Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: DVD800 HARİTA GÜNCELLEME

arkadaşlar bir kaç gün önce opele bir email gönderdim dvd 800 güncellemesi için bu gün öğleden sonra telefon ile aradılar harita genel müdürlüğünün onayını bekliyorlarmış ne zaman olur diye sorduğumda bilmiyoruz belli değil diye cevap aldım yani işimiz harita genel müdürlüğünün insafına kaldı haberiniz olsun
    2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

bizimi kekliyolar yoksa doğrumu diye birde harita genel müdürlüğüne email atıcam bakalım ne cevap alırım veya alamam hayırlısı
      2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

Bu cevap bir efsaneden ibaret.

Kaynak: Başarsoft

Orjinal yazı sahibi: TAŞDEMİR
        bizimi kekliyolar yoksa doğrumu diye birde harita genel müdürlüğüne email atıcam bakalım ne cevap alırım veya alamam hayırlısı
        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Değerli Arkadaşlar,

Türkiye için güncelleme çalışmaları ne durumdadır diye sorduğum soruma aldığım mesaj şu şekildedir:
          "Dear Mr. Tasci,
          Thank you for contacting NAVTEQ.

Currently for your navigation system there is no map available for Turkey. This decision was made by the navigation system or car manufacturers as we only produce the maps requested by the manufacturer. Therefore at this moment we do not have any planned released date for a map of Turkey.
          Should you require additional information, please send us your feedback by replying to this email including your reference number."

With kind regards,
          NAVTEQ Customer Service Centre
          PO Box 501
          7300 AM APELDOORN
          THE NETHERLANDS

Anladığım kadarıyla, navteq firması, opelin böyle bir talebi bulunmadığından, güncelleme çalışması yapmadıklarını ifade ediyor maalesef..Bir hışımla opelin kendi sitesinden son durumu belirtir bir mesaj göndermek istedim.Bilmiyorum bu şekilde opele mesaj gönderebilen olmuşmudur aranızda..Çünkü tam 1 saat 15 dakikamı harcadığım, tüm yazdıklarımı yeni baştan ingilizce karektere dönüştürdüğüm halde en sonunda "maalesef bu hizmet şu anda kullanılamamaktadır" diyerek sayfa kapandı.Deli oldum.
          O hışımla telefonla torbalı opele ulaştım.Verdim veriştirdim, harita meselesini sordum ve salıya kadar döneceklerini belirttiler.

ARKADAŞLAR,

Özellikle cd500/DVD 800 sahipleri, tamam, sadece görüntüsü bile araca ayrı bir hava katıyor ama şu navigasyonu geliştirmeleri gerekmiyor mu sizce de??Lütfen hepimiz gerek maille (çekmeyi başarabilirseniz tabii) gerekse telefonla mutlaka ulaşalım opele ve "İSTEDİĞİMİZİ" "BEKLEDİĞİMİZİ" ifade edelim.Başka türlü opel kendiliğinden harekete geçmeyecek..Bunu yapmazsak, ya da yapıp başaramazsak eğer, sadece görüntüden ibaret bir navigasyon ile başbaşa kalacağız..Lütfen herkes en az bir kere opel türkiyeyi arasın ve haritalarda güncelleme beklediğimizi belirtsin derim ben..

Sevgilerimle..

Astra J Cosmo 1.4 Turbo Teknik Gri CD500 2011 Model

Yorum

opel.com.tr sitesinde yeni düzenlemeler olduğundan bazı sayfalarında hata veriyor. başka mail adresi veriyim size, direk Opel'le görüşün
            kunden.info.center@de.opel.com
            InsigniaTEAM

Yorum

Bu Konu maalesefe yarayan kanamız Opel Türkiye İthala araçlarla beraber üzerinde Harita yüklü ilk araçlardandır T.C haritalarla ilgili sıkıntısı var zamanından Microsoftun AutoRoot Programında ülkenin bir kısmı gözükmüyordu bu sebepten dolayı çok ciddi sorunlar oluştu ve buna bakan devlet kurumu her güncellemeyi çok ciddi bir incelemeye tutuyor ne yazıkki birini inceleyene kadar günceli çıkıyor ve maalesef brokrasi çarkında kayboluyor ve güncelleme yapılamıyor ya el altından geliyor güncellemeler yada parayla satın alınıyor , diyeceksiniz piyasada birsürü program var evet var Başarsoft imzalı ise sorun yok ama Navteq ise sorunlu bu sebepten gelmesi gecikiyor

En kısa zamanda güncelleştirmeler gelir diye beklemekten başka çare yok

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

ohbe iyiki dvd500/dvd800 üm filan yok, navi yok problem yok

Yorum

Bir mail şablonu hazırlayalım,DVD800 ve CD500 sahipleri gereken yerleri doldurup opel Türkiyeye atsın.Ne dersiniz?
                  http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                  2.0 CDTI
                  Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                    Bir mail şablonu hazırlayalım,DVD800 ve CD500 sahipleri gereken yerleri doldurup opel Türkiyeye atsın.Ne dersiniz?
                    Bu öneriyi daha evvel de yapmıştım.Ancak pek ilgi gösterilmemişti..Kesinlikle katılırım.Beklemek değil de nerede ne yapıldığını ya da yapılmadığını bilmeden beklemek koyuyor adama..Olmayacak desinler davamızı açalım..Olacaksa da ne zamana kadar bekleyeceğimizi bilelim.Yeterki "sessiz kuzular" olarak görmesinler bizi..En çok bu ağrıma gidiyor..

Yorum

Sayın ÇAĞRI,

Buraya Türkçe yazabiliyormuyuz?

Yorum

Ben opel.com.tr sitesine bu konu hakkında şikayet yazısı yazdım.Site şu anda kullanımda.
                        2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                          Çok güzel bir düşünce.Bende destek veririm.
                          2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Sayın Insignia,

Fikir babası siz olduğunuza göre metni de sizden bekliyoruz.Unutmayalım, unutturmayalım oleyy

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                              ohbe iyiki dvd500/dvd800 üm filan yok, navi yok problem yok
                              valla en rahatı wsh2

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alahan33
                                Sayın ÇAĞRI,

Buraya Türkçe yazabiliyormuyuz?
                                Türkçe yazılırsa eminim Türkiye'den birine yönlendirirler. mümkünse Almanca, olmazsa İngilizce yazın. çünkü mail Opel Almanya'nın maili
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X