Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayalet ekran Opc / Buick aktiflestirdim :-)

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post
    Ilgilenen kisiler icin bu islem iki cihaz ile birlikte yapiliyor cihazlarin linkini paylasiyorum .Bu islemin bir gideri var bir ekran basina Avrupa'da harcanan miktar 150 TL 20 Euro Token basina . Ilgili yazi asagidadir ücret ile ilgili yazi en son paragraftadir ceviriciden cevirip okuyabilirsiniz . Ben yazinin orjinalini buraya paylastim zaten sitesine giripte oluyabilirsiniz .

https://www.obd-2.de/shop/fahrzeugmarke/opel/?p=2

Birinci ürünün üstüne tiklayip cihazin neler yapabildigini video ve yazili olarak görebilirsiniz . Ben kopyalayip yinede bura yapistiriyorum .

Produktinformationen "AutoScannerCAN für Opel PRO IPC Codierung Erweiterung"

IPC PRO Erweiterung für AutoScannerCAN für Opel incl. 8 Tokens.

Um die Modelle Astra K, Insignia B, Mokka X und die restlichen Insignia Restyle zu codieren ist eine PRO Erweiterung erforderlich. Was damit alles möglich ist, kann in diesem Video angeschaut werden:
    https://www.youtube.com/watch?v=jI2OpJlwioI

Lieferumfang:
    • PRO Version per Download
    • USB Schutz-Dongle
    • 8 Tokens für die Codierungen

Um diese Erweiterung nutzen zu können, ist das AutoScannerCAN für Opel Gerät erforderlich. Es ist nicht das Bestandteil dieses Angebotes.

Bitte beachten Sie, dass im Falle einer Rücksendung die verbrauchtten Tokens mit 20 Euro pro Tocken von der Rückzahlung angezogen werden. Mit einem Token ist eine Codierungssession möglich. D.h. nach dem Verbindungsaufbau mit dem Fahrzeug können die Codierungen uneingeschränkt und beliebig oft angepasst und gespeichert werden. Die weiteren Tokens können jederzeit nachbestellt werden. Dabei bekommen Sie einen Freischalt-Key, der in der Software eingegeben wird.

Weiterführende Links zu "AutoScannerCAN für Opel PRO IPC Codierung Erweiterung"
    Niyetini bir kez daha sergiledigin icin tesekkur ederim sen ne oldugu belirsiz cihazlarin ilanini paylasmaya devam edebilirsin haklisin acik piyasa
    Ben yaptigim uygularimi opel sps sistemi altyapisinda araca özel programlarla ve orjinal MDi cihazi kullanarak yaptığımı burdan birkez daha belirteyim de belki senin yarim yamalak Almancanla paylaştığın linke itimat eden olur araştırdıklarınlarında soru işareti kalmasın akıllarında

Yorum

Ilgilenen kisiler icin bu islem iki cihaz ile birlikte yapiliyor cihazlarin linkini paylasiyorum .Bu islemin bir gideri var bir ekran basina Avrupa'da harcanan miktar 150 TL 20 Euro Token basina . Ilgili yazi asagidadir ücret ile ilgili yazi en son paragraftadir ceviriciden cevirip okuyabilirsiniz . Ben yazinin orjinalini buraya paylastim zaten sitesine giripte oluyabilirsiniz .

https://www.obd-2.de/shop/fahrzeugmarke/opel/?p=2

Birinci ürünün üstüne tiklayip cihazin neler yapabildigini video ve yazili olarak görebilirsiniz . Ben kopyalayip yinede bura yapistiriyorum .

Produktinformationen "AutoScannerCAN für Opel PRO IPC Codierung Erweiterung"

IPC PRO Erweiterung für AutoScannerCAN für Opel incl. 8 Tokens.

Um die Modelle Astra K, Insignia B, Mokka X und die restlichen Insignia Restyle zu codieren ist eine PRO Erweiterung erforderlich. Was damit alles möglich ist, kann in diesem Video angeschaut werden:
      https://www.youtube.com/watch?v=jI2OpJlwioI

Lieferumfang:
      • PRO Version per Download
      • USB Schutz-Dongle
      • 8 Tokens für die Codierungen

Um diese Erweiterung nutzen zu können, ist das AutoScannerCAN für Opel Gerät erforderlich. Es ist nicht das Bestandteil dieses Angebotes.

