Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayalet ekran Opc / Buick aktiflestirdim :-)

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Malesef fırsatçılık başka bir açıklaması yok . Ben Almanya da 40 Euro'ya açtırdım opc ekranı yeni sürüm navigasyonuda 50 Euro'ya güncelledim . O bahsettiğiniz cihazı almayı düşündüm 350 euro civarıydı hatta alsaydim izin döneminde yada çok talep olursa belli aralıklarla 200 TL ye açmayı düşünmüştüm ama malesef o benim ekranı yapan Alman arkadaş sadece cihaz yeterli olmadığını token tarzı bir kontür işi olduğunu söyledi nekadar doğru bilemiyorum .Almancam iyi seviyede olmadığı için vazgeçtim ama bu arkadaş yüzünden en sonunda yakacam 350 euro yu deniycem

Yorum

Arabama Android Auto'yu yükletirken serviste bu işi sormuştum, sorumlu arkadaş "biz sadece uygulamayı çalıştırıyoruz, program doğrudan Opel Almanyanın sitesine bağlanıp oradan indirip yükleme yapıyor bunu yaparken de hesabımızdan Euro olarak para tahsil ediyor o yüzden paralı yapmak zorunda kalıyoruz, yoksa uygulama elimizde olsa ücretsiz yüklerdik" demişti. kemal6190'ın yazısı da bu durumu teyit ediyor. Aslında bizim servisler de OPC ekranı aktif edebilir demek ama bunu yapacak, uğraşacak birini bulmak gerekiyor sadece...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post
        Malesef fırsatçılık başka bir açıklaması yok . Ben Almanya da 40 Euro'ya açtırdım opc ekranı yeni sürüm navigasyonuda 50 Euro'ya güncelledim . O bahsettiğiniz cihazı almayı düşündüm 350 euro civarıydı hatta alsaydim izin döneminde yada çok talep olursa belli aralıklarla 200 TL ye açmayı düşünmüştüm ama malesef o benim ekranı yapan Alman arkadaş sadece cihaz yeterli olmadığını token tarzı bir kontür işi olduğunu söyledi nekadar doğru bilemiyorum .Almancam iyi seviyede olmadığı için vazgeçtim ama bu arkadaş yüzünden en sonunda yakacam 350 euro yu deniycem
        Bende yaptırırken opel merkez 30€ kesmişti servisten

Yorum

İlgili arkadaş yeni fiyat listesi yapmış. Fiyatları biraz indirmiş ama hala aşırı pahalı.

83751055_117003916518510_3610814254543798272_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQm33Crxfm5cI4DBH-H0r-k3QxVxl666YkzNbtw08ySbWjdyOvGFmTMXSSub0g-qNS8&_nc_ht=scontent.fada1-2.fna&oh=11fd29846a3e8d9c1153d36ec0865ac1&oe=5EC6924E.jpg
          Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

pahalı çok pahalı

Yorum

İkinci el temiz corvin aldım arkadaştan. Hareket halinde videodan tutun navigasyon'a kadar hepsi canavar.Kasma donma yok.Artık o 8" ekran boş boş durmuyor,tablet oldu.

Yorum

Bulmak çok zor, tebrikler, güle güle kullanın.

Böyle bir araca maliyeti 1000 TL bile olmayan bir cihazı standart olarak neden koymazlar anlamıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
                  Bulmak çok zor, tebrikler, güle güle kullanın.

Böyle bir araca maliyeti 1000 TL bile olmayan bir cihazı standart olarak neden koymazlar anlamıyorum.
                  Teşekkür ederim.Hareket halinde video açma fiyatından daha uyguna maloldu. Yinede İzmir'de yazılım ile hareket halinde video olayını yine hiçbir parça takmadan mevcut yazılım üzerinden nasipse çözecek bi arkadaşla görüşmelerim sürüyor. Verim aldığımız taktirde buradan da bilgi vereceğim. Ve özellikle 900tl değil çok daha uyguna,ederinde olacak fiyatı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Teşekkür ederim.Hareket halinde video açma fiyatından daha uyguna maloldu. Yinede İzmir'de yazılım ile hareket halinde video olayını yine hiçbir parça takmadan mevcut yazılım üzerinden nasipse çözecek bi arkadaşla görüşmelerim sürüyor. Verim aldığımız taktirde buradan da bilgi vereceğim. Ve özellikle 900tl değil çok daha uyguna,ederinde olacak fiyatı.
                    Yeni kasa Peugeot 308'in yazılımını modifiye ederek bu işi yapanlar var. Üstelik yeni yazılımı USB'den arabaya çok kolayca yüklüyorsunuz. Ama benzerini çok araştırdığım halde Insignia için bulamadım. İnşallah bahsettiğiniz arkadaş başarırsa başta ben ıolmak üzere herhalde 20 kişi bu işi yaptırır diye düşünüyorum. Bol şans...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post

