Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ASKERLERİMİZİ TAŞIYAN OTOBÜSE MAYINLI SALDIRI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ASKERLERİMİZİ TAŞIYAN OTOBÜSE MAYINLI SALDIRI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emre ;

Bakmak istediğin yerden bakıyorsun

Bizlerde desteklemiyoruz bunu bilesin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yönetim
      Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      Ama benim Askerime kurşun sıkana serzenişte bulunmam ona destek verene kin kusmam bunca acıyı görmezden gelene bu şekilde acımı dile getirmemden rahatsız olandan yanlışları söylediğim için özgürce paylaşım yaptığım için kısıtlayan,
      İşte ben bunlara hoş görülü olamam kimse kusura bakmasın....
      bu konuları bizde defalarca dile getirdik bizde bu bu bu böyle daha iyi olur bırakın insanlar sevdikleri ile acılarını paylaşsın bilgilerini bilmediklerini herşeyi paylaşsın dedik ama oldu mu olmadı...Hırsla kalkan zararla oturur derler bu sefer hırsla kalkan kazanır oturun sadece kendini paralar oldu bu memleket içinde böyle...

Bir Türk bayrağı istedik kabul ettirene kadar göbeğimiz çatladı,kabul edildi şehit verdiğimiz günlerde bir iki koyuldu şimdi nerde o bayrak bakın o bile umursanmaz oldu niye çok mu zordu ?

Şehitlerimize daha çok yer verilsin bırakın insanlar konuşsun dedik bir şehit konusu açtırana kadar akla karayı seçtik açıldı bakın noldu ?
      Bütün mesajlar silinir oldu ...

Daha fazla kimse açıklama yapmasın gerek yok...
      Sayın DiaDavidoff,

Belirttiğimiz gibi sadece siyasi içerikli mesajlarınız silinmiştir, yukarıda yazdığınız gibi serzenişte bulunduğunuz, kin kustuğunuz, acınızı dile getirdiğiniz mesajlarınız konu içerisinde durmaktadır, linkleri de aşağıdadır.
      Konuyu çarpıtarak Yönetim'e karşı insanları galeyana getirmezseniz memnun oluruz.

Saygılar...

http://www.insigniateam.com/forum/in...8035#msg188035
      http://www.insigniateam.com/forum/in...8060#msg188060
      http://www.insigniateam.com/forum/in...8062#msg188062
      http://www.insigniateam.com/forum/in...8063#msg188063
      http://www.insigniateam.com/forum/in...8066#msg188066
      http://www.insigniateam.com/forum/in...8072#msg188072
      diğer mesajlarımdada hiç bir siyasi içerik yoktu üzgünüm yönetim sana göre siyasi bana göre değil demek ki,siyasi isede bana göre doğru olanı yazdım yanlış bişey yazmadım hakaret etmedim küfür etmedim,
      Konuyu çarpıtmadım,kimseyi galeyana getirmedim...
      Benim arkamdan benim gibi üyeliğinin iptalini isteyen üylerle hiç bir bağlantım görüşmem olmadı herkesin kendi hür iradesi bu insanlar bu kadar cahil mide benim lafımla benim arkamdan hareket edecek,
      Onlara bu hakarettir herkesin özgür ve hür iradesi vardır siz bunu ne kadar engellemeye çalışsanızda...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Emre ;

neyi desteklemiyorsunuz ben onu anlamadım ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Emre ;

