Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ASKERLERİMİZİ TAŞIYAN OTOBÜSE MAYINLI SALDIRI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ASKERLERİMİZİ TAŞIYAN OTOBÜSE MAYINLI SALDIRI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Orjinal yazı sahibi: murat uyma
    bu kadar bakar körün olduğu bir yerde araçlarımızdan bahsetmek banada ters ...işine geldimi konuyu siyasete sokup forumdan uzaklaştırma verebilen yönetimin işine gelmedimi alakasız konulara siyaset galeyan diyip insanlara hala herşeyi toz pembe gösterme çabasına hayran kaldım!sizden ilk ve son defa bir ricam olacak benimde üyeliğimi ve yazdığım mesajları lütfen iptal edin...her kimki düşüncelerimi ters buluyorsa onada saygım falan yoktur...hoşçakalın...
    kimse kimsenin düşüncesine ters değil .yönetimde ters değil düşüncelere fakat daha önce gene açıldı böyle başlıklar adamlar birbirine girdi yahu ne gerek var burdaki dostlugu bozacak kadar ters konusmalara.yönetim çıkıpta terörümü destekledik dedi ? bu konuların konusuldugu forumlar var terör vs ve bu tarz konuların konusuldugu birçok forum var ordanda dile getirebilir bütün arkadaşlar kendilerini değilmi
    2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
    yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Zan ve bilgi eksikliği ile karşı karşıya olduğumda yani bunu farkettiğimde beyan ve görüş bildirmekten kaçınıyorum.
      Fakat üzüntüm ve olaylara bakış acım barış ve huzur isteyen tüm vatandaşlarla aynı.
      Gercekten bu gibi durumlarda çok fazla dikkat ve eşgüdüme ihtiyaç var.
      Aksi halde suçsuz insanların da olaylara karışması zarar görmesi söz konusu.
      Bu da Plan'larda ve hedeflerde var. Bu oyuna gelmemek son derece hayati.
      Buradaki gücümüz bizim birlik ve beraberliğimizdir.
      Bunu muhafaza etmek ilk önemli olgumuz.
      Bunu başaramıyorsak ülkenin bütünlüğünü muhafaza etmeye talip olmakta nekadar başarılı olabiliriz?
      Bu yüzden tartışmalarda asabiyet ve saldırı tetiklendiğinde veya tetiklenme ihtimali gördüğümüzde konuya herkesin iyiliği için müdahale etmeye devam etme kararımız var.
      Ayrıca yasal merciler karşısında da sorumluluk var.
      Bu konuda kendimizi buna uygun konumlandırmak durumundayız.
      Umarım bağlarımız dostluklarımız güçlenerek artmaya devam eder.
      Aramızdan ayrılmayı seçen arkadaşlarımıza. Hayatlarında huzur ve başarılar dilerim.
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Öncelikle Yönetici demek asıp kesmek olmamalı fikrimce... en azından biz böle gördük bize böle ögretildi..

Hani derlerdiya olum kaymakam olmuşsun ama adam olammışsın... Yönetici demek eli sopalı demek diil.. asıp kesmek diil.. üyelik iptali olan varsa bildirsin demek diildir... zaten bunlar varsa yönetemiyorsunuzdur açıkcası

Şehitlerimize saygı duymayan hiçbir varlığa saygımın hiç bir zaman olmayacağını söylemek istiyorum... şehit haberlerini politik gören insanların bu vatan için ne kadar degerli olduğunuzu belirtmeden edemiyorum... Bu konuda aksi yorum yapmak/ yapabilmek beyim aklımın beynimin ve düşüncemin kabul edemeyeceği bir davranış..

Gelinen sonuçsa... Burada öncülük abilik kardeşlik yapmışş bilgi paylaşımında üst düzey emek sarfetmiş insanların böle kırgın böle üzüntülü veda etmelerine göz yumulması

hiçmi hiç yakışmamışş...

Ayrıca Bu Ankara öle bir şehirki... Öle bir ATATÜRKÇÜ.. Öle bir VATAN sevgisi doluki.. MEnfaatci çıkarcı insanlara bir o kadar aykırı ki Özgürlüklerine el uzatana bi o kadar tepkili...
        işte o yüzden Ankaradanın kaderi bu bu seneryolar bizimde üzerimize kuruldu.. bizde yaşadık.. Ama bu da Ankaradanın kaderi sanırım...

