi. O haritada türkiye'nin en işlek yolu olan İstanbul-İzmir yolunun bir bölümü yok. Kemalpaşa-karacabey arası. Haritada Kemalpaşa ilçesi yok. Bandırma-Biga yolu yok. Biga ilçesi yok...Bu söylediğim yollar duble yollar. Pozantı-Adana arası otoban haritada yok. Gaziantep-Şanlıurfa arası otobanın bir kesimi haritada yok. Bursa-Mardin navigasyona en hızlı ve en kısa yol tarifi yaptırdım. Tamamen yanlış veriler veriyor. Bursa'dan çıkarken varış süresi 21:30 diyor. Varacağım yere 80 km kalmış otobanda 140 km hızla gidiyorum saat 18.00 varış saati 20:59 yazıyor. Son 15 dakika da düzeltme yapıyor. Birde yolda anlamadığım bir sebepten takıldı kaldı. Bursa 454 km. yazıyor hiç ilerlemiyordu. benzin almak için durduktan sonra tekrar çalıştırdım 223 km yazıyordu...
                      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

babamlar Adana ya gitmişlerdi geçtiğimiz aylarda.. burdan çıkarken evin konumunu kaydettim dönerken navigasyonu kullanmaları için.. ordan çıkışta navigasyonu başlatmışlar ve tam evin önüne kadar navigasyon ile geldiler hiçbir yerdede sıkıntı olmamış yolları göstermesi ile ilgili.. o yönünden memnun kaldım gerçekten.. babamlarda bu durumdan baya keyf almışlar seyir halindeyken.. ama bizim haritaların bi fly bi cyclone den tabiki çok eksiği var.. keşke onlar gibi olsa olabilse ...

Yorum

ben de bakıma arkas'a gideyim o zaman.. benimki de mart çıkışlı..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Rize-Samsun-Ankara-Samsun-Erzurum YoLculugu yaptım DVD 800 2011 Navigasyon iLe ..
                            Ankarada Kapı numarası yazabiliyorken diğer iLLerde Samsun da bir kaç yer hariç yazılamıyor kapı numarası..
                            Yeni harita için görüşlerimse şöyle :

Gayet yeterli ister şehiriçi ister şehirdışı olsun pek fazla eksiği yok özellikle Ankaradaki performansı biLe tek başına yeter
                            Ankarayı hiç bilmeme rağmen beni hiç uğraştırmadan ve hiç kimseye sordurmadan yeterince dolaştırdı(Kocatepe Camii, Vakıflar GeneL Müdürlüğü(Çok şarşırdılar orayı bulabilmemize meğersem yeni binaya taşınmışlar), AnkamaLL).. Netten kapı numaralarını ve adreslerini öğrendikten sonra tek yapmam gereken navigasyona yazmak oLdu

Gerçekten yeni Harita Oldukça başarıLı..
                            2011 İnsignia 2.0 CDTI 160HP Active Select + DVD800 Navi

Yorum

biz bu günleri ne zaman görecez acaba :/

Yorum

Benide Trabzon Opel servisi sürekli erteletiyordu daha geLmedi falan falan benimde işim samsuna düşünce Reis Otomotivle iletişime geçtim sağolsunlar yarım saatte hallettiler Demek istediğim şu servislerin biLe birbirinden haberi yok iLgisiz aLakasızlar bu yüzden tek bir servise bağlı kalmayın derim..
                                2011 İnsignia 2.0 CDTI 160HP Active Select + DVD800 Navi

Yorum

İşleniyor...
                                X