Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayalet ekran Opc / Buick aktiflestirdim :-)

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Neyin cevabini bekliyorsun anlamiyorum ki yazdigin cevapda bilmeden de olsa benim uygularimin da fiyatinin normal oldugunu anlatmişsın bir nevi.
    cunku yaptigim tum uygulamar orjinal mdi cihazi ve vci kodu ile yaptigim uygulamalar hal boyle olunca euro uzerinden calismak kacinilmaz oluyor cunku opel ile calisiyorsun ne oldugu belli olmayan program ve cihazlarla degil...ve opel De tabi demiyor ya sen turkiyede yaşıyorsun gel senle TL ile calisalim diye bu noktada senin 45 euro muhabbetine geliyor olay bu durum Çine de gitsen aynı Rusyaya da gitsen ayni Amerikaya da gitsen ayni
    Yani aslinda tek yapman gereken biraz iyi niyetli yaklasmak biraz da mantik

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pro:Opel View Post

siz İzmir grubu olarak 13 kişi olacağınızı taahhüt ettiniz 50 tl için bir hafta boyunca pazarlık yaptınız sadece 6 kişi yaptırdınız parayı aşırı seven ben oldum o da iyiymiş
      Yanlışın var 50tl için pazarlık yapmadım.Bana şu fiyat dendi tamam dedim geldim. O gün gelmeyip sözünde durmayanlar beni alakadar etmez. Ben gelirim dedim geldim. Kimseyi kolundan tutup getiremezsin. O gelirim deyip gelmeyenlerin ayıbı. Video olayına gelince fiyat gerçekten yüksek kardeşim,sende indirim yapmıyorsun buda insanlarda parayı sevdiğin hususunda izlenim yaratıyor. Video olayını sabırsızlıkla bekledik,300-500 civarı olur dedik 1100tl ile karşılaştık. Ciddi bi para. Arkadaşım kayınpederinin dacia aracının gizli özelliklerini açtırdı ki bunlara ek olarak yokuş kalkış desteği ve hız sabitleme de devreye sokuldu 80tl. Düşün artık aradaki fark.

Yorum

Arkadaşlar Türkiye'de 2013 model makyajlı kasa için Android Auto özelliğini ekleyebilen biri var mı? (Normalde Android Auto eklenemeyen versiyondan bahsediyorum). Hareket halinde video falan umurumda değil, doğru da bulmuyorum ama navigasyon için telefon tutturmak yerine kablolu bile olsa orta ekrana görüntü aktarabilmek istiyorum. Bunun için Adaptiv firmasının bir ürünü var ama fiyatı 2000 lira civarlarında olunca bir anlamı kalmıyor. Interface olayından da bir kaç arkadaşın yaşadığı sıkıntılar nedeniyle uzak duruyorum; zaten 2020 yılında hala 1gb ram'li interface'ler satılıyor; onların performansının ne olacağını tahmin edebiliyorum.
        Bu işlemi başarabilen biri var mı Türkiye'de?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Haklısın 100tl ederi,ama eşşek gibi indirecek demişsin de düzgün talep görmeyen işini bile iki senedir indirmedi.Biz grup olarak ekran teması yaptık,1 hafta süren pazarlıklar sonucu 50tl indi ancak.Parayı cidden aşırı seviyor.
          Şimdi burda öyle dememişsin ama dikkat edersen bir hafta suren pazarliklar sonucu 50 tl indirebildik gibi bir cumlen var ben 50 tl icin 1 hafta pazarlik yapan insanlar kadar parayi sevmedigimi dusunuyorum bu bir
          ikincisi ben 1100 tl dedim indirim yapmak zorundamiyim ? Ki sonrasinda 900 tl dedim ve 900 e cektigimi bile bile hala 1100 tl olarak vurguluyorsun o da ayri bir konu sana 500 e de yapabilirim arabanin yazilimini degistirerek ama yolda giderken kanal degistirme tusuna basinca silecegin calisir,sinyal verirsin aynalari katlar araban sapitir bu seferde mert becereksiz diye konusursunuz gerci size gore ne var ki olaya gel aralarinda konusmuslar 300-500 olur demisler fiyat fazla olunca göm babam göm dogru zorundayim ya sizin belirlediginiz fiyatdan yapmaya

3.parayi asiri seviyorum diyorsun ama 1100 tl tutturmusun sadece bir uygulamada niye soyle dusunmuyorsun bu gun vw araclara geri gorus kamerasi taktirsan orjinal kamerayla 2 bin tl fiyat veriyor ben sizin araclariniza 1250 tl ye yapiyorum noldu onu niye hic soylemiyorsun?

evet renault araclarda oyle bir sey olabilir hatta fordlar da da var bu.kendi aracini satip cok guzel bir duster alabilirsin insanlari boyle saygisizca anlamadan etmeden yermektense hemde ucuza ozelligini actirirsin.

