Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Bu konu is anlaminda paslasarak calismakmi yoksa ortak sirket kurmak anlamindami tam bir aciklik getirmek lazim
    2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
    yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OPC 5000
      Ben ıthalat ıhracat ve pazarlama yapan bır teksıl ve hazır gıyım fırmasının ıkı ortagından bırıyım(dıgerı babam ihihi) Corap,camasır,mayo,bıkını,eldıven,atkı,bere,şal,pı jama gıbı...

www.azimsocks.com
      Merhaba.İsminizi bilmediğimden dolayı nasıl hitap edeceğimi bilemedim.İşiniz ile ilgili birşey sormak istiyorum bir ara bende bu işin içine girmek istemiştim fakat nasip olmadı.Acaba İzmir'de bir bayiniz var mı?Yoksa da açmayı düşünürmüsünüz?Ben bayiliğinize veya pazarlamasına talibim...

Yorum

makine mühendisiyim aynı zamanda sivas organize sanayi bölgesinde çelik kapı imalat ve pazarlama yapan aile şirketinin üç ortağından biriyim.
        www.benna.com.tr
           2012 1,3 ASTRA J BEYAZ

Yorum

www.globbrine.com.tr

Yorum

MADENOĞLU PLAJ ÜRÜNLERİ - KOZMETİK -TUHAFİYE TEKSTİL TOPTAN PERAKENDE

Ankarada Faaliyet Gösterip Yurt geneline Toptan Perakende Ürünlerimizin Ticaretini Gerçekleştirmekteyiz.

Plaj - Havuz Malzemeleri ( Şort , Mayo ,Bikini , Kolluk - simit Plastik ürünler Güneş yağı , Güneş Kremi vs.)

Gecelik - Pijama

Eşofman Takım - Eşofman Tek Altlar

İç Giyim

Merkez :

Anafartalar Caddesi No : 83
            Samanpazarı - ANKARA

Tel : 0 ( 312 ) 324 55 24
            Tel - Fax : 0 ( 312 ) 310 62 14
            Mail : Madenoglutoptan@hotmail.com

Şube :

Yunus Emre Çarşısı
            No : 35-37-39-41-43
            Dışkapı - ANKARA

Tel : 0 ( 312 ) 312 59 07
            Mail : Madenoglutoptan@hotmail.com

Cep Tel :

0 532 746 99 99
            0 534 629 59 59
            0 507 989 90 49

Bu konuda Her türlü yeni iş yeri girişimlerine , mevcut olan firmalarına mal temin edebilir karşılıklı Ticaret yapabiliriz.

AL - YAP - SAT

Ankaradan ev AL - YAP - SAT Konusunda 3-4 ortak arkadaş faaliyet gösteriyoruz , bu konudada her türlü ev alım satımına Yardımcı olabilirim.

OTO ALIM - SATIM

Ankarada Araba ALIM - SATIM konusunda yine aynı şekilde Girişimlerimiz var , Ankaradan her türlü araç temin edilir.

+ Otopark Var Kızılayda ondada park yerinde yardımcı olabilirim

Yorum

arkadaşlar bende 27 yıllık mali müşavirim. Şahsıma ait büromda hizmet vermekteyim. Biraz daha fikir fırtınası yaparsanız sevinirim. Bilhassa geleceğin iş kolları üzerine yoğunlaşmaya çalışalım. Türkiye nin Her yerin de yapılacak olan ortak her türlü faaliyete mali danışmanlık, şirket kuruluşu, finans yönetimi, mali risk yönetimi ve denetimi v.b işlerinize mesleki tecrübe ve birikimlerimle yardımcı olabilirim. Bilhassa genç beyinler sizler den başlangıçta uçuk kaçık gibi görünen ama herkesin kafasında soru işareti bırakacak acaba dedirtecek projeleri bekliyor ve destekliyorum. Unutmayın ki her büyük projenin başlangıcı bir hayaldir. saygılarımla,
              2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

ben kesinlikle inşaat sektöründen yanayım, geleceğin işi bu olacak, yeni kanunla birlikte depreme dayanıklı bina yapılma çalışmalarıyla birlikte, çoğu bina yıkılıp yerine yenileri yapılacak, inşaat sektörü tavan yapacak, ben bu konuda yoğunlaşılmasından tarafım, kendi alanımız olduğu için değil, gerçekten inşaat işi geleceğin işi...

Yorum

istiridye mantar tesisi kuralım paraya para demiyelim,demedi demeyin

Yorum

otomotiv yedek parça sektöründe 1967 den beri faal firmamızda, ikinci nesil olarak, askeri yedek parça ihaleleri ağırlığımız olup bölgemizde öncüyüz..
                    perakende olarak ford ticari, hafif ticari ve binek araç yedek parçaları satışında faaliyetimiz sürmektedir.

Yorum

• Ynt: Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Mevcut islerimin dışında artık sigorta sektöründede hizmet vermeye başladım bilgilerinize. Kaskolar başka yerlere gitmesin.

Yorum

hayırlısı olsun murat abı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                          Mevcut islerimin dışında artık sigorta sektöründede hizmet vermeye başladım bilgilerinize. Kaskolar başka yerlere gitmesin.
                          Hayırlı olsun Muratçım
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: speed_emre
                            hayırlısı olsun murat abı
                            Teşekkürler kardeşim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                              Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                              Hayırlı olsun Muratçım
                              Eyvallah abi başladık yavaş yavaş inşallah hayırlı olur.

Yorum

hayırlı olsun Murat abicim

bu arada profil resmin on numara olmuş abi söyleyecem söyleyecem bi türlü fırsat bulamadım, hatta ben bunu profil resmi yap diyecektim

Yorum

İşleniyor...
                                X