Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Bir sorım olacak ?
    İç aydınlatmalar ne renk acaba ? Eğer Beyaz değil ise siparişleri geçelimde Anca gelir :

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ailment28
      Bir sorım olacak ?
      İç aydınlatmalar ne renk acaba ? Eğer Beyaz değil ise siparişleri geçelimde Anca gelir :
      tahminimce normal lambadır diğer insignialarla aynıdır,led yoktur.
      insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

ben hiç insignia kullanmadım
        Normal lamba dediğimiz sarı mi ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ailment28
          ben hiç insignia kullanmadım
          Normal lamba dediğimiz sarı mi ?
          evet
          insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun
            inşallah en kısa sürede kavvuşursunuz

Yorum

Bende gecen hafta 1,6 dizel sipariş etmeye gitim özlikle manuel ve sanruf istedim gelen arabalarda manuel ve sanruf yok sport ta sanruf sıtandar gelıyor dediler sana manuyel ve sanrufu siparis edecegiz arac geldiginde sabit fiyat garantisi için güvence vermedıler arac geldiği günki fayat neyse o fiyat gecerlidir dediler. ve eylül ayın icinde yüzde 10 zam gelecek dedi. manuyel ve sanrof olmadıgi icin vaz gectim.. sonra neten gezinırken yeni kasanın resimlerini gördum 2016 gibi yeni kasası gelecek diye okdum şimdi tam karasız galdım
              ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: karyurekli
                Bende gecen hafta 1,6 dizel sipariş etmeye gitim özlikle manuel ve sanruf istedim gelen arabalarda manuel ve sanruf yok sport ta sanruf sıtandar gelıyor dediler sana manuyel ve sanrufu siparis edecegiz arac geldiginde sabit fiyat garantisi için güvence vermedıler arac geldiği günki fayat neyse o fiyat gecerlidir dediler. ve eylül ayın icinde yüzde 10 zam gelecek dedi. manuyel ve sanrof olmadıgi icin vaz gectim.. sonra neten gezinırken yeni kasanın resimlerini gördum 2016 gibi yeni kasası gelecek diye okdum şimdi tam karasız galdım
                yeni kasa eylül 2017'de tanıtılacak, türkiye'de 2017 sonu, 2018 gibi gelecek.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Bugun adapazari opel bayisine on siparis vermek icin gittigimde sport modeli icin sadece okyanus mavisinin oldugunu soylediler istedigim rengi bulmak icin baska bayileri arastirmam gerekiyormus bu olayla alakali bir bilginiz varmi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TTuncay
                    Bugun adapazari opel bayisine on siparis vermek icin gittigimde sport modeli icin sadece okyanus mavisinin oldugunu soylediler istedigim rengi bulmak icin baska bayileri arastirmam gerekiyormus bu olayla alakali bir bilginiz varmi
                    İsterseniz sipariş verdiğim bayiide çalışan komşuma sorayım ?

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TTuncay
                      Ben geçen yıl arabamı alırken düz vites istediğim için bayi araştırıp başka bayiden almıştı. Bence sizin başınıza gelen olayda işi başlarından savmışlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Arkadaslar merhaba. Yaklasik 6 yildir kullndigim golf6 tsi dsg aracimi artik kucuk geldigi icin degistirmek istiyoruz. Birkac gundur insignia almak ic8n araştırmalar yapiyorum. Cosmo paketi için fiyatlar aldim. Yeni gelecek 1.6 dizel otomatik icin. Karar verme asamasindayim. Bugun cosmo paketli benzinli insigniayi gormek icin bayiye gidecegim belki orada siparisi de verebilirim. 104 bin fiyat verildi simdiye kadar. Garanti uzatma istemezsem 1200 tl daha düşüyor. Sizden ricam cok fazlada butcem yok hangi paketi ekleyip alsam. Flexride dendi bana ama ileride amortisoru bozabilirmis diyorlar. Benim aklimdada cevre gorus 2 var. Birde icimde kalmasin diye skoda superb icinde fiyat alacagim. Ama gonlum insignia dan yana. Alirken nelere dikkat etmeliyim neleri ekletsem uygun olur?? Bu aracin sanzumani sizce nasil torku cokmu harciyor?

Yorum

Flexride amortisörü mü bozuyormuş?? hasss millet arabaya nereden ... atacağı şaşırdı. Flexride'lı kaç tane araç var bu forumda, hatta 2009'da Türkiye'ye ilk gelen Insignia'lardan bile var, hiç birisinde sıkıntı yok içiniz rahat olsun Flexride almayan ileride pişman oluyor bizden demesi
                          InsigniaTEAM

Yorum

Yani flexride siparis versem iyi olur ama param yetmezse cokta önemli değil mi diyorsunuz? Birde bu arac 1 depo ile sizce kac km gider buda benim icin onemli de. Cevaplarsaniz sevinirim.

Yorum

Bu araçların can alıcı noktaları sorunsuzdur. AFL, Flexi, motor, şanzıman. Geri kalanlarıda nispeten sorunsuz tipik ufak tefek doğal unsurlar tabi mevcut. Asla dikkate değer değil.
                              Kendini dev aynasında gören diğer markaların motorundan tutun şanzımanına kadar dağıtan değiştiren kaynıyor.
                              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tanertudor
                                Yani flexride siparis versem iyi olur ama param yetmezse cokta önemli değil mi diyorsunuz? Birde bu arac 1 depo ile sizce kac km gider buda benim icin onemli de. Cevaplarsaniz sevinirim.
                                dizel icin mi soruyorsunuz
                                2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                                yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

İşleniyor...
                                X