Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ASKERLERİMİZİ TAŞIYAN OTOBÜSE MAYINLI SALDIRI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ASKERLERİMİZİ TAŞIYAN OTOBÜSE MAYINLI SALDIRI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teröre ve destek verenlere göz yummakta teröristliktir

Yorum

SERBEST KÜRSÜ BÖLÜMÜNÜN DE ADI DEĞİŞTİRİLSİN

Yorum

Kimseye hakaret küfür iftira edilmeyen mesajların forumdan silinmesi konuların kilitlenmesi silinmesi tamamen anti demokratik bir davranış herşey tek taraflı mı düşünülüyor yönetim tarafından ?

Yorum

bir gazi olarak her şehit ve gazi haberinde yaralarım bir kat daha derinleşiyor ne yazayım ne söyleyeyim bilemiyorum sinirlerim laçka oldu
          insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

haber ve şehit mesaj ve konularıda açılmayyacak devlet ve hükümet olarak bireysel vatandaşların bu sitede konuşma haklarıda yoktur diye forum kurallarına derhal eklenmeli AKP hükümetine dair en ufak cümle kuran kişilerin mesajları sorgusuzca silinecektir diye ibarede konulmalı bununla beraber...

Yorum

bu arada yaralı sayısı 70 oldu...

Yorum

70 yaralı gazimizin canını akan kanı değil sorulamayan intikamı ve gündeme bile gelmeyişleri yakıyordur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                  ne siyasi içeriği yahu ne mesajı siliniyor yine kafaya göre ?
                  Valla şimdi hükümet yanlısı yönetim var diye sitede hoşunuza gitmeyen mesaj siliniyor resmen...
                  Benim paylaştığım videoda ne siyaset vardı ?
                  Paylaştığım haberlerde ne siyaset vardı haber sitesinin linkleri ne siyaseti ne kuralı iyi ayrı düşüncesi olan üyelşer üyeliklerinide iptal etsin mi bu mudur yani ?iyi edin benim üyeliğimi iptal...
                  Sayın DiaDavidoff,

Bu forumda insanlar kafasına göre iş yapmadığı için bir Yönetim vardır.
                  Yönetim olarak tarafsız olduğumuz için içerik ayrımı yapmadan siyasi konuların tamamına müdahale ediyoruz, inansanız da inanmasanız da.
                  Paylaştığınız video siyaset içerikli olsun olmasın, diğer üyeleri rahatsız edici ve tartışmaya açık mesajdır ve silinmiştir.

Biz durumları tüm üyelerimiz açısından değerlendiriyoruz, sizde aynı davranışı sergilerseniz memnun oluruz. Konu gidişatına göre insanları belli taraf yandaşı olarak suçlamak da sizin yaptığınız saygısızlıktır.
                  Üyelik iptali isteğiniz varsa özel mesaj ile yönetime bildiriniz.

Keyifli forumlar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onat89
                    70 yaralı gazimizin canını akan kanı değil sorulamayan intikamı ve gündeme bile gelmeyişleri yakıyordur
                    Onatcım biz gaziler okadar hor görülüyoruz ki dertlerimizi anlatmaya kalksam sayfalar yetmez intikam konusuna gelince eminimki geride kalan silah arkadaşları o it sürüsünü avlamak için canla başla mücadele eder ama onları engelliyecek olan siyasi kararlar olamasa..... neyse siyasete girersem forumdan atılırım.
                    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

SERBEST KÜRSÜ BÖLÜMÜNÜN DE ADI DEĞİŞTİRİLSİN
                      Serbest Kürsü bölümü de bu forumun bir bölümüdür ve kurallar bu bölümde de geçerlidir.

Yorum

bir ülkenin satılıp satılmadığını paylaşmak siyaset değildir. herhangi bir ülke bir ünvanı olmayan terör örgütü ile bir masaya oturmuşsa olay bitmiştir vatan satılmıştır. bu siyaset ise yönetim burada vatanı satmıştır. bir ülke ve milletin onuru vardır. bir ülke politikası vardır. buna siyaset denmez.