Bitte beachten Sie, dass im Falle einer Rücksendung die verbrauchtten Tokens mit 20 Euro pro Tocken von der Rückzahlung angezogen werden. Mit einem Token ist eine Codierungssession möglich. D.h. nach dem Verbindungsaufbau mit dem Fahrzeug können die Codierungen uneingeschränkt und beliebig oft angepasst und gespeichert werden. Die weiteren Tokens können jederzeit nachbestellt werden. Dabei bekommen Sie einen Freischalt-Key, der in der Software eingegeben wird.

Weiterführende Links zu "AutoScannerCAN für Opel PRO IPC Codierung Erweiterung"
      Sende zaten mantık olsa burda bu sekilde alelade paylasmazdin bana diyorsun ki firsatcisin fiayatlar fais
      hadi diyelim senin dedigin gibi olsun 20 euro maliyeti olsun (150 tl) ben yapiyorum 300 tl
      e be kendini bilmez sen kendin demedin mi 40 euro ya actirdim diye sende mantık vardi akil vardi firsatcilari sevmiyordun madem ne diye gittin %50 kâr koyan adama yaptirdin marifetmis gibi geldin burda övündün üstüne üstlük bir de bAna fırsatçı dedin
      ben madem FIRSATÇIyım madem %50 kar koymak mübah bana hangi mantıkla hangi tarbiyeyle fırsatçı dersin yahu insanda biraz utanma olur biraz edep olur.biraz mantık kullanarak konuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pro:Opel View Post

Sende zaten mantık olsa burda bu sekilde alelade paylasmazdin bana diyorsun ki firsatcisin fiayatlar fais
        hadi diyelim senin dedigin gibi olsun 20 euro maliyeti olsun (150 tl) ben yapiyorum 300 tl
        e be kendini bilmez sen kendin demedin mi 40 euro ya actirdim diye sende mantık vardi akil vardi firsatcilari sevmiyordun madem ne diye gittin %50 kâr koyan adama yaptirdin marifetmis gibi geldin burda övündün üstüne üstlük bir de bAna fırsatçı dedin
        ben madem FIRSATÇIyım madem %50 kar koymak mübah bana hangi mantıkla hangi tarbiyeyle fırsatçı dersin yahu insanda biraz utanma olur biraz edep olur.biraz mantık kullanarak konuş.
        (Gece saat 100:41 de özelden mjs atip numarami istedin baktin numara yok saldiriya gectin numarami neden istedin bunuda aciklada insignia Team ögrensin ) Haddini bil terbiyesiz ben siz dedikce sen hala sen deme devam ediyorsun edebini bilde konus . Bos konusup durma . Zoruna gitmesin bak cihazlari paylastim diye korkumu saldi sana . Neyidüyü belirsizmis hadi ordan benim aracimi bu cihazla yaptik hicte bir sorun olmadi kullaniyorumda . Insanlarida tanimadan hakret edip saldiriyorsun yarim yamalak almancaymis sen kimsin ki benimle böyle konusuyorsun edepsiz ? Kac paraya yaparsan yap ben sana saygiyla cevap verdikce sen bana sokak agziyla konusuyorsun . Ben sana siz dedikce sen sen diyorsun . O adam %50 kar ile yapiyor sen adami elestiriyorsun sen yüzde kac karla yapiyorsun senin sistemin farkli olabilir diye yukarida belirttim giderin oldugunuda yazdim ama herhalde kuyruguna basmis olacamki terbiyesizce yazmaya devam ettin .Ben senin dedigin gibi cikarci biri olsaydim herseyi seffafca paylasmazdim . Terbiyesizliklerini git baska paylasimin altina yap bu benim paylasimim ve daha cok senin terbiyesizliklerini bu paylasim altinda görmek istemiyorum . Site okurlari oluyup kendileri fikirlerini beyan ederler . Kimse seni karalamadi sen kendinin nasil bir insan oldunu bu yorumlarda ortaya koydun.Madem sen bu cihazla yapmiyorsun bilmedigin cihaz hakkinda NE OLDUGU BELLI OLMAYAN CIHAZ diyorsun . Sen daha bu ise baslamadan yillardir adamlar bu isi yapiyor sen adamlarin kullandigi cihazi karaliyorsun hadi ordan hadsiz . Bu benim paylasimim terbiyesizlikleri git baska bir paylasim acip oraya yap . Zaten eminimki adminlerde sana haddini yakin zamanda bildirecektir .
        Ekli Dosyalar
        Son düzenleme: kemal6190; 18.04.2020, 07:53.