Yorum

Şimdi burda öyle dememişsin ama dikkat edersen bir hafta suren pazarliklar sonucu 50 tl indirebildik gibi bir cumlen var ben 50 tl icin 1 hafta pazarlik yapan insanlar kadar parayi sevmedigimi dusunuyorum bu bir
            ikincisi ben 1100 tl dedim indirim yapmak zorundamiyim ? Ki sonrasinda 900 tl dedim ve 900 e cektigimi bile bile hala 1100 tl olarak vurguluyorsun o da ayri bir konu sana 500 e de yapabilirim arabanin yazilimini degistirerek ama yolda giderken kanal degistirme tusuna basinca silecegin calisir,sinyal verirsin aynalari katlar araban sapitir bu seferde mert becereksiz diye konusursunuz gerci size gore ne var ki olaya gel aralarinda konusmuslar 300-500 olur demisler fiyat fazla olunca göm babam göm dogru zorundayim ya sizin belirlediginiz fiyatdan yapmaya

3.parayi asiri seviyorum diyorsun ama 1100 tl tutturmusun sadece bir uygulamada niye soyle dusunmuyorsun bu gun vw araclara geri gorus kamerasi taktirsan orjinal kamerayla 2 bin tl fiyat veriyor ben sizin araclariniza 1250 tl ye yapiyorum noldu onu niye hic soylemiyorsun?

evet renault araclarda oyle bir sey olabilir hatta fordlar da da var bu.kendi aracini satip cok guzel bir duster alabilirsin insanlari boyle saygisizca anlamadan etmeden yermektense hemde ucuza ozelligini actirirsin.
            Merhabalar, bu COVİD li günlerde maalesef herkes gergin. Forum da bu durumdan nasibini almış. Böyle gerginlik dolu, zaman zaman hiç hoş olmayan sözcüklerde klavyelerimizden çıkabiliyor. Normalde bu tarz yazılanları okur geçerdim. Ancak "insigniateam" ailesine üye olduğumdan beri böylesi bir tartışmaya denk gelmemiştim, hem de Mert kardeşi iyi tanıyorum ve hatta ticaretimizde birkaç defa oldu ve bundan sonra olacakta. Bu sebeple, affınıza sığınarak benim de bir iki cümle yazmam gerekir diye düşündüm.Ancak yukarıdaki gerginliğin temel sebebi, ticaret hayatının genel sebebi! Tacir malı ile ilgili herhangi bir fiyat belirtmekte tamamen özgür, aynı özgürlük bu malı talep eden müşteri için de geçerli, öncelikle aklına ve tabii bütçesine uymaz ise malı talep etmez ve parası cebinde kalır. Zaten çok temel bir prensip olan; pazardaki fiyatın belirlenme husus kabaca bu şekilde gerçekleşir. Arz ile talep kavuştuğu / tatmin olduğu noktada, pazar fiyatı belirlenmiş olur ve bu da ticaret olur. Bu acizane bilgiler ışığında, Mert'e para göz şöyle böyle demek bence biraz haksızlık. Çünkü ben bizzat yaptığı işi gördüm, ve çok şükür ki kusursuz olarak kullanmaktayım

Sevgili abiler, kardeşler; insignia benim tek aracım değil, ben de ve ailemde farklı gruptan araçlar da var ve ne sıkıntılar yaşadım tirajıkomik. İnanır mısınız, Ankara gibi bir şehirde bile ne sanayi kasapları mevcut. Ben çok titizim ve hatta Mert'e sorsanız kıl bi müşteriyim bileihihi Ancak benim aracımdaki işlemleri ziyadesiyle güzel halletti ve bunun yanında A'dan Z'ye yaptığı insignia b araca yaptıklarını bana bizzat gösterdi, nutkum tutuldu. (keşke görselleri ile birlikte burada bir konu açsa) Nutkumun tutulma sebebi maalesef TR'deki iş bilmez anlamaz insanlardan kaynaklıdır.İşini doğru ve titiz yapan insanlar maalesef artık çok çok az bu sebeple Mert gibi kardeşler benim nezdimde çok çook kıymetli.

