Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Evet Arkadaşlar;

Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Hepimiz bir yerlerde çalışıyoruz yada sahibiyiz öyle yada böyle kesiştiğimiz noktalar mutlaka vardır.

Örnek ve başlangıç olması için

Ben Uluslararası Lojistik işi yapan bir Firmada Çalışıyorum ;

MARS LOGISTICS

Mars Logistics, kara, hava, deniz, fuar ve etkinlik lojistiği, demiryolu nakliyesi, gümrükleme, sigorta ve lojistik hizmetlerinin kusursuz olarak sunulduğu, sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir lojistik firmasıdır.Çatısı altında topladığı şirketleri, 700’ün üzerinde profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.

Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo ve Mars Sigorta şirketlerinden oluşan Mars Logistics'in, merkezi İstanbul Yenibosna'da olmak üzere Bursa, İzmir,Adana, Ankara,Tuzla,Ambarlı, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı’nda şubeleri bulunmaktadır.

Mars Logistics 1998 yılında kalite yolculuğuna çıkarak modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğini göstermiş, aynı yıl antreposuyla birlikte ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni sektörde alan ilk firma olmuştur.Daha sonra 2003 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 yılında da ISO 9001:2008 revizyonuna geçmiştir. 2000 yılında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başlamış ve bu felsefenin şirkette benimsenmesine önem vermiştir. Ulusal Kalite Hareketi üyeliği bulunan Mars Logistics; ISO 14001 / OHSAS 18001 çalışmalarına 2008 yılında başlamış olup, 2009 yılı başında SGS firması tarafından ISO 14001 Çevre / OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri standardına göre sertifikalandırılmıştır.

www.marslogistics.com

Yardımcı oluruz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ynt: Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Bende,Restaurant,Cafe ve Hotel gruplarına taze sebze meyve tedariği sağlayan bir firmada yöneticilik yapıyorum
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Dişleriniz itina ile elinize verilir )
      (Diş hekimi)
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

güzel bi konu...

Yorum

Valla ben kuyumculuk, turizm vede pahalı isviçre saatleri satılan bir şirkette bölüm yöneticiliği yapıyorum

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Bende evlerinizi güzelleştiriyorum. Perde,ev tekstili,ithal duvar kağıdı,yatak-baza ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir firmaya sahibim... www.ekimperde.com

Yorum

star alüminyum paz san tic ltd şti

Star Alüminyum Paz.San.Ve Tic Ltd. Şti, 1990 yılından beri uzun soluklu, kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki diğer firmalar arasında ön plana çıkmayı başarmıştır.
              Günden güne pazar ağını genişleten firmamız Çağlayan, İkitelli ve Dudullu' daki mağazalarında müşterilerin ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesiyle cevap vermektedir.

Star Alüminyum, Çağlayan'daki satış mağazasını büyüterek, 5 katlı ofis ve showroomun yer aldığı 2 bin metrekarelik merkez binası haline getirmiştir.(Şubelerle beraber toplam 4250 metrekarelik kapalı alan) Burada 2000 çeşit ürünün sergilendiği showroomda müşteriye seçenek konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Alüminyum sektörü ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen büyük fuarlarda yerini alan firmamız müşteri portföyünü 9000’e çıkarmayı başarsa da daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir.

Kaliteye önem veren anlayışı ile ISO 9001:2000 Kalite Sistem Standardı’nı rehber olarak kabul eden Star Alüminyum üretimden sevkiyata kadar tüm birimlerinde kalite kontrolünü büyük bir titizlikle denetleyerek 70 kişilik eğitimli ve tecrübeli ekibiyle, satış öncesi ve sonrası eksiksiz, kaliteli hizmet vermeyi şirket vizyonu olarak benimsemiştir.

Kendine özgü 1300 adet kalıbıyla yurtiçi ve yurtdışına profil satan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gelen her türlü talebi müşteri memnuniyetini de göz önüne alarak karşılamaktadır. Müşteriye taahhüt edilen zamanda ve eksiksiz ürün teslimatı konusundaki duyarlılığıyla sektördeki farkını ortaya koymuştur.

Firmamız aynı zamanda mobilya kapak profilleri, bölücü paneller, kapı kasaları, bankolar, fuar stantları, yönlendirici tabelalar ve merdiven korkuluğu gibi birçok imalatların dışında, müşteri istekleri doğrultusunda, proje bazında her türlü özel ürün taleplerini de eğitimli ve tecrübeli ekibiyle yerine getirebilmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında yapılandırılmış pazarlama ağını büyük bir titizlikle takip eden firmamız, 32 ülkeye ( Doğu Avrupa, Batı Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Orta Asya ülkeleri ) yaptığı ihracat neticesinde de sektördeki pazar payını korumayı başarmıştır.

Alüminyum yüzey işleminde istenilen kaliteyi en üst seviyede tutmayı başaran firmamız, sektördeki üretici firmalarla yakın takipte olmak suretiyle kalite sınırını da zorlamaktadır.

Star Alüminyum, fiyat ve satış politikasında da gerektiği kadar esnek davranarak bu konudaki müşteri sıkıntılarını çözebilmeyi başarmıştır.
              http://www.utkan-star.com/

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Finans Müdürüyüm lazımsa sizin şirketlere geleyim

Yorum

Arkadaşlar Fatih bey (benim anladığım) ortak iş yapalımmı gibisinden konu açtı sanırım..
                  Örnek; İstanbul için revaçta olan halı yıkama fabrikası.. modern ve büyük.. bu iş için kimler ortaklık düşünür gibisinden.....!!!!! Konu tekliflere açık..
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

Ortak olarak finallere girebiliriz isteyenler ile birlikte.Haftaya 5 sınavım var 2 sine girebilecek arkadaşlar aranıyor...
                    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                      Arkadaşlar Fatih bey (benim anladığım) ortak iş yapalımmı gibisinden konu açtı sanırım..
                      Örnek; İstanbul için revaçta olan halı yıkama fabrikası.. modern ve büyük.. bu iş için kimler ortaklık düşünür gibisinden.....!!!!! Konu tekliflere açık..
                      Bana uyabilir..

Yorum

ne gıbı ortalık olabılır mesela ? kımler ortak ıs yapabılır yanı arıyor dıyeyım

Yorum

Ben uzman dishekimiyim. Dalim diseti hastaliklari ve cerrahisi ve implantoloji . Ozellikle turizm isiyle ugrasan dostlarla saglik turizmi uzerone calisabilitiz. Onun haricinde hobilerim arasinda araba giydirmek var. muhaha muhaha

Yorum

Bildiğiniz gibi bir kamu kurumunda Grafik&Tasarımla uğraşıyorum...

Nacizane bir öneri (Sponsorlarımız duymasın ) Herşeyiyle 4x4'lük opel bakım servisi..... ihihi

Yorum

sıtemızde en cok doktorlar var bıldıgım kadarıyla

Yorum

İşleniyor...
                              X