Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Bugun Sakarya da 1.6 dizel manuel Superb ve 1.6 dizel otomatik Insignia test surusleri yaptim. Şunu söylemeliyim Insignia cekis ve performans olarak ondedir. Superb 1 ve 2 viteslerde gec gaz yiyor sanki araba once düşünüp sonra hizlaniyor gibi. Cosmo paket+filexride+navigasyon paketli 111 bin dedi. Superb style paket+xenon far+kararan dikiz ayna+elektrikli bagaj kapağı 112 bin dedi. Cosmo pakette geri görüş kamera var saniyordum ama yokmus ekstra navigasyon paketi almak lazımmış. Fiyat sabitleme kalkmis siparis verirsen zamdan etkileniyorsun.

Yorum

Güzel Bir kıyaslama olmuş

Fiyat Karşılaştırması

Kaynak
      https://www.vauxhallfleet.co.uk/news...to_change.html

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Tork/beygir Eğrisi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Flexli bir insignia gercekten cok keyiflidir helede 180 likse ama bence cok merak ediyorum bu motoru insigniada. Astrada cok begenmistim
          F30 Sport+

Yorum

Arkadaslar birisi bana sunlari aciklayabilirmi iyice kafam karisti!!
            1- 1.6 dizel otomatik vites arabada yokuş kalkış desteği yokmu?
            2- Internet sitesinde Cosmo pakette geri görüş kamerasi standart diyor. Ancak bugün Sakarya daki bayii de cosmo paketli araç vardi. Oradaki gorevli bana geri görüş kamerasi bu aracta yok, PGP ile geliyor dedi.
            3- Bana arac ile ilgili donanım listesi verdi ama liste eski sanirim. Country Tourer ve Opc donanimlari gostermis ki sitede boyle birsey yok. Verdiği liste ile sitedeki liste arasinda farkliliklar var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tanertudor
              2- Internet sitesinde Cosmo pakette geri görüş kamerasi standart diyor. Ancak bugün Sakarya daki bayii de cosmo paketli araç vardi. Oradaki gorevli bana geri görüş kamerasi bu aracta yok, PGP ile geliyor dedi.
              3- Bana arac ile ilgili donanım listesi verdi ama liste eski sanirim. Country Tourer ve Opc donanimlari gostermis ki sitede boyle birsey yok. Verdiği liste ile sitedeki liste arasinda farkliliklar var.
              1- Tork konvertörlü şanzımanda geri kaçırma olmadığı için yokuş kalkış desteğine gerek yok.
              2- Ben hiç Cosmo ile geri görüş standart duymadım. Paket ile alınıyor diye biliyorum.
              3- Araç oluşturma sayfasında OPC görünüyor. Ben başka listeye bakmadım belki orada belirtmemişlerdir. Country Tourer ise ayrı bir kasa tipi olarak satılıyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş
                1- Tork konvertörlü şanzımanda geri kaçırma olmadığı için yokuş kalkış desteğine gerek yok.
                2- Ben hiç Cosmo ile geri görüş standart duymadım. Paket ile alınıyor diye biliyorum.
                3- Araç oluşturma sayfasında OPC görünüyor. Ben başka listeye bakmadım belki orada belirtmemişlerdir. Country Tourer ise ayrı bir kasa tipi olarak satılıyor.
                geri kacirma yoksa diyelim yokusta ayagimi frenden cektim gaza basincaya dek ne oluyor yarim debriyaj gibimi kaliyor?
                Cosmo pakette geri gorus internet sayfasindan bakinca standart diyor. Eğer degilse hem filexride hemde pgp paketi 7000 civari extra demek. 111 bin lira.

Yorum

Gerigörüş Cosmo ve sport ta standart
                  http://www.opel.com.tr/content/dam/O...et_07_2015.pdf

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                  Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

tam ben yazıyordum Sedat yazdı aynen Ağustostan itibaren üretimde olan araçlarda standart olmuş eğer bayide size cosmo olarak gösterdikleri araç benzinli ve Ağustos öncesi üretimse onda olmaması normal.
                    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                      tam ben yazıyordum Sedat yazdı aynen Ağustostan itibaren üretimde olan araçlarda standart olmuş eğer bayide size cosmo olarak gösterdikleri araç benzinli ve Ağustos öncesi üretimse onda olmaması normal.
                      gosterdikleri arac dizel otomatikti bana oyle soyledi kamera yok bende bagaj kapagina plakalik kenarlarina bakindim kamerayi goremedim. Umarim satis temsilcisi yanilmistir. 3000 liradan kurtarir beni.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                        gosterdikleri arac dizel otomatikti bana oyle soyledi kamera yok bende bagaj kapagina plakalik kenarlarina bakindim kamerayi goremedim. Umarim satis temsilcisi yanilmistir. 3000 liradan kurtarir beni.
                        o zaman cosmo olmama ihtimali var
                        insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Ağustos öncekilerde de cosmo larda standart değildi ama bu Muharrem'in videosundaki araçta vardı yalnız araç pgp paketli mi bilmiyorum, bence bayiideki araç edition elegance still pakettir

http://youtu.be/MbOFi7R4Zi8

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Benim aracın model yılı 2014, benzinli otomatik cosmo donanım, Autohold var, gayet güzel çalışıyor.

Yorum

Sport hakkinda hala bir resim yokmu cok merak ediyorum

Yorum

aynen bende sport resimlerini merakla bekliyorum
                                2015 1.6 dizel otomatik insignia cosmo stil paket+koltuk ısıtma

Yorum

İşleniyor...
                                X