Son olarak ise; Mert'in para gözlü, fırsatçı, vs. gibi olmasına dair Sayın üstedlar, benim Mert ile son ticaretimizde benden kaynaklı bir yanlış anlaşılma olduğundan dolayı, Mert'e fazla ödeme yaptım (çoook paragözdür mert ondan rakam söylemiyorumhaha ) aynen aramızdaki cümle şu şekilde oldu;

-"Abi bana fazla verdin, böyle konuşmamıştık"
            Ben de kendisine aynen söyle dedim; "bu hassasiyetle ve samimiyetle çalışmandan dolayı 3'ün 5'in in lafı olmaz, daha biz çok iş yapacağız" dedim.

Kendisi bu konuşmamızı doğrulayabilir. Uzun lafın kısası, ben kimsenin bütçesine, gelirine giderine birşey diyemem. Özellikle memleketimizin gerek sağlık açısından, gerek ise ekonomik olarak geçtiği bu zor günlerde herkesin parası çok kıymetli, ancak yapılan işte kıymetli, özel ve başka bu şekilde araştırdığım kadarıyla yapan yok.

Herkese sağlıklı güzel günler dilerim.

Yorum

piyasada bu işi fazla yapan olmadığı için rekabet oluşmuyor ve bir fiyat belirleniyor, alıcısıda varki bu fiyattan devam ediyor. evet keşke ülkemizde ekonomik koşullar iyi olsa da bizlerde böyle gerilmesek. Belki Mert arkadaş insigniateam e özel, yılda 2 defa Patron Çıldırdı kampanyası düzenler ve o 2 güne özel hem müşteri birikir hemde bitmek bilmeyen bir portföy kazanır. yılda sadece o 2 güne özel 900 olmazda 700 olur ve tarihide açacağı konulardan duyurur. o gün gelen müşterilerine işlemlerini yapar.eminim bayaa müşterisi çıkar.

Ayrıca bu geniş ekranı olan araçların bana bağlantı şemasını hangi kablonun hangi işlevi yaptığını yazılı olarak slot bilgileri şemasını biri bulsa benle paylaşsa araçlarınıza windows bile yükleyeceğimde kaç yıldır hala ulaşamadım şu bilgilere bu konuda beni önemseyin lütfen kulak verin bu çağrıma şu ekranların bağlantılarını bulun söz parça maliyeti hariç ücretsiz montaj yapacağım
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                piyasada bu işi fazla yapan olmadığı için rekabet oluşmuyor ve bir fiyat belirleniyor, alıcısıda varki bu fiyattan devam ediyor. evet keşke ülkemizde ekonomik koşullar iyi olsa da bizlerde böyle gerilmesek. Belki Mert arkadaş insigniateam e özel, yılda 2 defa Patron Çıldırdı kampanyası düzenler ve o 2 güne özel hem müşteri birikir hemde bitmek bilmeyen bir portföy kazanır. yılda sadece o 2 güne özel 900 olmazda 700 olur ve tarihide açacağı konulardan duyurur. o gün gelen müşterilerine işlemlerini yapar.eminim bayaa müşterisi çıkar.

Ayrıca bu geniş ekranı olan araçların bana bağlantı şemasını hangi kablonun hangi işlevi yaptığını yazılı olarak slot bilgileri şemasını biri bulsa benle paylaşsa araçlarınıza windows bile yükleyeceğimde kaç yıldır hala ulaşamadım şu bilgilere bu konuda beni önemseyin lütfen kulak verin bu çağrıma şu ekranların bağlantılarını bulun söz parça maliyeti hariç ücretsiz montaj yapacağım
                Vallahi üstad çok haklısınız, bence de Mert böyle birşeyler yapabilir, toplu çalışmalarda ya da bir abant buluşmasına özel hizmet şeklinde neden olmasın. Bence son söz Pro:Opel de

