Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayalet ekran Opc / Buick aktiflestirdim :-)

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Tşk. Fahiş derken nekadar istiyor?

Yorum

Arkadaş cevaplamadan ben cevap yazıyorum, en son 6 ay kadar önce sorduğumda 350-400 gibi bir fiyat istiyorlardı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Ankara Şaşmazda Seçim Opel'de Mert diye bir arkadaş yapıyor. Ama açıkçası bence biraz fahiş fiyatlar istiyor.
        Aynen fiyatları aşırı pahalı.Birde şimdi yazılım ile hareket halinde video oynatmayı yapmış.1100tl diyor. Her hangi parça takmadan yapıyor. ona vereceğime 1800 e corvin takarım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Aynen fiyatları aşırı pahalı.Birde şimdi yazılım ile hareket halinde video oynatmayı yapmış.1100tl diyor. Her hangi parça takmadan yapıyor. ona vereceğime 1800 e corvin takarım.
          Ben de sordum aynen 1100 TL dedi. Hayır anlamıyorum ki tamam tek yapan olabilirsin fakat ucuz yap talep çok olsun. Kendisine de yazdım sadece yazılımsa neden bu kadar pahalı diye cevap vermedi.
          Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Bende sordum aynı arkadaşa. 2014 edition elegans aracıma car play geri görüş kamerası ve gösterge menüleri için. 1900 orijinal kamera istiyorsanız 2300Tl olacağını söyledi. Banada corvin daha mantıklı geldi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Ben de sordum aynen 1100 TL dedi. Hayır anlamıyorum ki tamam tek yapan olabilirsin fakat ucuz yap talep çok olsun. Kendisine de yazdım sadece yazılımsa neden bu kadar pahalı diye cevap vermedi.
              sebep basit,parayı aşırı seviyor.

Yorum

arkadaşlar yaptırmayın. bende elektrik elektronik mühendisiyim altı üstü bir kod var aktive ediyor o kadar. buda en fazla olsun hadi 100tl olsun. para göz tiplere prim vermeyin bakacak yaptıran yok EŞŞEK GİBİ fiyatı inderecek öyle ilk indirime de yaptırmayalım. dibin dibine düşsün sonra yaptırırız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cebi61 View Post
                  arkadaşlar yaptırmayın. bende elektrik elektronik mühendisiyim altı üstü bir kod var aktive ediyor o kadar. buda en fazla olsun hadi 100tl olsun. para göz tiplere prim vermeyin bakacak yaptıran yok EŞŞEK GİBİ fiyatı inderecek öyle ilk indirime de yaptırmayalım. dibin dibine düşsün sonra yaptırırız.
                  Haklısın 100tl ederi,ama eşşek gibi indirecek demişsin de düzgün talep görmeyen işini bile iki senedir indirmedi.Biz grup olarak ekran teması yaptık,1 hafta süren pazarlıklar sonucu 50tl indi ancak.Parayı cidden aşırı seviyor.

Yorum

Bu işi yapan cihaz Almanya'da satılıyor ama biraz pahalı bir cihaz.

Yorum

Kusura bakmayın ama 1100 TL ne kadar pahalı ise; 100 TL de bir o kadar ucuz. Sonuçta adam emek verip fikri bir ürün üretmiş. Lastik değiştirmeye bile min. 50 lira verirken, yazılımla yapılan bir işe 100 lira değer biçmek de en az 1100 TL kadar abartı bir rakam.

Türk milleti olarak "fikri" işlere değer vermemek gibi bir huyumuz var. Ben yazılım firması işletiyorum ve bu zihniyet yüzünden çok sıkıntı çekiyorum; o yüzden görüşümü belirtmeden duramadım.

Yorum

vag grubu araçlarda bile max 100-150 tl para istiyorlar onların bağladığı cihaz da yaklaşık aynı değerde olan cihazdır. Bana da 400 tl demişti o an direk sildim kafadan
                        2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                          Kusura bakmayın ama 1100 TL ne kadar pahalı ise; 100 TL de bir o kadar ucuz. Sonuçta adam emek verip fikri bir ürün üretmiş. Lastik değiştirmeye bile min. 50 lira verirken, yazılımla yapılan bir işe 100 lira değer biçmek de en az 1100 TL kadar abartı bir rakam.

Türk milleti olarak "fikri" işlere değer vermemek gibi bir huyumuz var. Ben yazılım firması işletiyorum ve bu zihniyet yüzünden çok sıkıntı çekiyorum; o yüzden görüşümü belirtmeden duramadım.
                          Tabii sizde haklı olabilirsiniz. Geçen gün bi arkadaşım dacia aracının gizli özelliğini 50tl, Megane3 aracının 80tl'ye açtırdı. sırf araç insignia diye 400tl fazla bence. 150tl olsa bi nebze. yine yazılım ile hareket halinde 250-300tl ideal 1100tl çok fazla abartı ki asıl emeği doğru biliyorsam Alex adında biri verip çözmüş. Ama parsayı fahiş fiyatı veren arkadaş topluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Hocam bu dediği özellikler için yazılımlık bir durum yok aslına bakarsanız. Sadece mdi cihaz henüz yaygın değil birde taklitleri çıkmadı bundan dolayı pahalı. Araçta hali hazırda var olan özelliklerin görülebilmesini sağlıyor. Bir nevi tik atıyor. Seyir halinde video izleme emek istiyor olabilir. Fiyat 100 lira değilde 300 lira gibi bir mebla olsa çok fazla ses çıkartılmaz. Ama 1100 biraz fazla sanki. Tabi bu tercih meselesi madem pahalı geldi yatırmam. Kötülemenin de alemi yok tabi.

Yorum

Bu savaşı corvin interface kazanır. 1100 verecek olduktan sonra 1800 verir teybin orjinalliğini bozmadan android teybe sahip olurum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
                                Bu savaşı corvin interface kazanır. 1100 verecek olduktan sonra 1800 verir teybin orjinalliğini bozmadan android teybe sahip olurum.
                                Daha da ucuza 2.el bir iphone veya android cihaz alıp jailbreak ya da root yapsak o da iş görür ki. Hatta 2.el telefon sürekli bağlı kalacağından kendi teefonumuzdan ekran aktarımı kablosuz bağlantıyla bile sağlanır. Youtube da örnekleri var.

Yorum

İşleniyor...
                                X