Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Ortak İş Yapabilir miyiz ?

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Evet Arkadaşlar;

Hepimiz bir yerlerde çalışıyoruz yada sahibiyiz öyle yada böyle kesiştiğimiz noktalar mutlaka vardır.

Örnek ve başlangıç olması için

Ben Uluslararası Lojistik işi yapan bir Firmada Çalışıyorum ;

MARS LOGISTICS

Mars Logistics, kara, hava, deniz, fuar ve etkinlik lojistiği, demiryolu nakliyesi, gümrükleme, sigorta ve lojistik hizmetlerinin kusursuz olarak sunulduğu, sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir lojistik firmasıdır.Çatısı altında topladığı şirketleri, 700’ün üzerinde profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.

Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo ve Mars Sigorta şirketlerinden oluşan Mars Logistics'in, merkezi İstanbul Yenibosna'da olmak üzere Bursa, İzmir,Adana, Ankara,Tuzla,Ambarlı, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı’nda şubeleri bulunmaktadır.

Mars Logistics 1998 yılında kalite yolculuğuna çıkarak modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğini göstermiş, aynı yıl antreposuyla birlikte ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni sektörde alan ilk firma olmuştur.Daha sonra 2003 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 yılında da ISO 9001:2008 revizyonuna geçmiştir. 2000 yılında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başlamış ve bu felsefenin şirkette benimsenmesine önem vermiştir. Ulusal Kalite Hareketi üyeliği bulunan Mars Logistics; ISO 14001 / OHSAS 18001 çalışmalarına 2008 yılında başlamış olup, 2009 yılı başında SGS firması tarafından ISO 14001 Çevre / OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri standardına göre sertifikalandırılmıştır.

www.marslogistics.com

Yardımcı oluruz

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Evet Arkadaşlar;

Hepimiz bir yerlerde çalışıyoruz yada sahibiyiz öyle yada böyle kesiştiğimiz noktalar mutlaka vardır.

Örnek ve başlangıç olması için

Ben Uluslararası Lojistik işi yapan bir Firmada Çalışıyorum ;

MARS LOGISTICS

Mars Logistics, kara, hava, deniz, fuar ve etkinlik lojistiği, demiryolu nakliyesi, gümrükleme, sigorta ve lojistik hizmetlerinin kusursuz olarak sunulduğu, sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir lojistik firmasıdır.Çatısı altında topladığı şirketleri, 700’ün üzerinde profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.

Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo ve Mars Sigorta şirketlerinden oluşan Mars Logistics'in, merkezi İstanbul Yenibosna'da olmak üzere Bursa, İzmir,Adana, Ankara,Tuzla,Ambarlı, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı’nda şubeleri bulunmaktadır.

Mars Logistics 1998 yılında kalite yolculuğuna çıkarak modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğini göstermiş, aynı yıl antreposuyla birlikte ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni sektörde alan ilk firma olmuştur.Daha sonra 2003 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 yılında da ISO 9001:2008 revizyonuna geçmiştir. 2000 yılında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başlamış ve bu felsefenin şirkette benimsenmesine önem vermiştir. Ulusal Kalite Hareketi üyeliği bulunan Mars Logistics; ISO 14001 / OHSAS 18001 çalışmalarına 2008 yılında başlamış olup, 2009 yılı başında SGS firması tarafından ISO 14001 Çevre / OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri standardına göre sertifikalandırılmıştır.

www.marslogistics.com

Yardımcı oluruz

Abi bende Pazarlama ve Dış Ticaret bolumu okudum kocaelide gecis yaptm sonra anadolu univ. Isletme bitirdim. Dış Ticaret bolumunde gelistirmek istiyorum kendimi

Yorum

Acizine sınıf öğretmeniyim. Bu sene 1. Sınıf okutuyorum. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım iletişime geçebilirler.
      MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

EFOR SOĞUTMA

Firmamız 2007 yılında KALİTELİ HİZMET, AKILCI ÇÖZÜM slagonu ile Soğutma ve havalandırma alanında hizmete başlamıştır.
        Firmamız vizyon olarak tamamiyle yenilikçi,teknolojiyi takip eden ve öncelikle müşteri memnuniyetini önde tutan bir anlayış içerisindedir.

Firmamız tarafından aynı zamanda soğutma sistemleri üzerine otomasyon ve micro işlemcili kumanda panoları (soğuk oda, paket tip su soğutma grupları , mr cihazı soğutma gurupları,radyoterapi (pet ve ct) cihazı soğutma ükonformatik klima, chiller grupları vs.) proje ve montaj imalatıda yapılmaktadır.

Endüstriyel amaçlı tesis edilmiş olan iklimlendirme ve soğutma sistemlerinin ve bu sistemlerle koordineli çalışan mekanik tesisat ve ekipmanlarının acil arıza müdahalesi, koruyucu periyodik bakım ve mekanik revizyon hizmetleri 7 gün 24 saat sağlanmaktadır.