Yorum

Malesef fırsatçılık ile başlayan ve içeriği tamamen şahsınızın fırsatçılığını konuşturduğu bir cümle.....
                  Anlasilan size dokundu daha birsey söylememe gerek yok . Piyasada tek olunca tabi istediginiz sekilde fiyat koyabilirsiniz . Rekabetin olmadigi her yerde firsatcilik vardir . Kaldiki ben varsayim yaptim alirsam yaparsam dedim . Suana kadar hic bir paylasimimdan cikar gözetmedim . Cok sükür 300 400 TL ye felan ihtiyacim yok . Siz niye bukadar icerlediniz ? Yorumlarinizi okudumda herkese satasarak cevap veriyorsunuz amaciniz nedir ? Benim sizin uygulamalarinizin hic birine ihtiyacim yok kaldiki ben hareket halinde videoda izleyebiliyorum hemde bir ufak bir cihaz ile onun fiyati bile 1000 lira degil . Istediginiz fiyati belirleyin banane ? Daha önce bu sitede sizin gibi ticari amaclari icin insanlara bu denli saygisiz konusan birini görmedim umarim biraz verdiginiz cevaplara saygiyida eklersiniz .
                  Son düzenleme: kemal6190; 17.04.2020, 01:27.

Yorum

Neyin cevabini bekliyorsun anlamiyorum ki yazdigin cevapda bilmeden de olsa benim uygularimin da fiyatinin normal oldugunu anlatmişsın bir nevi.
                    cunku yaptigim tum uygulamar orjinal mdi cihazi ve vci kodu ile yaptigim uygulamalar hal boyle olunca euro uzerinden calismak kacinilmaz oluyor cunku opel ile calisiyorsun ne oldugu belli olmayan program ve cihazlarla degil...ve opel De tabi demiyor ya sen turkiyede yaşıyorsun gel senle TL ile calisalim diye bu noktada senin 45 euro muhabbetine geliyor olay bu durum Çine de gitsen aynı Rusyaya da gitsen ayni Amerikaya da gitsen ayni
                    Yani aslinda tek yapman gereken biraz iyi niyetli yaklasmak biraz da mantik
                    Belli ki yazdıklarımı ya üstün körü okumuşsunuz ya da idrak edememişsiniz. Ben emek verilip araca özel yazılan yazılımlarda ve Opel'den lisans alınması gereken belli bir fiyata sahip işlemlerde zaten bir şey demiyorum ki başka bir konuda bir arkadaş androi,d auto nun almanyadan kaç euroya satıldığını söylemişti. O fiyatın üzerine aşırı bir kar marjı konuyorsa benim derdim bununla ilgili. Bahsettiğim iki işlem hayalet ekran özellikleri ve hareket halinde video izleme uygulamaları bildiğim kadarıyla Android Auto gibi Opel'den lisans isteyen uygulamalar değil. Bu sebeple bu uygulamalara belirlediğiniz fiyatlar biraz yüksek kalıyor. Ha eğer bu uygulamalar da Opel'den lisans isteyen uygulamalar ise o zaman haksız olduğumu kabul ederim.

Size tavsiyem insanlara sataşarak, kavga edercesine ve laubali cevaplar vermeniz yerine eleştiri kaldırabildiğinizi gösteren daha profesyonel cevaplar vermenizdir. Çünkü burada belli bir gruba hitap ediyorsunuz ve bu grup sizin gelecekte ki potansiyel müşteri ağınızı oluşturuyor. Bugün Türkiye'de ilk veya ikinci bir el insignia alacak olan çoğu kişi bu foruma uğruyor. Bu forumda sizin bu mesajlarınızı okuduklarında öyle olmasanız bile önyargı ile yaklaşarak ben bu kişiyle iş yapmam diyebilirler.

Yaptığınız uygulamalar Türkiye'de nadir olan bu sebeple aslında sizin için mücevher gibi değerli olan uygulamalardır. İnsanları kazanmak varken kaybetmeyin. Bu yüzden bence işlerinizi daha profesyonelce yönetmeye ve yaptığınız uygulamaları detaylandırarak fiyatların neden öyle olduğunu açıklamaya çalışın. Ben böyle fiyatlandırdım işine gelirse derseniz emin olun potansiyel çoğu müşteriyi kaçırırsınız.
                    Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Belli ki yazdıklarımı ya üstün körü okumuşsunuz ya da idrak edememişsiniz. Ben emek verilip araca özel yazılan yazılımlarda ve Opel'den lisans alınması gereken belli bir fiyata sahip işlemlerde zaten bir şey demiyorum ki başka bir konuda bir arkadaş androi,d auto nun almanyadan kaç euroya satıldığını söylemişti. O fiyatın üzerine aşırı bir kar marjı konuyorsa benim derdim bununla ilgili. Bahsettiğim iki işlem hayalet ekran özellikleri ve hareket halinde video izleme uygulamaları bildiğim kadarıyla Android Auto gibi Opel'den lisans isteyen uygulamalar değil. Bu sebeple bu uygulamalara belirlediğiniz fiyatlar biraz yüksek kalıyor. Ha eğer bu uygulamalar da Opel'den lisans isteyen uygulamalar ise o zaman haksız olduğumu kabul ederim.