Yorum

Yonetim bu konunun ve sehit haberleti konusunun moderatorluk gorevini bana vermistiniz ancak az once kapatilan konu sonrasinda insanlari bence hakli serzenislerine engel olacak sekilde konu kapatildigini gormeem ve insanlarin tepkilerine burda devam etme isteklerine red cevabi vermenin dogru olmadigini dusundugum icin moderatorlugu istemedigimi belirtmek Isterim. Bu konu artik benim kontrolum disidir ve ben de taraf olup tepki verecegimdir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                            Onatcım biz gaziler okadar hor görülüyoruz ki dertlerimizi anlatmaya kalksam sayfalar yetmez intikam konusuna gelince eminimki geride kalan silah arkadaşları o it sürüsünü avlamak için canla başla mücadele eder ama onları engelliyecek olan siyasi kararlar olamasa..... neyse siyasete girersem forumdan atılırım.
                            ne diyelim son cümlen bile durumunu ifade ediyor Ulaş abi gerisine gerek yok

Yorum

valla o zaman haydi bana eyvallah diyorum kusura bakmayın bu kadar kötü günde bu kadar laylaylom yapabilen acısını dışarı haykıran dudaklarını ısıra ısıra acısını yaşayan burda arkadaşlarıyla duygu ve düşüncelerini paylaşan insanlara ambargo koymak onların düşüncelerini saygısızca forumdan silmek asıl saygısızlığın en büyüğüdür...

Paylaştığım videoya kimse sesini çıkartmadı hee diyeceksiniz ki yönetime özelden bildirildi,bende diyorum ki o bildirende azcık yürek olsa burda bana söylerdi bu mesaj olmamış diye,
                              o videoda bir türkiye gerceği vardı siz bunu görmek istesenizde görmek istemesenizde...

Bu konulardan bu mesajlardan gocunan erinen yerinen adamların varlığı bizlerden üstünse bu forumda benim gibi düşünen arkadaşların ve benim bu forumda zaten yerimiz yoktur demektir...
                              özel mesajdan bildirmiyorum burdan bildiriyorum benim üyeliğimi iptal edin , bu forumda ki a'dan Z 'ye açmış olduğum tüm konular yazmış olduğum bütün mesajlarında silinmesini istiyorum,
                              madem ki ne bir duygu ve düşünce özgürlüğümüz ne bir düşüncelerimize saygı yok bu forumda o zaman benim ve bana ait hiç bir şeyinde bu forumda işi yok...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                                valla o zaman haydi bana eyvallah diyorum kusura bakmayın bu kadar kötü günde bu kadar laylaylom yapabilen acısını dışarı haykıran dudaklarını ısıra ısıra acısını yaşayan burda arkadaşlarıyla duygu ve düşüncelerini paylaşan insanlara ambargo koymak onların düşüncelerini saygısızca forumdan silmek asıl saygısızlığın en büyüğüdür...

Paylaştığım videoya kimse sesini çıkartmadı hee diyeceksiniz ki yönetime özelden bildirildi,bende diyorum ki o bildirende azcık yürek olsa burda bana söylerdi bu mesaj olmamış diye,
                                o videoda bir türkiye gerceği vardı siz bunu görmek istesenizde görmek istemesenizde...

Bu konulardan bu mesajlardan gocunan erinen yerinen adamların varlığı bizlerden üstünse bu forumda benim gibi düşünen arkadaşların ve benim bu forumda zaten yerimiz yoktur demektir...
                                özel mesajdan bildirmiyorum burdan bildiriyorum benim üyeliğimi iptal edin , bu forumda ki a'dan Z 'ye açmış olduğum tüm konular yazmış olduğum bütün mesajlarında silinmesini istiyorum,
                                madem ki ne bir duygu ve düşünce özgürlüğümüz ne bir düşüncelerimize saygı yok bu forumda o zaman benim ve bana ait hiç bir şeyinde bu forumda işi yok...
                                Bende Emre abi ile aynı düşüncedeyim madem şehit haberi, terör örgütü ile anlaşma yapmak siyaset benimde üyeliğim iptalini istiyorum yazdığım mesajların da silinmesini talep ediyorum

Yorum

İşleniyor...
                                X