HİZMET ALANLARIMIZ
        » Hastane ameliyathane ve yoğun bakım soğutma sistemleri
        » Mr ve PET CT Radyoterapi soğutma sistemleri
        » Laboratuar ve temiz oda iklimlendirme sistemleri
        » Klima satış ve servis hizmetleri
        » Chiller grupları
        » Klima santrali ve fan-coil sistemleri
        » Soğuk hava deposu
        » Hava kurutucular
        » Endüstriyel soğuk hava deposu servisi
        » Soğutma sistemleri mekanik tesisat bakım ve revizyonları
        » Soğutma sistemleri ve klima elektronik kumanda kart tamiratları
        » Bina ve villa soğutma sistemleri revizyonu
        » Soğutma kompresörü tamiri ve bakımı
        Klima santrali bakımı onarımı
        Rooftop çatı tipi klima
        2 ortağından biriyim

Yorum

Köseoğlu Tekstil. Erkek pantolonu üretim fabrikası.
          2013 Peugeot 508 1.6 e-HDI Allure

Yorum

Hiç tekstil yok mu biz her türlü kumaş alıp satıyoruz İlkem İplik ilgilenen arkadaşlara duyurulur...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cngerol
              Orjinal yazı sahibi: BRK
              Bende Elektrik Elektronik Muhendisiyim.
              IBC Elektrik Elektronik Güvenlik Sis. Mühendislik Ltd. Şti. Firmasının sahibiyim.
              Elektrik taahhüt ve Elektronik Güvenlik Sistemleri, Network Altyapı uygulamaları ve Yangın algılama ve Sistem odası Söndürme işleri yapıyoruz.
              Devlet kurumlarına, Aselsan gibi kurumsal firmalara ve büyük inşaat taahhüt firmaları ile calisiyoruz.
              Türkiye çapında hizmet verebiliyoruz.
              Herkesi ofisime beklerim.
              Saygılar.
              www.ibc-electronic.com.tr
              Linkedin : burakdemir@ibc-electronic.com.tr
              tam senlik bi işimiz vardı ankarada (next level projesi) ama yeni gördüm bu portalı neyse elimizdeki diğer işlerde muhakkak görüşürüz.

Ya bu mesajı bende yeni gördüm.
              O projeyi kaçırdığıma da üzülmüştüm hatta.
              Honeywell ESSER bayisiyiz. Proje tamamiyle ESSER olarak yapıldı.
              Siz projenin neresindeydiniz?
              Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
              Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Arkadaşlar merhaba,

Ben aranıza katılalı 1 hafta oldu.

Asya Katılım Bankası Dış Ticaret servisinde çalışıyorum.
                Dış Ticaretle ilgili her türlü sorunuzda başta akreditifler olmak üzere yardımcı olabilirim.
                Yaklaşık 18 yıllık bankacıyım.
                Toprakbank da başlayan serüvenime sırasıyla Kuveyt Türk, Ekinciler Holding ve Garanti bankası'nda devam ettim.
                Milletler Arası Ticaret Odası Türkiye komitesi üyesiyim.

Selamlar
                Dost ise düşünme, ver ömrünü gitsin.
                Dost değilse, hiç bekletme yol ver gitsin....

Yorum

abiler bende öğrenciyim seneye yüksek ihtimal istanbula üniversiteye gideceğim eleman lazım olursa gelirim

Yorum

Mobilya ve beyaz eşya üstüne kurulu mağazamız mevcut. Her türlü sorularınızı esirgemeyin Elimden geldiği kadarıyla yardımcı oluruz.

Yorum

Süs havuzlari, yüzme havuzları, inşaat ve mekanik, müzikli danslı fıskiye sistemleri üzerine faaliyet gösteriyoruz. Firmanın sahibiyim.

Yorum

Emekli Askerim..
                        Sabah kalkar sahilde 5 km yürur, kahvaltidan sonra öğlene kadar küçük oğlanı ders çalıştirir, akşam yine bir o kadar daha karı koca yürürüm. Öğleden sonra Arabayı yikatıp sağıni solunu parlatırım..Antalya 'da bir işiniz düşerse yardımcı olurum.En zor iş benimki .. )

Selamlar..
                        2010 Model 1.6 Insignia Sport Tourer

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mursav
                          Emekli Askerim..
                          Sabah kalkar sahilde 5 km yürur, kahvaltidan sonra öğlene kadar küçük oğlanı ders çalıştirir, akşam yine bir o kadar daha karı koca yürürüm. Öğleden sonra Arabayı yikatıp sağıni solunu parlatırım..Antalya 'da bir işiniz düşerse yardımcı olurum.En zor iş benimki .. )

Selamlar..
                          Antalya da neresi mirim ? İşinizde çok zormuş bu arada

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Antalya /KONYAALTI nda yim.. Kaymakamlik arkasinda..
                            Sizde Lara heralde.. Bir gün kapıştiralım tosunları )

Selamlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mursav
                              Antalya /KONYAALTI nda yim.. Kaymakamlik arkasinda..
                              Sizde Lara heralde.. Bir gün kapıştiralım tosunları )

Selamlar..
                              oooo

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih bey sizi de bekleriz.. cool

Yorum

İşleniyor...
                                X