Size tavsiyem insanlara sataşarak, kavga edercesine ve laubali cevaplar vermeniz yerine eleştiri kaldırabildiğinizi gösteren daha profesyonel cevaplar vermenizdir. Çünkü burada belli bir gruba hitap ediyorsunuz ve bu grup sizin gelecekte ki potansiyel müşteri ağınızı oluşturuyor. Bugün Türkiye'de ilk veya ikinci bir el insignia alacak olan çoğu kişi bu foruma uğruyor. Bu forumda sizin bu mesajlarınızı okuduklarında öyle olmasanız bile önyargı ile yaklaşarak ben bu kişiyle iş yapmam diyebilirler.

Yaptığınız uygulamalar Türkiye'de nadir olan bu sebeple aslında sizin için mücevher gibi değerli olan uygulamalardır. İnsanları kazanmak varken kaybetmeyin. Bu yüzden bence işlerinizi daha profesyonelce yönetmeye ve yaptığınız uygulamaları detaylandırarak fiyatların neden öyle olduğunu açıklamaya çalışın. Ben böyle fiyatlandırdım işine gelirse derseniz emin olun potansiyel çoğu müşteriyi kaçırırsınız.
                      Yapici bir yorum fikirleriniz bence cok yerine ve degerli size harfiyen katiliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post

Anlasilan size dokundu daha birsey söylememe gerek yok . Piyasada tek olunca tabi istediginiz sekilde fiyat koyabilirsiniz . Rekabetin olmadigi her yerde firsatcilik vardir . Kaldiki ben varsayim yaptim alirsam yaparsam dedim . Suana kadar hic bir paylasimimdan cikar gözetmedim . Cok sükür 300 400 TL ye felan ihtiyacim yok . Siz niye bukadar icerlediniz ? Yorumlarinizi okudumda herkese satasarak cevap veriyorsunuz amaciniz nedir ? Benim sizin uygulamalarinizin hic birine ihtiyacim yok kaldiki ben hareket halinde videoda izleyebiliyorum hemde bir ufak bir cihaz ile onun fiyati bile 1000 lira degil . Istediginiz fiyati belirleyin banane ? Daha önce bu sitede sizin gibi ticari amaclari icin insanlara bu denli saygisiz konusan birini görmedim umarim biraz verdiginiz cevaplara saygiyida eklersiniz .
                        malesef fırsatçılık başka bir açıklaması yok diyip arkasında bir şeylerin yerini yapmanız hele 300 e 400 e ihtiyacınız yok olduğunu yazmışsınız bence size dokunmalı bu durumda

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

kendi yazdıklarını kendin idrak edemiyorsun hala yaptığım uygulamaların nasıl olduğunu sormak yerine tavsiyede bulunmaya çalışıyorsun
                          asıl benim sana tavsiyem neyin nasıl yapıldığını öğrenip ona göre fikir yürütmen,benim nasıl uygulama yaptığım konusundan en ufak bir fikrin olmadan böyle konuşman tamamen saygısızlık ve laubaliliğin daniskası benim aklına gelemeyecek kadar emeğim var yaptığım uygulamar üzerinde
                          Ankaradaymışsın önünde engel yok istediğin zaman gelebilirsin çalışmalarımızda ve uygulamarımızda ne kadar profesyonel olduğumuzu birde ziyaretinden sonra tartışalım istersen
                          son cümlene gelecek olursak ben hiç bir zaman ben böyle fiyatlandırdım işinize gelirse gibi bir akılda olmadım aksine benim o akılda olduğumu kendi aranızda siz empoze etmeye çalışmışsınız yukardaki yazışma akışını okursan bunu rahatlıkla görürsün benim uygulamalarım arasında bana maliyeti olmayan hiç bir uygulamam yok aksine yaptığım işlerde çok yoğun mesai,emek ve bilgi birikimi bana olan maliyetlerine ek şeyler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