Herşey gönlünüzce olsun...
        AStra 1.4 Turbo Enjoy Plus + lpg 2010

Cüneyt Özgül

Yorum

Aferin kırın gönülleri birşey kalmasın. Herkes aynı düşüncede gördüğüm kadarıyla ama ortada bir kavga var. Biz Türkoğulları bile birbirimize bu kadar kolay düşüyorsak zaten yakında ortada vatan bile kalmayacak demektir. artık arabalarımızı alıp bi tarafımıza ......

Yorum

cozgul arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum özelliklede ;Şehitlerimize saygı duymayan hiçbir varlığa saygımın hiç bir zaman olmayacağını söylemek istiyorum... şehit haberlerini politik gören insanların bu vatan için ne kadar degerli olduğunuzu belirtmeden edemiyorum... Bu konuda aksi yorum yapmak/ yapabilmek beyim aklımın beynimin ve düşüncemin kabul edemeyeceği bir davranış.. cümlelerine %100 katılıyorum

bu sıteye katılmamdakı en buyuk etken abı kardeslık ve bırlık beraberlıgın olmasıydı yanı benım ıcın ınsıgnıanın ozellıklerını ogrenmekten daha cok bunlar ön plandaydı ama alman muhendıs edasında olan yonetımdekı arkadaslar bunun farkında degılmıs bunuda ogrenmıs oldum.tamam suna katılıyorum araba markamız aynı dıye kımse kımseyı sevmek zorunda yada abı kardes gıbı gormek zorunda degıl ama bızım buralarda bız bırıne abı yada kardesım dedıysek bılınekı onu gercekten candan sevdıgımızden ve saygı gosterdıgımızdendır bızım anlayısımız budur.bızım sevgımız sadece lafta yada klavye uzerınde degıldır herkese saygılar... tekrardan şehitlerimeze Allahtan rahmet ve ailelerine baş sağlıgı ve sabır dılıyorum.

Yorum

Diğer forumlara kıyasla en kardeş en dost en organize en tekyürek, demirbilek Insigniateam'dir!
              Bu net. Ayrılmak isteyen arkadaşlarımız daha önce de bildirmişti.
              Elimizden geleni yapmıştık. İlk aşamada tatlıya bağlanmıştı. Yani çaba sarfediyoruz.
              O yüzden bu yoruma katılmak mümkün değil.
              Dediğim gibi olaya birleştirci bakılmalı taraf tutarak değil.

Yorum

herkesin tarafı belli oldu yeterınce net bellı olmus zaten abi daha neyı taraftan yandan bahsedılıyorkı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                  Diğer forumlara kıyasla en kardeş en dost en organize en tekyürek, demirbilek Insigniateam'dir!
                  Bu net. Ayrılmak isteyen arkadaşlarımız daha önce de bildirmişti.
                  Elimizden geleni yapmıştık. İlk aşamada tatlıya bağlanmıştı. Yani çaba sarfediyoruz.
                  O yüzden bu yoruma katılmak mümkün değil.
                  Dediğim gibi olaya birleştirci bakılmalı taraf tutarak değil.
                  Diğer forumlara kıyasla en kardeş en dost en organize en tekyürek, demirbilek Insigniateam'dir! Haklısınız bizde öle sanmıştık.. M.Ö. ! öleymiş meger...
                  AStra 1.4 Turbo Enjoy Plus + lpg 2010

Cüneyt Özgül

Yorum

Yılmayacağız böyle olması için çaba göstermeye devam edeceğiz.
                    Bunu ileride hep beraber görmemiz temennimdir.
                    Saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tonyhawk
                      ...şehit haberlerini politik gören insanların bu vatan için ne kadar degerli olduğunuzu belirtmeden edemiyorum... Bu konuda aksi yorum yapmak/ yapabilmek beyim aklımın beynimin ve düşüncemin kabul edemeyeceği bir davranış.. cümlelerine %100 katılıyorum
                      Bakınız, yanlış değerlendirilen konuları tekrar açıklayalım.
                      Kimin hangi olayı politik gördüğüne, hangi siyasi tarafı desteklediğine kimsenin itirazı yada tepkisi yok. Ancak bu konuları tartışmanın yeri burası değildir.
                      Bu bölüm Şehitlerimizi anmak, duygu ve düşüncelerimizi belirtmek için açılmıştır, Şehitlerimiz üzerinden siyaset yapmak için değil.
                      InsigniaTEAM