Yeni kasa Peugeot 308'in yazılımını modifiye ederek bu işi yapanlar var. Üstelik yeni yazılımı USB'den arabaya çok kolayca yüklüyorsunuz. Ama benzerini çok araştırdığım halde Insignia için bulamadım. İnşallah bahsettiğiniz arkadaş başarırsa başta ben ıolmak üzere herhalde 20 kişi bu işi yaptırır diye düşünüyorum. Bol şans...
                      Valla 20 kişinin çok çok üstünde olacak sanırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

sebep basit,parayı aşırı seviyor.
                        siz İzmir grubu olarak 13 kişi olacağınızı taahhüt ettiniz 50 tl için bir hafta boyunca pazarlık yaptınız sadece 6 kişi yaptırdınız parayı aşırı seven ben oldum o da iyiymiş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cebi61 View Post
                          arkadaşlar yaptırmayın. bende elektrik elektronik mühendisiyim altı üstü bir kod var aktive ediyor o kadar. buda en fazla olsun hadi 100tl olsun. para göz tiplere prim vermeyin bakacak yaptıran yok EŞŞEK GİBİ fiyatı inderecek öyle ilk indirime de yaptırmayalım. dibin dibine düşsün sonra yaptırırız.
                          size cevap vereceğim ama hakaret vari konuşmanıza terbiyem müsade etmiyor bu EŞŞEK tabiri de ne oluyor anlamış değilim siz İnsignia kullanıcılarının çürük elmalarındansınız
                          isteyen yaptırır isteyen yaptırmaz
                          Eğer siz ADAMSANIZ oturur kendiniz yaparsınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post
                            Malesef fırsatçılık ile başlayan ve içeriği tamamen şahsınızın fırsatçılığını konuşturduğu bir cümle.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Ben de sordum aynen 1100 TL dedi. Hayır anlamıyorum ki tamam tek yapan olabilirsin fakat ucuz yap talep çok olsun. Kendisine de yazdım sadece yazılımsa neden bu kadar pahalı diye cevap vermedi.
                              sadece yazılımsa neden pahalı bu kadar ben senin sorunu cevaplayacağım fakat sen önce
                              motor yazılımı yapanlara aynı soruyu sor mesela de ki sadece yazılım değil mi bir insigna dosyasını hepsine atın 100 tl alın bunu bir sor
                              opel yetkili servislerine aynı soruyu sor zaten bir andoid auto aktifleştirme dosyası değil mi bir dosyayı hepsine atın 50 tl alın bunu da bir sor
                              sonra sana cevap vereceğim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pro:Opel View Post

sadece yazılımsa neden pahalı bu kadar ben senin sorunu cevaplayacağım fakat sen önce
                                motor yazılımı yapanlara aynı soruyu sor mesela de ki sadece yazılım değil mi bir insigna dosyasını hepsine atın 100 tl alın bunu bir sor
                                opel yetkili servislerine aynı soruyu sor zaten bir andoid auto aktifleştirme dosyası değil mi bir dosyayı hepsine atın 50 tl alın bunu da bir sor
                                sonra sana cevap vereceğim
                                Öncelikle tanımadığınız bir kişiyle senli-benli konuşmanızı hiç uygun bulmuyorum ve cevabımda olması gerektiği gibi sizli-bizli konuşacağım.

Aracımda yazılım yok ve yaptırma gibi bir niyetim yok. Çünkü ben risk sevmiyorum.

Kurumsal olarak motorlara yazılım yapanlar, gerçekten kendi emeklerini katan ya da yurt dışında büyük firmalarca hazırlanan dosyaları araçlara yazan bayiilerdir. Merdiven altı şaklabanlar için konuşmuyorum. Konu motor olduğu için riskin yüksek olmasından dolayı fiyatta yüksek oluyor haliyle. Araca özel yazılım yapan yerler o fiyatları hak ediyor. Çünkü o motora bir şey olduğunda kullanıcı o yazılımcıya gidip senin yüzünden oldu diyor ve mağduriyetini gidermesini istiyor. Ha merdiven altı yazılımcılarda bu fiyatlara yaptırıp sıkıntı olduğunda da muhatap bulamayanlara diyecek bir şeyim yok. Sonuçta araca özel yazılım yapanlar o fiyatları hak etmekle beraber paket yazılımı her araca yazanlar o fiyatları hak etmiyor.

Sizin yaptığınız uygulamalara gelirsek benim eleştirdiğim 2 adet uygulamanız bulunuyor. Bir tanesi hayalet ekranda ki pasif özellikleri açtığınız diğeri ise hareket halinde video izlemeyi sağlayan uygulamanız. Sadece aracın sisteminde kapalı olan özellikleri aktif ettiğiniz ya da aracın başka versiyonlarında olan özellikleri yazdırmanız için bu derece yüksek fiyatlar makul değil.

Yetkili servislerin Car Play veya Android Auto için istediği fiyatlar bu yazılımların her araca özel olarak Opel Almanya merkezden satın alınması gereken yazılımlar olduğundandır. Bu tür araca özel olmayan diğer tüm özellik açma gibi uygulamalar her araca aynı işlemi yapılarak uygulanabilir.

Almanya da hayalet gösterge özellikleri açmak 45 €. Hatta yapan yere gidemezseniz aleti ücreti mukabili size kargolayıp uzaktan yardımcı oluyorlar. Ha diyeceksiniz 45 € bugünkü kur ile benim istediğim fiyattan daha pahalı. İşte öyle düşünmememiz gerekiyor çünkü Almanya Euro kazanıldığı için harcanan bu 45 € bizde TL kazanıp 45 TL harcıyormuş gibi oluyor. Sonuç olarak parça eklenmesi veya araca özel yazılım gerektiren uygulamalar hariç her araca uygun olan yazılımsal işlemlerde yüksek fiyat vermeniz doğru bir uygulama değil.

Emojisiz ve sizli-bizli cevabınızı bekliyorum.
                                Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

İşleniyor...
                                X