Merhabalar, bu COVİD li günlerde maalesef herkes gergin. Forum da bu durumdan nasibini almış. Böyle gerginlik dolu, zaman zaman hiç hoş olmayan sözcüklerde klavyelerimizden çıkabiliyor. Normalde bu tarz yazılanları okur geçerdim. Ancak "insigniateam" ailesine üye olduğumdan beri böylesi bir tartışmaya denk gelmemiştim, hem de Mert kardeşi iyi tanıyorum ve hatta ticaretimizde birkaç defa oldu ve bundan sonra olacakta. Bu sebeple, affınıza sığınarak benim de bir iki cümle yazmam gerekir diye düşündüm.Ancak yukarıdaki gerginliğin temel sebebi, ticaret hayatının genel sebebi! Tacir malı ile ilgili herhangi bir fiyat belirtmekte tamamen özgür, aynı özgürlük bu malı talep eden müşteri için de geçerli, öncelikle aklına ve tabii bütçesine uymaz ise malı talep etmez ve parası cebinde kalır. Zaten çok temel bir prensip olan; pazardaki fiyatın belirlenme husus kabaca bu şekilde gerçekleşir. Arz ile talep kavuştuğu / tatmin olduğu noktada, pazar fiyatı belirlenmiş olur ve bu da ticaret olur. Bu acizane bilgiler ışığında, Mert'e para göz şöyle böyle demek bence biraz haksızlık. Çünkü ben bizzat yaptığı işi gördüm, ve çok şükür ki kusursuz olarak kullanmaktayım

Sevgili abiler, kardeşler; insignia benim tek aracım değil, ben de ve ailemde farklı gruptan araçlar da var ve ne sıkıntılar yaşadım tirajıkomik. İnanır mısınız, Ankara gibi bir şehirde bile ne sanayi kasapları mevcut. Ben çok titizim ve hatta Mert'e sorsanız kıl bi müşteriyim bileihihi Ancak benim aracımdaki işlemleri ziyadesiyle güzel halletti ve bunun yanında A'dan Z'ye yaptığı insignia b araca yaptıklarını bana bizzat gösterdi, nutkum tutuldu. (keşke görselleri ile birlikte burada bir konu açsa) Nutkumun tutulma sebebi maalesef TR'deki iş bilmez anlamaz insanlardan kaynaklıdır.İşini doğru ve titiz yapan insanlar maalesef artık çok çok az bu sebeple Mert gibi kardeşler benim nezdimde çok çook kıymetli.

Son olarak ise; Mert'in para gözlü, fırsatçı, vs. gibi olmasına dair Sayın üstedlar, benim Mert ile son ticaretimizde benden kaynaklı bir yanlış anlaşılma olduğundan dolayı, Mert'e fazla ödeme yaptım (çoook paragözdür mert ondan rakam söylemiyorumhaha ) aynen aramızdaki cümle şu şekilde oldu;

-"Abi bana fazla verdin, böyle konuşmamıştık"
                            Ben de kendisine aynen söyle dedim; "bu hassasiyetle ve samimiyetle çalışmandan dolayı 3'ün 5'in in lafı olmaz, daha biz çok iş yapacağız" dedim.

Kendisi bu konuşmamızı doğrulayabilir. Uzun lafın kısası, ben kimsenin bütçesine, gelirine giderine birşey diyemem. Özellikle memleketimizin gerek sağlık açısından, gerek ise ekonomik olarak geçtiği bu zor günlerde herkesin parası çok kıymetli, ancak yapılan işte kıymetli, özel ve başka bu şekilde araştırdığım kadarıyla yapan yok.

Herkese sağlıklı güzel günler dilerim.