neyi desteklemiyorsunuz ben onu anlamadım ?
          Seni destekliyorum Emre

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Arkadaslar muhabbetin basini kacirdim disaridaydim ancak okumak icin telefonumu actigimda bir de baktim oslo protokolunun gercek ve heryerde cikabilecek bir paylasiminin anlatildigi konu kapatilmis?????? Buna anlam vermek mumkun degil...Ardindan sorumlulugumda olan bir konu basligi altinda insanlar hakli serzenisleini dile getirirken yonetim yarafindan uyarildiklarini gordum...Bu da benim icin dayanilmasi mumkun olmayan bir durum teskil etti... Arkadaslar bu satirlardan cogu zman serzeniste bulundum lutfen bu konularda azicik hassasiyet diye ama ne gordum tam tersine arablarinin yakit tuketimini veya piyasanin dusuklugunu veya vdunku yaptiklari bulusmanin ne kadar guzel gectigini yazanlar.....Sonra ise gelince herkes vatanini milletini seiyor....Beyler birbirimizi kandirmayalim. Biz burdan uzuntu mesajlari yazarken bizimle birlikte uzulmeyebilirsiniz veya sizi etkilemeyebilir bu sizin ne kadar genis ne kadar dunyaya farkli bakis icin de oldugunuzla alakali ancak benim uzuntumun uzerine mutluluk mesajlari yazan adamlarla ben muhattap olamam ve o kendi yoluna ve ben kendi yoluma derim... Ben buradan Pazar gunu sehit haberi yazarken birileri de nispet olur gibi hemen ustune gununun ne kadar guzel gectigini yazarsa benim burda isim yok...Ben bu siteye uye olurken ve bu sitede gorev alirken keyifli bir birliktelik bekliyordum.Ancak isler kbirilerinin kotu gununde digeleri icin bananeye dondu mu bu is biter...Herkesin isi gucu var..Ben de çok yogun calisan bir doktorum . Ancak bunlarin yaninda bazen esimden çocugumdan feragat ederk bir gurubu temsil ettigim ve bu grupla birliktelikten keyif almaya calisitigim icin caba harcadim..Ama goruyorum ki o grup benim degerlerime onem gostermiyor...Sadece yeri gelince biz de ayni dusuncelerdeyiz deyip gecistiriyor...O yuzden bu muhabbet benim icin bitmistir...Basta da soyledigim gibi hem Ankara grubu sorumlulugumdam hem SEHİTLER konusu moderatorlugumden hem de icinde cok sevdigim bircok insani barindiran İNSİGNİATEAM ailesinden ayriliyorum....Bugun itibari ile yonetim kendi goruslerine uygun fazla sesi cikmayan kendi basina buyruk hareket etmeyen vatan millet konusunda cikintilik yapmayan ve yeri geldiginde sinirli bir sekilde dogrulari soylemekten uzak olan birini yerime dusunebilir...Bugune kadar ben de emegi olan ve birliktelik konusunda buyuk caba harcamis ABİLERİME ve KARDESLERİme sonsuz tesekkurler ediyorum...Hepinizin YOLU ACİK OLSUN!!!!! ALLAH ONCELİKLE VATANİMİZA sonra sizlere saglikli , mutluluk ve hUzur dolu OMURLER VERSİN!!!!! SAGLİCAKLA KALİN!!

Yorum

sayın yönetim bu sitede kurallar belli ise üyeliğinin silinmesini isteyen arkadaşların neden üyeliği silinmiyor bende bunu anlamıyorum
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

bu kadar bakar körün olduğu bir yerde araçlarımızdan bahsetmek banada ters ...işine geldimi konuyu siyasete sokup forumdan uzaklaştırma verebilen yönetimin işine gelmedimi alakasız konulara siyaset galeyan diyip insanlara hala herşeyi toz pembe gösterme çabasına hayran kaldım!sizden ilk ve son defa bir ricam olacak benimde üyeliğimi ve yazdığım mesajları lütfen iptal edin...her kimki düşüncelerimi ters buluyorsa onada saygım falan yoktur...hoşçakalın...

Yorum

valla o zaman haydi bana eyvallah diyorum kusura bakmayın bu kadar kötü günde bu kadar laylaylom yapabilen acısını dışarı haykıran dudaklarını ısıra ısıra acısını yaşayan burda arkadaşlarıyla duygu ve düşüncelerini paylaşan insanlara ambargo koymak onların düşüncelerini saygısızca forumdan silmek asıl saygısızlığın en büyüğüdür...

Paylaştığım videoya kimse sesini çıkartmadı hee diyeceksiniz ki yönetime özelden bildirildi,bende diyorum ki o bildirende azcık yürek olsa burda bana söylerdi bu mesaj olmamış diye,
                  o videoda bir türkiye gerceği vardı siz bunu görmek istesenizde görmek istemesenizde...

Bu konulardan bu mesajlardan gocunan erinen yerinen adamların varlığı bizlerden üstünse bu forumda benim gibi düşünen arkadaşların ve benim bu forumda zaten yerimiz yoktur demektir...
                  özel mesajdan bildirmiyorum burdan bildiriyorum benim üyeliğimi iptal edin , bu forumda ki a'dan Z 'ye açmış olduğum tüm konular yazmış olduğum bütün mesajlarında silinmesini istiyorum,
                  madem ki ne bir duygu ve düşünce özgürlüğümüz ne bir düşüncelerimize saygı yok bu forumda o zaman benim ve bana ait hiç bir şeyinde bu forumda işi yok...
                  Kardeşim bende seni sonuna kadar destekliyorum ve bun kadar yandaş bir yerde durmak istemiyorum,Üyeliğimin iptalini.........!