Yorum

(Gece saat 100:41 de özelden mjs atip numarami istedin baktin numara yok saldiriya gectin numarami neden istedin bunuda aciklada insignia Team ögrensin ) Haddini bil terbiyesiz ben siz dedikce sen hala sen deme devam ediyorsun edebini bilde konus . Bos konusup durma . Zoruna gitmesin bak cihazlari paylastim diye korkumu saldi sana . Neyidüyü belirsizmis hadi ordan benim aracimi bu cihazla yaptik hicte bir sorun olmadi kullaniyorumda . Insanlarida tanimadan hakret edip saldiriyorsun yarim yamalak almancaymis sen kimsin ki benimle böyle konusuyorsun edepsiz ? Kac paraya yaparsan yap ben sana saygiyla cevap verdikce sen bana sokak agziyla konusuyorsun . Ben sana siz dedikce sen sen diyorsun . O adam %50 kar ile yapiyor sen adami elestiriyorsun sen yüzde kac karla yapiyorsun senin sistemin farkli olabilir diye yukarida belirttim giderin oldugunuda yazdim ama herhalde kuyruguna basmis olacamki terbiyesizce yazmaya devam ettin .Ben senin dedigin gibi cikarci biri olsaydim herseyi seffafca paylasmazdim . Terbiyesizliklerini git baska paylasimin altina yap bu benim paylasimim ve daha cok senin terbiyesizliklerini bu paylasim altinda görmek istemiyorum . Site okurlari oluyup kendileri fikirlerini beyan ederler . Kimse seni karalamadi sen kendinin nasil bir insan oldunu bu yorumlarda ortaya koydun.Madem sen bu cihazla yapmiyorsun bilmedigin cihaz hakkinda NE OLDUGU BELLI OLMAYAN CIHAZ diyorsun . Sen daha bu ise baslamadan yillardir adamlar bu isi yapiyor sen adamlarin kullandigi cihazi karaliyorsun hadi ordan hadsiz . Bu benim paylasimim terbiyesizlikleri git baska bir paylasim acip oraya yap . Zaten eminimki adminlerde sana haddini yakin zamanda bildirecektir .
          Haddimi sen mi bildireceksin
          burasi forum sen bana firsatci dersen terbiyesizlik yaparsan tabiki de sana cevap vericem sen kimsinde senle sizli bizli konusacagim sen benim sordugum soruya cevap ver once laf kalabaligi yapacagina benim sistemimin farkli olma ihtimali varsa anlamadan dinlemeden fırsatçı demen zaten sorun bunu da bir anlayamadin
          adminler kime had bildireceklerini iyi bilir işine bak

Yorum

Haddimi sen mi bildireceksin
            burasi forum sen bana firsatci dersen terbiyesizlik yaparsan tabiki de sana cevap vericem sen kimsinde senle sizli bizli konusacagim sen benim sordugum soruya cevap ver once laf kalabaligi yapacagina benim sistemimin farkli olma ihtimali varsa anlamadan dinlemeden fırsatçı demen zaten sorun bunu da bir anlayamadin
            adminler kime had bildireceklerini iyi bilir işine bak
            Sen özelden numarami neden istedin onuda yaz ? Ben dürüst seffaf bir insanim asil sen kimsin saldirgan acta yorumlari oku bakalim millet sana ne yazmis .
            Ekli Dosyalar

Yorum

[QUOTE=kemal6190;n633522]

Sen özelden numarami neden istedin onuda yaz ? Ben dürüst seffaf bir insanim asil sen kimsin saldirgan acta yorumlari oku bakalim millet sana ne yazmis .[
              klavye delikanlisi oldugun kadar telefon delikanlimisin diye merak ettim burda baya iyi laf kalabaligi yapiyorsun yazmak icin vaktin oldugu icin telefonda bu kadar kivrak olabilcekmiydin diye merak ettim
              sen mi seffaf insansin sen firsatci adamin tekisin

Yorum

[QUOTE=Pro:Opel;n633525]

