Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: DVD800 HARİTA GÜNCELLEME

Orjinal yazı sahibi: alahan33
    Sayın Insignia,

Fikir babası siz olduğunuza göre metni de sizden bekliyoruz.Unutmayalım, unutturmayalım oleyy
    Sınav ve projeler bittiği gibi hazırlarım bir şablon ve amcaoğluna almanca yazdırmayı düşünüyorum eğer Almanyaya atacaksak.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Navteq ' in internet sitesine girerseniz , ne kadar detaylı haritaların olduğunu göreceksiniz. Benim kanımca buradaki sorun OPEL ' de. Çünki Navteq 'in 2011 model insignia için satmış olduğu güncelmme DVD si işi çözer gibime geliyor.
      34 SEK 33

Yorum

bugün navigasyonumu güncellettim serviste.. opel arkas izmir'de yıllık bakım esnasında navi güncellemesi de yapıldı.. yeni yazılım yaklaşık 2 ay kadar önce gelmiş ve eskiye nazaran fersah fersah başarılı..
        bir an önce dvd 800 sahiplerinin de güncelleme yapmasını tavsiye ederim..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Arkadaşlar internet üzerinden yapmış olduğum şikayet nedeniyle bugün Almanya opel'den aradılar.Telefondaki adamın dediğine göre güncel harita hazırmış fakat iç işleri bakanlığının onayını bekliyorlarmış.Telefondaki adamın çok üstüne gitmeme ve baya bi sert konuşmama rağmen bu sorunun ne zaman çözüleceğine dair tarih vermediler. Malesef beklemeye devam.
          2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

En yetkili ağızdan bu şekilde söylendiğine göre bir süre daha bekleyelim bakalım, neler olacak!!
            Astra J Cosmo 1.4 Turbo Teknik Gri CD500 2011 Model

Yorum

opel türkiye ye 25.04.2011 de tekrar mesaj yazdım bu sefer biraz ağır oldu ama anlayana tabii 3 gün sonra telefonla döndüler cevap bir ay öncesinin aynısı yani harita genel müdürlüğünden onay bekliyoruz. bende bir aydır cevapta bir değişiklik yok anlaşılmıştır bizim iş gelmeyen bahara kaldı umutlarım söndü arkadaşlar ben bir dahaki araba tercihimi kimse kusura bakmasın opel hariç diğer arabaları düşünüyorum artık bir navi güncellemesini bir yılda yapamıyorsa bir marka ne diyebilirim ki sözün bittiği yerdir.
              2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

navigasyona göre gidip uçurumun kenarında kalan BMW kullanıcısını duydunuz mu?
                harita sıkıntısı her markada oluyor (renault'da olmaz çünkü çin malı navigasyonu yerleştirmiş arabaya, istediğin gibi güncelle ) markaların işi de harita yapmak değil. bu sorun sizi markadan soğutuyorsa, diğer güzellikleri görmenizi engelliyorsa biz ne desek boş olur, tercih sizin tercihiniz
                InsigniaTEAM

Yorum

son harita yeterli sayılır bence.. önce servise güncelleme sorun derim arkadaşlar..
                  ben satmadan önce yapılan son güncelleme ile harita epey dolu idi..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

"OPEL TÜRKİYE'YE TEŞEKKÜRLER" (http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=5650.0)
                    açmış olduğum konu başlığı altında konunun daha fazla dağılmaması için DVD800 konusunda yapılan yorumlara bu başlk altında bilgi vermek istedim.

Dün yani 03.12.2011 tarihinde aracımın 1. yıl bakımı için gittiğim Ankara "Reis Otomotiv" de DVD800 ile ilgili Harita güncellemesi yaptılar.
                    Önemle duyurulur...

Yorum

Cemil abi DVD 800 harita güncellemeleri bildiğim kadarıyla modellere göre değişiyor 2010 a güncelleme çıkıyor 2009'a çıkmıyor böyle saçma işler var

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
                        Cemil abi DVD 800 harita güncellemeleri bildiğim kadarıyla modellere göre değişiyor 2010 a güncelleme çıkıyor 2009'a çıkmıyor böyle saçma işler var
                        Selamlar Onur kardeşim. Bu da gerçekten çok ilginç

Yorum

Cemil abi haritalar da bir fark gördün mü peki ?
                          İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                            Cemil abi haritalar da bir fark gördün mü peki ?
                            Şimdilik pek fark göremedim ama ilerleyen zamanlarda (biraz da kurcalamam gerekecek) mutlaka fark edilecektir.

Yorum

Bende gideyim bu aralar reis'e bakalım bana da bi güncelleme yapıcaklarmı?
                              2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Ben de 2 ay kadar önce son güncellemeyi yaptırdım..Afyondan İstanbul'a sanki uçakla geldim..Zira sürekli-harita dışında- uyarısı alıyordum..Opel Türkiye ye bizlere uçak kullanma hissi yaşattığı için teşekkür ederim..

Selamlar...
                                2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

İşleniyor...
                                X