Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Murat, yeni işin hayırlı olsun. Bol kazançlar.
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
      Murat, yeni işin hayırlı olsun. Bol kazançlar.
      Eyvallah Mehmet Abicim teşekkürler...

Yorum

IKEA Kurumsal departmanında görevliyim(Ankara)
        Şirketiniz ve işletmeniz için toplu alım çözümleri sunabiliyor, mobilya yerleşiminde iç mimarı hizmeti verebiliyoruz.

Ayrıca asıl mesleğim olan kabin memurluğunda da bilet bulmaktan tutun da, havacılık, yurtdışı, gümrük ile ilgili her türlü sorunuza cevap verebilirim.

Where shall it begin, where shan't be ended...

Yorum

Irak tarafına iş makinası parçası ihraç etmek istiyorum,yardımcı olabilecek ihracatçı arkadaş var mıdır acaba.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

FedEx Corporation

FedEx Corporation - "FedEx", 1973 yılında dünyaya hızlı kargo teslimatını tanıttı ve hala dünyanın en büyük hızlı kargo şirketi.

Bu gün dünya çapındaki 280.000'i aşkın çalışanı, 669 uçak, 75.000'i aşkın araç ile günde 6,5 milyon paket taşıyarak dünya üzerinde 220 ülke ve bölgede müşterilere hizmet veriyor.

FedEx Express

Tamamı FedEx'e ait olan FedEx Express, beş global bölgeye bölünmüştür:
            Asya Pasifik (APAC)
            Kanada
            Avrupa, Ortadoğu, Hindistan Yarımadası ve Afrika (EMEA)
            Latin Amerika ve Karayipler (LAC)
            Birleşik Devletler

EMEA bölgesi, coğrafi olarak dört operasyon alanına bölünmüştür:

Orta ve Doğu Avrupa
            Ortadoğu, Hindistan Yarımadası ve Afrika
            Kuzey Avrupa
            Güney Avrupa

Operasyon şefi olarak çalışıyorum.

Yurt dışına yapılacak her türlü express gönderilerinde yardımcı olabilirim.

Reklamcılık olabilir zaten yapıyoruz ama para almıyoruz

Fatih abi dernekler ortak para toplayıp Arsa veya dükkan gibi bir şeyler alıyorlar ve oradan gelir sağlıyorlar böyle bir şey de olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
              Irak tarafına iş makinası parçası ihraç etmek istiyorum,yardımcı olabilecek ihracatçı arkadaş var mıdır acaba.
              bence Fatih bey'e danısın, Mars nakliyat ile götürebileceğini düşünüyorum..

Yorum

Bizde Alüminyum üzerine kurulmuş bir şirketin sahibiyim ...

Örnek olarak : http://www.gecitpark.com/ Geçit park adındaki sitedeki binaların dış kaplamalarını ve güneş kırıcılarını yaptık .

Bunun gibi işlerinizde her türlü yardımcı oluruz

Eğer arama ihtiyacı duyarsanız mesaj olarak telefon numaramı istemeniz yeterli
                [center]
                2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

bızde yenı kurdugumuz hatta kurulmaya devam etmekte olan CNC torna makınaları ımalatı satısı revızyonu servısı yapmaktayız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orkinyos
                    Orjinal yazı sahibi: Insignia
                    bence Fatih bey'e danısın, Mars nakliyat ile götürebileceğini düşünüyorum..
                    Fatih Bey ne dersiniz bu konu hakkında.
                    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                    2.0 CDTI
                    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

iyi akşamlar.Malatyadan olunca KAYISICI Olunuyor.Armagan Kayısı Kuruyemiş pazarının VELİAHTıyım.Toptan kayısı ihracat perakande magaza üzerinden hizmet vermekteyiz .www.armagankayisi.com şirketimiz hakkında detaylı bilgi için.yardımcı olursam ne mutlu bana
                      2011/OLİMPİK BEYAZ 1.6 TURBO 180 HP. 18'' janT Edition Elegance Paketi/      NAVİGASYON &GERİ GÖRÜŞ KAMERA...              INSIGNIA
                      BEYAZ MELEK   222...LANDRENZO LPG POWER

Yorum

19 Mayıs Üniversite Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümünde 2.sınıf öğrencisiyim.İngilizce yi anadilim gibi iyi bilmek için çalışıyorum ve bunun için kursa gidiyorum.
                        Mezun olduktan sonra sizlerden gelebilecek iş tekliflerine açığım

Yorum

BEN DE TÜRKİYENİN ÖNDE GELEN GAZETELİRİNİN BİRİNDE ÇALIŞIYORUM
                          [center]
                          İnsignia 1.4 Edition Elegance Yeni Stil Paket 2012 OPC Body Kit (Kara Şahin)

BİR ZAMANLAR

Yorum

Ben de hepinizin çalıştığı veya sahibi olduğu şirketlerin Mali Müşavirliğini yapabilirim
                            34 SEK 33

Yorum

Çok güzel bir konu ;

İstanbul Büyükçekmece 'de HEDEF OLUKLU MUKAVVA ve AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. firmasında satış ve planlama bölümündeyim.Koli ihtiyacı olan firmalar olduğu taktirde yardımcı olurum.

Yorum

İkitelli Aykosan'da Ayakkabıcıyım Varsa Tabancı Derici görüşebiliriz..
                                Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir..

Yorum

İşleniyor...
                                X