Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Harita Güncelleme

Orjinal yazı sahibi: cagri
    en güzel renklerden biri bence
    Bugüne kadar nar çiçeği renginde bir tek insignia gördüm;ateş gibi yanıyordu.
    Bence,özellikle gençler için en güzel renk.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
      Orjinal yazı sahibi: cagri
      en güzel renklerden biri bence
      Bugüne kadar nar çiçeği renginde bir tek insignia gördüm;ateş gibi yanıyordu.
      Bence,özellikle gençler için en güzel renk.
      aynen güzel duruyor bide ne yapalım siyahta güzel oluyo
      İNSİGNİA2010  1.6 TURBO COSMO + NAVİGASYON PAKET SİYAH

Yorum

Sormaya korkuyorum ama bu harita güncelleme işi ne oldu. Mart, nisan, mayıs derken geldik hazirana hala ses soluk yok. Deneme aşaması devam ediyor herhalde. Bilgisi olan var mı?
        İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

nerdeyse facelift İnsignia lar gelecek hala bir güncelleyemediler şu haritaları ) helal olsun be

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

+ 1000
            Orjinal yazı sahibi: efemuratt
            nerdeyse facelift İnsignia lar gelecek hala bir güncelleyemediler şu haritaları ) helal olsun be
            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Haritalar güncellenmeden biz arabaları güncelleyeceğiz herhalde
              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                Haritalar güncellenmeden biz arabaları güncelleyeceğiz herhalde
                aynen öyle, resmen hevesim kaçtı kullanmıyorum
                2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Utku'nun haberi ile bugün bir arkadaşım Harita güncelletmeye Opis'e gitti.
                  Garantisi bitmesine rağmen para almamışlar. Haritada yenilikler varmış. Örneğin daha önce
                  Akçakoca yokken şimdi görülüyormuş.
                  4000 TL. verip 3 yıl bekledikten sonra Akçakocaya kavuştuğu için çok sevinçliydi. ihihi ihihi...
                  Tebrik ettim bende..
                  Utku, haber verdiğin için teşekkürler..

Yorum

Bu arada Akcakicaya kavustuysa bzizm oraya yani Eregliye de kavusmustur....Naviyi acsin once Akcakoca ordan bir Eregli yapsin guzel de bir balik sefasi yapsin, zaten insignia kullanmak bir keyif bir ayricalik....Deymeyin keyfine....... muhaha

Yorum

Bursa'ya da geldi mi acaba? Bursa grubu fikri olan var mı? Pazartesi uğrasak mı acaba...

Yorum

Arkadaşlar hafta içi servise uğradım. Bursa'ya güncelleme CD'leri gelmemiş. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Yorum

arkadaşlar herkese müjde bu gün GM Türkiyeden aradılar. dvd 800 harita güncelleme cd lerini bayilere göndereceklerini hafta sonuna kadar servislerden çağıracaklarını ve ücretsiz güncelleme yapacaklarını söylediler bende şaşırdım ilk defa ben aramadan iki yıl sonrada olsa geri dönüş yaptılar hayretler içinde kaldım önce inanamadım ama karşımdaki kişi gayet ciddi şekilde sorularıma cevap verdi 2012 yılı güncellemesiymiş inşallah söyledikleri gibi çıkar haberi olmayan arkadaşlara ulaşın lütfen herkese iyi güncellemeler
                          2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

Süper valla

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TAŞDEMİR
                              arkadaşlar herkese müjde bu gün GM Türkiyeden aradılar. dvd 800 harita güncelleme cd lerini bayilere göndereceklerini hafta sonuna kadar servislerden çağıracaklarını ve ücretsiz güncelleme yapacaklarını söylediler bende şaşırdım ilk defa ben aramadan iki yıl sonrada olsa geri dönüş yaptılar hayretler içinde kaldım önce inanamadım ama karşımdaki kişi gayet ciddi şekilde sorularıma cevap verdi 2012 yılı güncellemesiymiş inşallah söyledikleri gibi çıkar haberi olmayan arkadaşlara ulaşın lütfen herkese iyi güncellemeler
                              hangi servise gelmiş bilgisi olan varmı

Yorum

Arkadaslar ben Eskişehir serviste DVD 800 güncellemesi yaPtım nihayet Kutahya yı sehir olarak almışlar cok fazla inceleyemedim ama eskisine gore cok daha detaylı olduğu kesin
                                2016 insignia 1,6 dizel otomatik sport beyaz renk

Yorum

İşleniyor...
                                X