Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Akşam iş çıkışı E5'de test ettim, marmara foruma kadar gittim geldim, performans olarak 1.6 170'e göre çok zayıf değil bence, gayet ideal olmuş, araba alacak olsam 170liğe tercih edilebilir, beğendim şahsen.
    Adaptif Cruise Control videosu da çektim, yükledikten sonra paylaşırım burada.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      Akşam iş çıkışı E5'de test ettim, marmara foruma kadar gittim geldim, performans olarak 1.6 170'e göre çok zayıf değil bence, gayet ideal olmuş, araba alacak olsam 170liğe tercih edilebilir, beğendim şahsen.
      sağolasın Çağrı videoyu sabırsızlıkla bekliyorum.
      insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Çok bekletme abi
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
          sidi motor, sanki gereksiz gibi geldi bi an 1.6 dizel sonrası
          SİDİ de iyidir,yazılım olursa hele çok daha iyi olur...
          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

! No longer available
            InsigniaTEAM

Yorum

eline sağlık Çağrı,sistem genelde efektif çalışıyor anladığım kadarıyla ve istanbul trafiğinde dahi biraz dikkatli bir kullanımla çok iş görür gibi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                eline sağlık Çağrı,sistem genelde efektif çalışıyor anladığım kadarıyla ve istanbul trafiğinde dahi biraz dikkatli bir kullanımla çok iş görür gibi.
                benim gibi sakin kullanıcılar için çok kullanışlı, forum üyelerinin belli bir kesimi için ise çok can sıkıcı ihihi

şöyle bir durum var, avrupada insanlar yolda nizami ilerlediği için onların çok işine yarayacaktır.
                Türkiye'de ise yoğun trafikte bile işe yarar ama bizlerde kendi şeridimizden gitme huyumuz olmadığı, her bulduğumuz boşluğa girme huyumuz olduğu için ya araba sürekli gaz-fren yapacaktır yada makas şeklinde çok yakından geçenler yüzünden kazaya sebebiyet verecektir
                Ama uzun yoldaki keyfini düşünemiyorum. 200'e sabitle, direksiyon çevirmekten başka hiçbir şey yapma (virajlarda da direksiyon açısına göre kendiliğinden yavaşladığı oluyor sanırım)
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                  benim gibi sakin kullanıcılar için çok kullanışlı, forum üyelerinin belli bir kesimi için ise çok can sıkıcı ihihi

şöyle bir durum var, avrupada insanlar yolda nizami ilerlediği için onların çok işine yarayacaktır.
                  Türkiye'de ise yoğun trafikte bile işe yarar ama bizlerde kendi şeridimizden gitme huyumuz olmadığı, her bulduğumuz boşluğa girme huyumuz olduğu için ya araba sürekli gaz-fren yapacaktır yada makas şeklinde çok yakından geçenler yüzünden kazaya sebebiyet verecektir
                  Ama uzun yoldaki keyfini düşünemiyorum. 200'e sabitle, direksiyon çevirmekten başka hiçbir şey yapma (virajlarda da direksiyon açısına göre kendiliğinden yavaşladığı oluyor sanırım)
                  aynen bende bu özelliği özellikle uzun yolculuklarım için istedim bakalım inşallah elime geçince uzun uzun deneyeceğim

Yorum

Şerit takip sistemiyle beraber kendi kendine gitmez mi acep.
                    Yeni kasa yakın olmasaydı tövbe mi bozup dönebilirdim opele.Yeni kasaya nasip diyelim.
                    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                    2.0 CDTI
                    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                      Şerit takip sistemiyle beraber kendi kendine gitmez mi acep.
                      Yeni kasa yakın olmasaydı tövbe mi bozup dönebilirdim opele.Yeni kasaya nasip diyelim.
                      Ne zaman çıkıyor yeni kasa

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

2017 sonu 2018 de cikacak

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

6.yılını bitirip 7. yılına girecek insignia .2017 ye bile kalmaz bence.
                          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                          2.0 CDTI
                          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

vay be duygulandım yaa
                            alacak arkadaşlara keyifli şürüşler dilerim

Yorum

Ben de yetkili satıcı ile görüştüm 2016 son çeyreğinde tanıtılıp 2017 başında piyasada olacağını söylediler.
                              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Yabancı basın 2017 yılı frankfurt otomobil fuarında tanıtılacağını yazıyor. Bu da makyajlı insignia gibi 2017 3.çeyrekten önce gelemez.

Kaynak: carscoops.com/2015/08/second-generation-insignia-to-debut-in.html

Yorum

İşleniyor...
                                X