Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Maşallah

Ben Sport'ta cam üst krom çıtası olmamasına takmış durumdayım. Neden çıkarmışlar hiç anlamadım.

Bu arada TV'de reklamları dönmeye başlamış. Yanlış anlamadıysam hostes hanım ekonomi sınıfındaki yolculara bu anahtar kimin diye Opel anahtarını gösteriyor, arkasından business yolcusu çıkıp benim diyor. Corsa reklamlarında da bir sürü özellik sayıp Opel mi diye şaşırıyorlardı. Almanya'da sıradan bir marka olarak görüldüğünden bu reklamlar anlamlı olabilir ama burada Türkiye'de Opel algısı standardın biraz üzerinde olduğu için insan durup neden kendilerini gömmüşler diye düşünüyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

maşallah daha fazla foto bekliyoruz.

Yorum

Vay be, Sport'un Cosmo'dan pahalı olacağı günlerde gelecekmiş

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Maşallah güle güle kullanın
          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

maşallah, hayırlı olsun.
            [URL=http://s1347.photobucket.com/user/serdarsemerci/media/Mobile%20Uploads/07%20ycj%2033/fbd6a128-67c0-4ebe-9883-c3653bb12d5c_zpsaf5994b4.jpg.html]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ailment28
              Beklenen Sport Resimleri

Sanıırm benden başka alan yok

Maşallah Demeyenin tekeri patlasın ::):

MAŞALLAAAHHH resimleri demişsiniz ama tek resim mi var ben mi göremedim diğerlerini? bizimki 13 ekimde gelecekmiş

2015 1.6 dizel otomatik insignia cosmo stil paket+koltuk ısıtma

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş
                Maşallah

Ben Sport'ta cam üst krom çıtası olmamasına takmış durumdayım. Neden çıkarmışlar hiç anlamadım.

Bu arada TV'de reklamları dönmeye başlamış. Yanlış anlamadıysam hostes hanım ekonomi sınıfındaki yolculara bu anahtar kimin diye Opel anahtarını gösteriyor, arkasından business yolcusu çıkıp benim diyor. Corsa reklamlarında da bir sürü özellik sayıp Opel mi diye şaşırıyorlardı. Almanya'da sıradan bir marka olarak görüldüğünden bu reklamlar anlamlı olabilir ama burada Türkiye'de Opel algısı standardın biraz üzerinde olduğu için insan durup neden kendilerini gömmüşler diye düşünüyor.
                Business yolcusu, Eski Borussia Dortmund, yeni Liverpool teknik direktörü Jurgen Klopp Daima 1. sınıfta yolculuk ediyorum diyor
                *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

2 Dakika önce reklamı gördüm...1.6 dizel otomatik versiyonuyla Türkiye,de......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto
                    2 Dakika önce reklamı gördüm...1.6 dizel otomatik versiyonuyla Türkiye,de......
                    Evet Tv de bannerlar geçiyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Arkadaşım dün Perpadan beni aradı.Orada Teşhire koymuşlar 112.000 Tl fiyatla. İçi uçak gibi, çok güzel araba demek için aramış. Bunlar Uçak kadar yakmayan,uçmayan versiyonları dedim. Opel Kiralama Filolarına oynasa ww'yi zorlar.Bu satışların temelinde otomatik/dizel ve Kiralama başarısı vardı.
                      "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

112bin cosmo modeli için mi?

Yorum

Adanada henüz konuştum 1.6 otomatik cosmo 105.500 sıfır pazarlıkla
                          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İmrendiğim 2.0 170Hp 400Nm lik yeni dizel de gelmiş...
                            2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

biz de sporttan stil paketli cosmoya döndük bakalım hayırlısı. yarın teslim almaya gideceğiz inşallah

Yorum

Teslim alıpta kullanan arkadaşlardan yorum bekliyoruz, yakıt tüketimi yenilikler şanzımanda vs. Gibi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                                Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                                X