Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Aramızda birçok teknik sorumlu olarak çalışan makine mühendisi ve çeşitli sektörlerde satınalma sorumlusu olarak çalışan arkadaşlarımızın olduğunu düşünüyorum.
    Bizim üretimini yaptığımız makineleri bilen, tanıyan, kullananlar vardır sanıyorum.

ENSOTEK CTP SU SOĞUTMA KULELERİ;

www.ensotek.com.tr

Firmamız, Su Soğutma Kuleleri üzerindeki 25 yıllık bilgi birikimi ve deneyim ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yurdumuz endüstrisine CTP malzemeden Paket Tip Su Soğutma Kulesinin tasarımını ve projelendirilmesini kazandıran uzman yönetici kadromuzun liderliğinde faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Faaliyet alanlarımız; öncelikli olarak CTP (Camelyaf Takviyeli Polyester) Paket Tip Su Soğutma Kuleleri ve İnşai Tip Su Soğutma Kuleleri’nin projelendirilmesi, imalatı ve montajı üzerinedir. Ayrıca, mevcut Su Soğutma Kulelerinin; bakım ve onarımları, yeni teknolojilere göre modernize edilmesi, performans testlerinin yapılması ve yedek parçalarının temini ana faaliyetlerimiz arasındadır.

Misyonumuz, sektöründeki yenilikleri takip etmek ve değer katmak, üretmiş olduğu ürün ve hizmetlerle yurdumuzda ve dünyada su soğutma denilibce "bu işi en iyi yapanlar" arasında anılmaktır.

Vizyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, verimli, ekonomik, uzun ömürlü kullanabilecekleri ürün ve hizmetler sunmaktır.

Ayrıca yaptığımız ARGE faaliyetleri ve müşterilerimizin geri bildirimleri sonucu ürünlerimize getirdiğimiz iyileştirmeler ile yurtiçi ve yurtdışında örnek alınan bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

Su Soğutma Kulesi Nedir?

Su soğutma kulesi; tesisten ısınarak gelen sıcak suyun bir kısmını buharlaştırıp atmosfere atarak soğutan, gerekli sıcaklığa ulaşmış kalan kısmını ise tesise kullanılmak üzere geri gönderen bir ısı uzaklaştırma ünitesidir.

Su soğutma kuleleri genellikle klima sistemleri, elektrik üretim tesisleri, üretim prosesleri vb gibi yerlerde soğutulmuş su elde etmek için kullanılır.

*İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Okuduğum okul ile hiç alakası olmamasına rağmen, 10 yaşında babanın dükkanında başlayan, her türlü kademesini sindire sindire öğrendiğim/yaşadığım/tecrübe sahibi olduğum Profosyonel fotoğraf sektöründe faaliyet gösteriyorum.

Merzifondaki firmamız : Mine Fotoğrafçılık http://www.mine.com.tr
      İstanbuldaki işimiz : Hareketli Fotoğraf http://www.hareketlifotograf.com

50 Yıllık geçmişi olan, halen devam eden ve babamdan devraldığım Merzifon'daki perakende fotoğraf mağazamıza ek olarak,
      İstanbul'daki ofisimde de, 360 derece ve 3 boyutlu fotoğraf sistemleri ithalatını ve satışını gerçekleştiriyorum.

Forumda tanıştığım FacomX Fatih kardeşimin çalıştığı şirket olan, Mars Lojistik ise sözkonusu sistemlerin yurtdışından taşıma / sigorta / antrepo işlemlerini gerçekleştiriyor.
      Sağolsun bu güne kadar da çok destek verdi. Beni kovana kadarda Mars Lojistik ile çalışmaya devam edeceğim. haha haha haha

Mal benim değil, senin diye konuşuyorum, sıyrılıp çıkıyorum, sayesinde kafam rahat ediyor.... ihihi ihihi ihihi ihihi ihihi
      Herkese de tavsiye ederim.

Elbette başka şirkette bulurduk ama, ilk defa ithalat yaptığımız zamanlarda Fatih'in yardımlarını desteklerini çok aldım.
      Güzel bir işbirliği halen devam ediyor.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Kayseride matbaa firmasinda baski operatörü olarak calismaktayim her cesit dergi,kitap,broşür,el ilani,katalog itinayla Basilir

Yorum

çok guzel bır konu olmus... Bende bir kamu kurumunda kendı ısıme ortak v.s calısılamayacak fakat sızlere ortak olacabılecek bır pozısyonda calısıyorum. ama becerebılırsem baska ıs kollarına gecmeyı dusunuyorum o zaman her turlu teklıfe acık ve katılımcı olurum...
          F30 Sport+

Yorum

bende bir belediye iştirakinde bilgisayar mühendisi olarak çalışmaktayım. benimde kafamda hep bir mado açmak olmuştur
            (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
              Ortak olarak finallere girebiliriz isteyenler ile birlikte.Haftaya 5 sınavım var 2 sine girebilecek arkadaşlar aranıyor...
              +100000000

Yorum

%22 ford marka araçlarda %14 fiat marka araçlarda yeni evlenen veya evini düzecek olanlara arçelik ve bekodan %25 indirimim var bu fırsat kaçmaz
                2015 leon fr

Yorum

Valla Bende Hali Hazırda İşsizim Gelecek olan İş veya ortaklık tekliflerine açığım
                  '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
                  '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Oto-yıkama, detailing... Halı yıkama güzel işler bunlar

Yorum

Barbaros bey benim bacanak 8 senedir madoda yöneticilik yapıyor ve sizin adaşınız ismi barbaros
                      ve gerçekten işine ve madoya aşık bir insan adaşınız olması sebebyle dikkatimi çekti
                      2011 Beyaz ınsıgnıa 1.6 180 bg cosmo + Flexride şase

Yorum

50 şubesi olan bir marketler zincirinde yöneticiyim oto yıkama ve detailing de çok tecrübeli arkadaşlarımız var onlar önderliğinde neden olmasın hem kendi arabalarımız da adam gibi bakım görür

Yorum

Bende 3 şubeli Tanlar Temizlik Marketlerini işletiyorum
                          Yani anlayacağınız tertemiz bir dünya için elele verelim haha
                          Arkadaşlar halı yıkama fabrikasının deterjanları bendenn... ihihi
                          2011 Beyaz ınsıgnıa 1.6 180 bg cosmo + Flexride şase

Yorum

Beyler birakin hepsini İnsigniateam A.Ş olalim. Bunun kollari olsun te izlik, market, araba detailng, araba modifiye . Bilisim ,Saglik .her kol ayri bir gelir kapisi yaratsin. Sonucta bunlarla elde edilen gelirler ortaklar arasinda paylasilsin.... Yani bir kooperatif veya vakif gibi harket edelim..... B gercek bir fikirdir hayal urunu degil yanlis anlamayin....Benim kendimce bir felsefem vardir HER BUYUK SEY ONCE HAYAL EDİLİR DAHA SONRA GERCEKLESİR....

Yorum

Oncelike kendi uyelerimiz arasinda desteklenen kollar daha sonrasinda etrafa yayilir ve de cok ciddi bir birikim ve birliktelik elde edilebilir......

Yorum

Estagfurullah Avukatim nacizane bir fikir.... Cok ucuk gelmesin ama ileride bir opel bayii bile olabiliriz....ancak hizmeti bzim arzu ettigimiz gibi olan v bu nedenle tum Turkiyede tercih edilen.... hiho

Yorum

İşleniyor...
                                X