Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Ne zaman geldin ne zaman 425 km yaptın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ŞEKEROĞLU
      http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33899452/detay
      hadi hayırlı olsun ilk ilan verilmiş
      Opel'e böyle kullanıcılar lazım işte, bakın doğuş oto müşterisi satışı stratejisi

***** Araç Türkiye'ye ilk gelen araçlardan
      ***** Sıra beklemeyin, hemen teslim, satışa hazır.
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto
        Ne zaman geldin ne zaman 425 km yaptın
        resimlere bakınca araç afyondan alınmış. afyon kütahya 100 km. desek 325 km nerede yaptı bende merak ettim bir de afyonu nasıl tercih ettiyse,pek bi indirim yapmıyordu burası..
        2015 1.6 dizel otomatik insignia cosmo stil paket+koltuk ısıtma

Yorum

Ben dizel için teklif verdim cevabı bekliyorum muhaha
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

2. Ele dusme rekoru kirmis
            F30 Sport+

Yorum

böyle fiyat yazdıktan sonra düşer tabi. otomatik sportlarda 118bin liradan falan düşmesi lazım bu ilanla kıyaslanırsa adam uçmuş
              2015 1.6 dizel otomatik insignia cosmo stil paket+koltuk ısıtma

Yorum

Test aracını gördüm, cosmo, 19" jant, flexride, opel eye, mesafe takip ilk göze çarpanlar sunroof ve koltuğa dikkat etmedim.
                InsigniaTEAM

Yorum

İlandaki fotoğraftan anlaşıldığı üzere CDTI yazısının sadece I harfi kırmızı olacak.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    Test aracını gördüm, cosmo, 19" jant, flexride, opel eye, mesafe takip ilk göze çarpanlar sunroof ve koltuğa dikkat etmedim.
                    Test aracı ne zaman gelir acaba ihihi

Yorum

Evet arkadaşlar haberler maberler derken araçlar bayilere geldi test sürüşleri başladı ve bu gün bende aracı Opel Odakta test ettim 19 jantlı flexili deri koltuklu bir sürü opsiyonunda üzerinde barındıran 1.6 diezel 136 beygirlik aracı çağrı ile test ettik günün sonunda araç performans aracı değil araç keyifli sürüş bekleyen ekonomik olan teknolojik olarak yüksek donanımlara sahip olan yine dediğim gibi verdiğiniz para karşılığında alınacak en güzel araç Sessiz,Konforlu,Ekonomik.

Öndeki aracı takip etme özelliğini test ettik baya başarılı

Muharremde test etti videoyu akşama yükler

Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun güzel bir araç.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bizim araçlardan daha mı yüksek yerden, sanki ön çamurluk lastik arası boşluk bizimkilerden fazla gibi?
                        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                          Evet arkadaşlar haberler maberler derken araçlar bayilere geldi test sürüşleri başladı ve bu gün bende aracı Opel Odakta test ettim 19 jantlı flexili deri koltuklu bir sürü opsiyonunda üzerinde barındıran 1.6 diezel 136 beygirlik aracı çağrı ile test ettik günün sonunda araç performans aracı değil araç keyifli sürüş bekleyen ekonomik olan teknolojik olarak yüksek donanımlara sahip olan yine dediğim gibi verdiğiniz para karşılığında alınacak en güzel araç Sessiz,Konforlu,Ekonomik.

Öndeki aracı takip etme özelliğini test ettik baya başarılı

Muharremde test etti videoyu akşama yükler

Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun güzel bir araç.

clapclap clapclap clapclap

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Fotoğraflar çok şık olmuş, alan arkadaslara hayirlisi olsun
                            onur

Yorum

Fatih abi Ağır mı kalıyor çekiş falan nasıl birde şanzımanda iyileştirme yapıldığı söyleniyordu nasıl olmuş ve carplay i denediniz mi?

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Fatih abi bunu yapmayacaktınız şimdi bendeki heyecan 100 kat arttı ,birde ACC baya iyi çalışıyor demişsin peki şehir içi sıkışık trafikte yeterli oluyormu.
                                insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

İşleniyor...
                                X