Öncelikle güzel düşüncelerin için teşşekür ederim Buğra abi
                            aynı şekilde senin gibi emeğe saygı veren İnsignia kullanıcalarıda benim için çok değerli
                            kesinkikle kıl bir müşteri değilsin abi aksine keşke herkes arabasına senin gibi baksa senin gibi yaklaşsa diye düşünüyorum
                            aramızda geçen diyalog aynen dediğin gibi oldu zaten olması gereken de oydu

Yorum

malesef fırsatçılık başka bir açıklaması yok diyip arkasında bir şeylerin yerini yapmanız hele 300 e 400 e ihtiyacınız yok olduğunu yazmışsınız bence size dokunmalı bu durumda
                              Basarilarinizin devamini dilerim . Emin olunki bu isi cokta yapmak istesem yapardim (zamanim yok)350 400 450 Euro degerinde bir cihaz . Kör cahil degil kimse cok sükür . Allah bereket versin. Bu isi Türkiye'de yapan birin olmasi gec bile olan birsey .

Benim amacim sizi kötülemek yada karalamak degil . Islemi Euro üzerinden hesaplayarak yapiyorsunuz bunda haklida olabilirsiniz ben buraya maliyetleri yazayim gerisi size kalmis bir durum .

Öncelikle bir ekran aktiflestirmenin temel masrafi yani sizin cebinizden cikacak olan (Token) yani kontör 20 Euro. Bu sizden gider cebinizden cikacak olan miktar . 20 Euro (150 TL )den geriye kalan kisim sizin belirleyebileceginiz kâr miktaridir . Suan burada token basi 20 Euro siz kaca aliyorsunuz bilmiyorum yada sizin sistem dahami farkli onuda bilemem ama burada bu is böyle yapiliyor . Siz birine bir ekran bedava yapsaniz 20 Euro token kaybedersiniz . Sunuda düsünmemek lazim hani bir yazilim var bedavadan aktiflestiriliyor kazanilan para yüzde yüz kar o konudada hakkinizi yemiyorum sonucta mali gideri olan bir islem . Merak edenler icin ürünleri ek bir yorumda asagiya paylastim.Ekran basi aktiflestirme ücretinin 20 Euro oldunu yazan yazida en alt paragraftadir isteyen google ceviriden yaziyi cevirip detaylari okuyabilir . Bol kazanclar iyi forumlar dilerim herekese.
                              Son düzenleme: kemal6190; 17.04.2020, 21:55.

Yorum

Ilgilenen kisiler icin bu islem iki cihaz ile birlikte yapiliyor cihazlarin linkini paylasiyorum .Bu islemin bir gideri var bir ekran basina Avrupa'da harcanan miktar 150 TL 20 Euro Token basina . Ilgili yazi asagidadir ücret ile ilgili yazi en son paragraftadir ceviriciden cevirip okuyabilirsiniz . Ben yazinin orjinalini buraya paylastim zaten sitesine giripte oluyabilirsiniz .

https://www.obd-2.de/shop/fahrzeugmarke/opel/?p=2

Birinci ürünün üstüne tiklayip cihazin neler yapabildigini video ve yazili olarak görebilirsiniz . Ben kopyalayip yinede bura yapistiriyorum .

Produktinformationen "AutoScannerCAN für Opel PRO IPC Codierung Erweiterung"

IPC PRO Erweiterung für AutoScannerCAN für Opel incl. 8 Tokens.

Um die Modelle Astra K, Insignia B, Mokka X und die restlichen Insignia Restyle zu codieren ist eine PRO Erweiterung erforderlich. Was damit alles möglich ist, kann in diesem Video angeschaut werden:
                                https://www.youtube.com/watch?v=jI2OpJlwioI

Lieferumfang:
                                • PRO Version per Download
                                • USB Schutz-Dongle
                                • 8 Tokens für die Codierungen

Um diese Erweiterung nutzen zu können, ist das AutoScannerCAN für Opel Gerät erforderlich. Es ist nicht das Bestandteil dieses Angebotes.

Bitte beachten Sie, dass im Falle einer Rücksendung die verbrauchtten Tokens mit 20 Euro pro Tocken von der Rückzahlung angezogen werden. Mit einem Token ist eine Codierungssession möglich. D.h. nach dem Verbindungsaufbau mit dem Fahrzeug können die Codierungen uneingeschränkt und beliebig oft angepasst und gespeichert werden. Die weiteren Tokens können jederzeit nachbestellt werden. Dabei bekommen Sie einen Freischalt-Key, der in der Software eingegeben wird.

Weiterführende Links zu "AutoScannerCAN für Opel PRO IPC Codierung Erweiterung"
                                You do not have permission to view this gallery.
                                This gallery has 1 photos.
                                Son düzenleme: kemal6190; 17.04.2020, 21:59.

Yorum

İşleniyor...
                                X