Yorum

Yayinladigim tum konu ve mesajlarimin kaldirilmasi bunun yani sira hesabimin silinmesini talep ediyorum. Dogru bir ortamda bulunmadigimizi gecte olsa anladik... Hoscakalin.

Yorum

Yineliyorum,
                      Şehitlerimin kanının dökülmesine sebep olan ,onların hain puslarda şehit olmasına vesile olan,
                      Vatandaş , hükümet , devlet ,kişi , kurum ,
                      Herkesin allah belasını versin kendi çıkar ve menfaatleri için milleti kandıran onları her türlü oyunla uyutan herkesin iki yakası bir araya gelmesin...
                      Bunca şehit haberine duyarsız kalan içinde bir parça acı hissetmeyen banane diyen Herkesinde Allah belasını versin ,
                      Benim abimin kardeşimin canına kast eden Askerime kurşun sıkan o kişilerin ailelerinden çoluğundan çoçuğundan çıksın....

Şimdi bu mesajıma antipati duyan kim varsa özelden mesaj atacam adresimi verecem...
                      Buyursun anti patisini özgürce dile getirsin...

Eğer bu mesajıma anti pati duyan adam varsa artık bu sitede rahat rahat keyifli forumlar geçirsin çünkü o kazandı ben kaybettim ve bu nedenle üyeliğim ve bütün bana ait şeyler silinsin...

Emre kardaşimin mesajıdır........
                      Bu mesajına AMİN diyeceğim..
                      Gelelim bir büyük (yaşça)olarak açıklama yapmaya ihtiyaç duydum... iktidar partisi üyesi olmadım ..iktidar için buradan üstü kapaklı saldırılarında yapıldığını çok gördüm.bazılarında arkadaşlar haklı bazılarında ise mesnetsiz atışlar vardı.. biraz objektif ve birazda sakin düşünmekte yarar var diyorum.. biz toplum olarak renkli bir mozaik kültürümüz var .. burasıda o mozaik kültürün bir ufacık parçası...Sitem eden arkadaşlar ..yönetimin şehit haberlerine birşey dediği yok.. bu haberlerin altında yok koyunlar yok uyuyanlar yok uyanıklar.. yok şöyle yok böyle.. kar yağar yollar kapanır nerede bu devlet nerede bu millet?? nerede belediye.. tamam belediyenin 1 suçu varsa bizlerin 5 suçu var.. zincirsin kar lastiksiz üstelik kabak lastikle yola çıkan biz yolda kalan biz feryat eden biz... Şehitten üzülmeyen sanmıyorumki olsun buna ancak P...K .... K piçleri sevinç duyar...söylediğiniz ifade ettiğiniz belki sizin relax olmanızı sağlayacak ne gibi derseniz..(site girişine bayrak asalım gibi) 365 gün kalsa o ŞAnlı Bayrağımız ,şehit olayını bitirmeyecek çözüm varmı var bence ... bunu daha detaylı yüzyüze gelirsek , ifade ederim inşaallah...verdiğiniz mesajlarda siyasi içerik yok diyorsunuz ..bence %50 var derim .. Şahsıma ben buradaki mozaikin devamından yanayım..DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK kişinin hakkı diğer kişinin hakkıyla çakıştığı yerin sınırına kadardır... kimseye özel demokrasi ve özgürlük yoktur...bu memlekette çok yanlışlar oldu İnşallah bundan olamz diye dua ediyorum...sen bana güvenmezsen ben sana güvenmem için neden arama.. birbirimize daha sıkı daha içten daha saimimi inanıp sevmeden birliktelik yapamayız..Doğru olduğum konuda doğruluğum kişiyi yada kişileri doğruluğu gösterdiğim zamana kadar sürer.. tabiri caizse ver misketlerimi al misketlerini ben oynamıyorum demekle olmazzzzzzzzzzzz........... eğer benim yanlış bir düşüncem varsa ve burada ortak yaşıyorsak (kimse kimseyi kırmadan) uyarmak zorunda ben doğruyu görene kadar o zaman sizin doğruluğunuz değer bulur....gelelim nickleri silmeye... yine sizin düşünceniz saygı duyarım ama YANLIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ YAPIYORSUNUZ bazen benim gibi bazen sizin gibi ........sizin gitmenizde şehitlerin değerini artırmaz veya düşürmez...sonuç olarak;
                      SAKİN KAFAYLA kararlarımızı alalım.....derim Saygılarımla
                      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                      [center]

