Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Siz Afyon opel bayiindemi çalışıyorsunuz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferhanaltunel
      tanertudor kardeş eğer cosmo dizel otomatiği 102bine veriyorsa kaporanı hemen ver bağla arabayı nasıl fiyat o yanlışlık var bence liste fiyatı 111.900 4bin kampanya düş 107.400 enterasan
      siz nekadar fiyata sipariş verdiniz? bende filexi paket düşünüyorum aslında ama kafamda çevre görüş 2 de var. kararsızım.

Yorum

ekstralar hariç 107.900
        06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

ekstralar hariç 107.900
          ben 104,105 ve enson 102 bin lira fiyatlar aldım şimdiye kadar. üstelik opel aracımda hiç olmadı. 1500 TL internette hediye çeki var onu kullandınız mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oldcityy
            afyon şubesinin insigniaları gelmiş. uşakınkilerde 13 ekimde geliyormuş
            Antalya Antoto ne zaman geliyor biliyor musunuz? ihihi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

102bine sabit fiyat garantisi de veriyorlar mı?biz 31 ağustosta 101 bin TL fiyat almıştık cosmo için. çevreye göre en iyi fiyat uşakta. diğer başlıkta yazmıştım oyüzden uşaktanda fiyat alın diye
              2015 1.6 dizel otomatik insignia cosmo stil paket+koltuk ısıtma

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                Orjinal yazı sahibi: oldcityy
                afyon şubesinin insigniaları gelmiş. uşakınkilerde 13 ekimde geliyormuş
                Antalya Antoto ne zaman geliyor biliyor musunuz? ihihi
                afyonu orada komşum çalıştığı için biliyorum. uşak'ı da aracı oradan aldığımız için biliyorum. antalya'dan haberim yok malesef. 31 ağustosta orası da cosmo için 100bin TL fiyat vermişti iyi fiyattı

Yorum

Bugün izmir,den bir kaç bayii ile görüştüm..Sport modeli manuel vites + flexride şasi için aldığım fiyatlar 99-103-103

Yorum

100 bin tl flexili sport en donanımlısı gerçekten bedava,passata göre en az 140 bin civarı olması lazımdı
                    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                      100 bin tl flexili sport en donanımlısı gerçekten bedava,passata göre en az 140 bin civarı olması lazımdı
                      Valla inanamadım..Teyit etmek için tekrar aradım..Bana dönüş yapmalarını bekliyorum

Yorum

1.6 dizel otomatiklerde start stop yok sanirim bilgisi olan varmi?

Yorum

arkdaşlar biraz önce afyon bayi ile görüştüm 1.6 dizel otomatikler gelmiş, benzinlilere rağbet yok sanırım ay içinde bekliyoruz dedi, aynı durum ısparta içinde geçerli
                          onur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tanertudor
                            1.6 dizel otomatiklerde start stop yok sanirim bilgisi olan varmi?
                            teknik kataloğa göre yok, 1.6 ve 1.4 manuel benzinli modellerde, 1.6 manuel dizellerde start stop sistemi mevcut olarak görünmekte...
                            onur

Yorum

Bende sipariş verdim otomatik dizel sunroof,flexi,çevre2 ,deri ergonomik koltuk v.s kasım sonunda gelir herhalde
                              hayırlı olsun aracınız, güle güle binin
                              onur

Yorum

Evet start stop yok malesef. Afyona arefe günü sabah geldi araçlar. 3 tane gelmiş. Birisi test sürüşü için 2si satış

Yorum

İşleniyor...
                                X