Yorum

sn.admınım ben burada ınsıgnıa teamde kımsenın sıyaset yaparak bırseylerı ön plana cıkaracagına ınanmıyorum acıkcası bu olay sadece uzucu olay karsında bır serzeniş tepkiyi dile getirme benım burda dıger uzuldugum konu ıse ınsıgnıa team ıcın gercekten bazı seyler yapmıs uyelere gosterılen tepkı , eger bu tepkı bu uyelere boyle rahatlıkla gosterılıyorsa ve bu uyeler gozden cıkarılabılıyorsa bız daha az katkıda bulunan yada bulunmayan dıger uyelerın degerinin hiç olmadıgı aklıma geldıgı ıcın neyse herkese saygılarımı ıletıyorum .

Yorum

PKK burayı da mı zehirlemeyi başardı?
                          (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Arkadaşlar;

Bizlerin samimiyetinde hiç bir zaman sorun olmadı ve olmayacakta bizler milli değerlerine sahip çıkan ve koruyan bireyleriz ama burada takım taraftarı gibi inceden inceden mesaj yazmak bizlere yakışmaz .

Arkadaşlarımızın ayrılması bizleride üzmüştür.

Forumdan ayrılmaları hayatlarımızdan çıkmaları değildir bizler yine aynı ortamlarda beraber oluruz

Orjinal yazı sahibi: tonyhawk
                            herkesin tarafı belli oldu yeterınce net bellı olmus zaten abi daha neyı taraftan yandan bahsedılıyorkı

Taraftan kasıt ne anlamadım ? burada kimse kimsenin tarafı hakkında bir beyanda bulunulmuyor bizler hakemlik yapıyoruz doğru kararlarımız olduğu gibi yanlış kararlarımızda olabilir bizler üyelerimizi belli özelliklerine göre değer vermiyoruz zengininden fakirine kültürlüsünden kültürsüzüne arabası iyi olandan kötü olana memleketine fikirlerine dinine inancına tuttuğu takımına bakmadan ayrımcılık göstermeden eşit bir şekilde değer veriyoruz ve seviyoruz bizi biz yapan bu zaten.

Hatırlarsan seninle ilk Anıtkabirde görüşmüştük sizlerle keyifli ve güzel sohbetler etmiştik eğer tatafçı olsaydık senin araban astra ne işin var burada dememiz lazımdı ama bu bize yakışmaz lütfen değerlendirmeleri yaparken biraz geçmişi mizi hatırlayalım

Bütün üyelerimiz bizim için değerlidir

Bütün Şehitler bizimdir milletimizin başı sağ olsun kalanlara Allah sabır versin.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bilenler vardır ama bir kez daha izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=m_ZuM1bIAD0#ws
                              [CENTER][CENTER]

Yorum

zengininden fakirine kültürlüsünden kültürsüzüne arabası iyi olandan kötü olana memleketine fikirlerine dinine inancına tuttuğu takımına bakmadan ayrımcılık göstermeden eşit bir şekilde değer veriyoruz ve seviyoruz bizi biz yapan bu zaten.

fatih abi bu cümlelerine katılıyorum bende ınsıgnıa teamde bunu sevıyordum kı su ankı aracımın ınsıgnıa olmasının buyuk bır etkısıde buradakı abılerım ve kardeslerımdır.ama bır kardesın olarak yan yana olamadıgımızda ıllakı sevıncımı üzüntumu bu formdan dıle getırerek paylasacagım kı bu da ne bılıyım bu kadar tepkı gosterılmesı bence yıne tuhaf ben sahsen bu forma stres atmak abı ve kardeslerımın yasadıklarını paylasmak ıcın gırıyorum belkıde haklısın abı formu form olarak gormek gerekır.saygılar abi

Yorum

İşleniyor...
                                X