Yorum

Çok çok hassas bir konu yorum yapmak istemiyorum.....
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murat uyma
                          bu kadar bakar körün olduğu bir yerde araçlarımızdan bahsetmek banada ters ...işine geldimi konuyu siyasete sokup forumdan uzaklaştırma verebilen yönetimin işine gelmedimi alakasız konulara siyaset galeyan diyip insanlara hala herşeyi toz pembe gösterme çabasına hayran kaldım!sizden ilk ve son defa bir ricam olacak benimde üyeliğimi ve yazdığım mesajları lütfen iptal edin...her kimki düşüncelerimi ters buluyorsa onada saygım falan yoktur...hoşçakalın...
                          sen kimsinde insanlarin bakar kor olduklarinin kararini sen veriyorsun ne zannediyorsun kendini

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Değerli arkadaşlar;

İnanıyorum ki gerek bu forumda gerekse milletini ve değerlerini seven her insanda şehit haberlerinin yarattığı üzüntü farklı değildir. Ne yazık ki terörist eylemlerin de dağdaki üç beş çapulcunun planladığı basit işler olmadığı, dünya üzerinde -özellikle de islam coğrafyası üzerinde- oynanmış olan oyunlar, fiiliyata geçirilmiş olan projeler olduğu herkesçe malumdur. Burada ve ülkemizde hiçbir insan evladının bu denli eylemlerini savunacağını düşünmüyorum.
                            Şahsi görüşüm olarak; bu tip olaylara tepkisiz kalınması doğru olmamakla birlikte, salim bir kafa ile bakıldığında sonuçta kimselere faydası olmayan bilakis birbirimizi kırmak, -birilerinin istediği gibi- sürekli bir nifak doğuracak ifadeleri yanlış buluyorum. Ne yazık ki günümüzde -yanlış anlaşılmaktan çekiniyorum ama- duyarlı insanların gazını almak için ve ufak görüş farklılıklarının çokça büyütülmesine zemin hazırlanması için sosyal medya denilen ürün icat edildi. Üzülerek görüyorum ki twitter, facebook ve internet üzerindeki forumlarda -kimseyi şahsen kastetmiyorum, gördüğümü paylaşmak istiyorum- iki satır yazı yazmanın dünyayı kurtarmak olduğu, sorunların çözümü olduğu birileri tarafından empoze ediliyor. Lütfen tepkimizi gösterirken naçizane bunu da göz önünde bulunduralım. Birbirimizi kırmayalım. Göstereceğimiz tepkinin fayda ve zararını hesap edelim.

Bir daha şehit haberi duymamak ümidiyle, milletimizin ve tüm müslümanların birlik ve beraberliği temnnisiyle saygılar sunarım.
                            34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip
                              Değerli arkadaşlar;

İnanıyorum ki gerek bu forumda gerekse milletini ve değerlerini seven her insanda şehit haberlerinin yarattığı üzüntü farklı değildir. Ne yazık ki terörist eylemlerin de dağdaki üç beş çapulcunun planladığı basit işler olmadığı, dünya üzerinde -özellikle de islam coğrafyası üzerinde- oynanmış olan oyunlar, fiiliyata geçirilmiş olan projeler olduğu herkesçe malumdur. Burada ve ülkemizde hiçbir insan evladının bu denli eylemlerini savunacağını düşünmüyorum.
                              Şahsi görüşüm olarak; bu tip olaylara tepkisiz kalınması doğru olmamakla birlikte, salim bir kafa ile bakıldığında sonuçta kimselere faydası olmayan bilakis birbirimizi kırmak, -birilerinin istediği gibi- sürekli bir nifak doğuracak ifadeleri yanlış buluyorum. Ne yazık ki günümüzde -yanlış anlaşılmaktan çekiniyorum ama- duyarlı insanların gazını almak için ve ufak görüş farklılıklarının çokça büyütülmesine zemin hazırlanması için sosyal medya denilen ürün icat edildi. Üzülerek görüyorum ki twitter, facebook ve internet üzerindeki forumlarda -kimseyi şahsen kastetmiyorum, gördüğümü paylaşmak istiyorum- iki satır yazı yazmanın dünyayı kurtarmak olduğu, sorunların çözümü olduğu birileri tarafından empoze ediliyor. Lütfen tepkimizi gösterirken naçizane bunu da göz önünde bulunduralım. Birbirimizi kırmayalım. Göstereceğimiz tepkinin fayda ve zararını hesap edelim.

Bir daha şehit haberi duymamak ümidiyle, milletimizin ve tüm müslümanların birlik ve beraberliği temnnisiyle saygılar sunarım.
                              elinize sağlık çok güzel yazmışssınız, ben de aynen katılıyorum...
                              F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip
                                Değerli arkadaşlar;

Bunda başarılıda oldular işte..
                                *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

İşleniyor...
                                X