Sen özelden numarami neden istedin onuda yaz ? Ben dürüst seffaf bir insanim asil sen kimsin saldirgan acta yorumlari oku bakalim millet sana ne yazmis .[
                klavye delikanlisi oldugun kadar telefon delikanlimisin diye merak ettim burda baya iyi laf kalabaligi yapiyorsun yazmak icin vaktin oldugu icin telefonda bu kadar kivrak olabilcekmiydin diye merak ettim
                sen mi seffaf insansin sen firsatci adamin tekisin

Yorum

Arkadaşlar

Karşılıklı bu tarz yazışmaların sonu gelmez lütfen bu yazışmaları birakalim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Şimdi burda öyle dememişsin ama dikkat edersen bir hafta suren pazarliklar sonucu 50 tl indirebildik gibi bir cumlen var ben 50 tl icin 1 hafta pazarlik yapan insanlar kadar parayi sevmedigimi dusunuyorum bu bir
                    ikincisi ben 1100 tl dedim indirim yapmak zorundamiyim ? Ki sonrasinda 900 tl dedim ve 900 e cektigimi bile bile hala 1100 tl olarak vurguluyorsun o da ayri bir konu sana 500 e de yapabilirim arabanin yazilimini degistirerek ama yolda giderken kanal degistirme tusuna basinca silecegin calisir,sinyal verirsin aynalari katlar araban sapitir bu seferde mert becereksiz diye konusursunuz gerci size gore ne var ki olaya gel aralarinda konusmuslar 300-500 olur demisler fiyat fazla olunca göm babam göm dogru zorundayim ya sizin belirlediginiz fiyatdan yapmaya

3.parayi asiri seviyorum diyorsun ama 1100 tl tutturmusun sadece bir uygulamada niye soyle dusunmuyorsun bu gun vw araclara geri gorus kamerasi taktirsan orjinal kamerayla 2 bin tl fiyat veriyor ben sizin araclariniza 1250 tl ye yapiyorum noldu onu niye hic soylemiyorsun?

evet renault araclarda oyle bir sey olabilir hatta fordlar da da var bu.kendi aracini satip cok guzel bir duster alabilirsin insanlari boyle saygisizca anlamadan etmeden yermektense hemde ucuza ozelligini actirirsin.
                    Ben pazarlık yapmadım sözümün ardındayım.Arkadaşlar yaptılar doğru.Sende bi 50tl için iyi uğraştırmışsın. Hatta o gün çocuğu hasta bi arkadaş gelemeyeceğini belirtmiş,yüksek ateşliymiş çocuk.Sende"ama gelecem diye söz verdiniz ayıp oluyor" demişsin. Arkadaşın bana söylediği bu. Kimse ben temizim demesin.

Yorum

Anlasilan size dokundu daha birsey söylememe gerek yok . Piyasada tek olunca tabi istediginiz sekilde fiyat koyabilirsiniz . Rekabetin olmadigi her yerde firsatcilik vardir . Kaldiki ben varsayim yaptim alirsam yaparsam dedim . Suana kadar hic bir paylasimimdan cikar gözetmedim . Cok sükür 300 400 TL ye felan ihtiyacim yok . Siz niye bukadar icerlediniz ? Yorumlarinizi okudumda herkese satasarak cevap veriyorsunuz amaciniz nedir ? Benim sizin uygulamalarinizin hic birine ihtiyacim yok kaldiki ben hareket halinde videoda izleyebiliyorum hemde bir ufak bir cihaz ile onun fiyati bile 1000 lira degil . Istediginiz fiyati belirleyin banane ? Daha önce bu sitede sizin gibi ticari amaclari icin insanlara bu denli saygisiz konusan birini görmedim umarim biraz verdiginiz cevaplara saygiyida eklersiniz .
                      Vanda cihaz koyup video olayını yapan astra grubundan bi eleman 500tl ye yapıyor,ekstra cihaz koyduğu halde. Ayrıca bu forum'da ticari olaylar yasaktı.Kime göre neye göre yasak merak ettim!

Yorum

Kemal kardeşim haklısın terbiyesizce yazmaya başladı. Bu forumda benim bildiğim ticaret ve hakaret yasak. Eminim yöneticiler el atacaktır ama uzun zaman oldu.
                        cagri FacomX

Yorum

İşleniyor...
                        X